2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın kızlar,iyi hafta sonları.......

vanillax hayırlı oğlsun canım oğluşun.gamyoncuiremsu

herkese günaydın!
haftasonunuz güzel geçer umarım kızlar,

BARÇLI canım dr kilo kontrolü için kuruyemiş yeme diyor bana ama ben takılmıyorum o kadar cevizle fındık yiyorum,kızlar!!! kabuklu tercih edin ,içine katılan ilaç bize normal zamanda dokunmaz ama bebişlerimiz minnacık ve çok korumasız,
ben bi dönem isim vermeyim bir kuruyemiş firmasının sorumlu müdürlüğünü yapmıştım kısa bir dönem dayanabildim,ve ordan sonra bir daha paketlerde satılan hazır kuruyemiişlerden yiyemedim kızlar,kabuklu alın içiniz rahat rahat yiyin,o kadar zor değil ki!
görüşmek üzere.....

günaydın kızlar bebegimin hareketleri uyandırdı beni sabah acıkıyolar galiba o yüzden hareketli oluyolar herhalde...

günaydın herkese.montesori benim bebek sabah pek hareket etmiyor.kahvaltı ettikten sonra hareketleniyor.demekki herkesin bebişi farklı.

bende artık kilo almak istiyorum.millete benim kilom dert oldu.çocuğum küçük doğarmış karnım şişmiyormuş .acaba bir ilgisi varmıdır.ama ayına göre benim kilom normal.aklıma takılıyor kaç gündür.

günaydın herkese.montesori benim bebek sabah pek hareket etmiyor.kahvaltı ettikten sonra hareketleniyor.demekki herkesin bebişi farklı.

bende artık kilo almak istiyorum.millete benim kilom dert oldu.çocuğum küçük doğarmış karnım şişmiyormuş .acaba bir ilgisi varmıdır.ama ayına göre benim kilom normal.aklıma takılıyor kaç gündür.

Hiç öyle şeylere takılma, senin kilonla bağlantılı değilki çocuğun beslenmesi, aksine benim gördüğüm kadarıyla karnı küçük olanların az kilo alanların çocukları daha toplu doğuyo genelde, demekki yedikleri çocuklara yarıyo

balım kuzi kac kg aldınız merak ettim...ben 2 kilo aldım bebegin gr mı cok iyi dedi doktor ,yediklerim bebege yarıyormus...

2 kilomuuuuuu, nekadar az almışsın gerçekten hepsini bebeğe veriyosun demekki maşallah, ben toplamda 6 kilo aldım, doktor normal diyo ama bana fazla gibi geldi

Bu arada benim bebek erkek gibi görünüyodu ama son kontrolde kız çıktı :))

şok olduk, Allahtan alışveriş falan yapmamıştım hiç, ama ayrıntılı ultrasona kadar yine güvenemiycem

ben 5 kg aldım.aslında ayıma göre gayet iyi.eşimde çocuk küçük olsa haftasından geride gelir diyor.

ama çok bilmiş kadınlar canımı sıkıyor.bizim bir tanıdığımız vardı işte sen gibiydi çocuğu şu kadar doğdu diyorlarya birde.aklıma takılıyor.

bir akrabamızın gelini var geçenlerde bizdeydi şubatta doğum yapcak.benim göbeğim sivri sen yanlara yayılmışsın diyor.göbeğim belli olmuşmu diye sordu bana bende beni geçmişsin dedim artık.onu demeye çalışıyorya. sevindi.insanlara şaşıyorum ya göbek yarıştırcaklar birde insanla.doğumdan sonra veremesinde kiloyu o zaman görürüm artık.

Günaydın hanımlar.Benim de bebiş uyandırıyo.Hadi kalk acıktım artık diyokaydirigubbakcemile3Ama ben kalkar kalkmaz yiyemiyorum.Önce bir bardak süt içiyorum.Bi yarım saat sonra da kahvaltı yapıyorum.Sormayın benim de kilo alışım hızlandı bu sabah tartıldım.56.4 çıktım.Bir haftada nerdeyse bir kilo almışım.:1shok:

şok olduk, Allahtan alışveriş falan yapmamıştım hiç, ama ayrıntılı ultrasona kadar yine güvenemiycem

aaa gercekten mi peki doktor kesin erkek demişmiydi sana ,marsg de aynı durumdaydı erkek beklerken kızı oldu neyse hayırlısı...

kızlar kilo alımlarınız cok iyi bende hiç almadınız filan sanmıstım biriniz 5 öbürünüz 6 kg almıssınız bırakın konussun millet kilolu bebek dünyaya getirmek marifet degil ki saglıklı olsun yeter dimi ama...

ben 5 kg aldım.aslında ayıma göre gayet iyi.eşimde çocuk küçük olsa haftasından geride gelir diyor.

ama çok bilmiş kadınlar canımı sıkıyor.bizim bir tanıdığımız vardı işte sen gibiydi çocuğu şu kadar doğdu diyorlarya birde.aklıma takılıyor.

bir akrabamızın gelini var geçenlerde bizdeydi şubatta doğum yapcak.benim göbeğim sivri sen yanlara yayılmışsın diyor.göbeğim belli olmuşmu diye sordu bana bende beni geçmişsin dedim artık.onu demeye çalışıyorya. sevindi.insanlara şaşıyorum ya göbek yarıştırcaklar birde insanla.doğumdan sonra veremesinde kiloyu o zaman görürüm artık.

Böyle durumlarda herkes çok bilir zaten boşver sen, 5 kiloda gayet iyi hiçte az değil, zaten asıl bu aylardan sonra kilo almaya başlıycaz, son iki üç ayda 7-8 kilo alıyo herkes

Ayy gerçekten tam bir şok:1shok:.Bana da doktor erkek dedi ama ben hiç güvenemedim.Ya bir daha ki gidişimde de kız derse diye alışveriş yapmadım.Pazartesi gidicem tekrar bakalım hala erkek mikaydirigubbakcemile3

Böyle durumlarda herkes çok bilir zaten boşver sen, 5 kiloda gayet iyi hiçte az değil, zaten asıl bu aylardan sonra kilo almaya başlıycaz, son iki üç ayda 7-8 kilo alıyo herkes

evet bende öyle düşünüyorum.ama aklımı karıştırdı birkaç kişide öyle söyleyince.

aaa gercekten mi peki doktor kesin erkek demişmiydi sana ,marsg de aynı durumdaydı erkek beklerken kızı oldu neyse hayırlısı...

Benim 12.haftada büyük ihtimal erkek demişti ama biz bile pipisini gördüğümüzden okadar emindik ki, çok erken olduğu için doktor buna güvenmeyin yine de demişti, sonraki kontrolde birtürlü göstermedi bizde önemsemedik nasıl olsa erkek diye, son seferinde kesin kız bu dedi şaştım kaldım ama nedense başından beri hep içimden erkek gibi geliyo anlamadım valla, ayrıntılıya girmeden emin olamıycam ben

Ayy gerçekten tam bir şok:1shok:.Bana da doktor erkek dedi ama ben hiç güvenemedim.Ya bir daha ki gidişimde de kız derse diye alışveriş yapmadım.Pazartesi gidicem tekrar bakalım hala erkek mikaydirigubbakcemile3

:)) valla napacakları belli olmuyo bu veletlerin hiç belli olmaz

Ya kızlar birde benimki sürekli oynuyo en fazla 5-10 dakika ara verip yine devam ediyo, bukadar hareket normalmi yahu, ultrasonda da seyrederkende hiç sabit duramıyo, acaba bi rahatsızlığımı var diye aklımdan geçmiyo değil Allah korusun, sizinde böylemi, gerçi çalıştığım için sürekli pc başında oturuyorum akşama kadar acaba sıkışıp rahatsız olduğu içinmi böyle

Ya kızlar birde benimki sürekli oynuyo en fazla 5-10 dakika ara verip yine devam ediyo, bukadar hareket normalmi yahu, ultrasonda da seyrederkende hiç sabit duramıyo, acaba bi rahatsızlığımı var diye aklımdan geçmiyo değil Allah korusun, sizinde böylemi, gerçi çalıştığım için sürekli pc başında oturuyorum akşama kadar acaba sıkışıp rahatsız olduğu içinmi böyle

Merak etme canım oynaması değil oynamaması kötü.Kaslarını kullanmayı öğreniyo sürekli hareket ederek.Benimki de öyle hiç durmuyo.Hele geceleri coşuyo.gamyoncuiremsu

Merak etme canım oynaması değil oynamaması kötü.Kaslarını kullanmayı öğreniyo sürekli hareket ederek.Benimki de öyle hiç durmuyo.Hele geceleri coşuyo.gamyoncuiremsu

Sağol canım, maşallah, böyle çok oynayınca 5 dakika oynamasa bu seferde bişeymi oldu diye korkuyo insan, off çok tuhaf bişey bu ne yapsa yaranamıyo çocuk bana :)

X