2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

aaa yemiyomuydun daha önce ben hamileliğimin ilk gününden beri 5 ceviz 10 fındık yiyorum ...ceviz sekil itibariyle beyine benziyo yani beyin gelişimi için çok iyi birde omega 3 kaynagı... birde dereotu cok faydalı ...rezene de gaz sancılarını hafifletiyo...bende lokman hekim gibiyim he:)

valla cnm lokman hekim gibisin ya yiyodum önceden her gün ama sonra tiksindim ondan bıraktım sadece tatlıların içinde yiyebiliyodum ama şimdi zorlucam kendimi

Montesori maşşallah ne güzel besliyosun bebişini.Benim aklıma açlıktan ölmedikçe bişey yemek gelmiyo.Tam diyorum düzenli beslenicem bir yiyorum iki yiyorum sonra dalmış gitmişim.Doktorum balık için bişey sölemedi.En çok süt ürünleri üzerinde durdu ben de en çok yoğurt ve peynir tüketiyorum.Ama balık da yemek istiyorum bundan sonra her pazar gününü balık günü ilan edicemkaydirigubbakcemile2

Montesori maşşallah ne güzel besliyosun bebişini.Benim aklıma açlıktan ölmedikçe bişey yemek gelmiyo.Tam diyorum düzenli beslenicem bir yiyorum iki yiyorum sonra dalmış gitmişim.Doktorum balık için bişey sölemedi.En çok süt ürünleri üzerinde durdu ben de en çok yoğurt ve peynir tüketiyorum.Ama balık da yemek istiyorum bundan sonra her pazar gününü balık günü ilan edicemkaydirigubbakcemile2

ne güzel mi besliyorum 3 haftaya kadar öyleydi de şimdi seker için diyet yapıyorum pekçok faydalı seyi de yiyemiyorum:çok üzgünüm:

evet canım haklısın(montesori:)
tek derdimiz bu olsun inşallah hepimizin,
bende günde 2 ceviz yiyorum kaan kocatepe iki demişti bende iki yiyorum hep:)
fındıkta yiyorum ama birgün durup birgün yiyorum ikisi çok kalorili oluyo:)
benim doktorum kuruyemiş yasak dedi ama ben yiyorum benim dr kiloyla bozmuş kafayı kilo almayımda onun için yeter ,neyse şey diycem fındığı cevizi kabuklu alıyorsunuzdur umarım açık olanlara ilç katılıyor böceklenmemesi için kızlar!hatırlatayım

slm kizlar iyi aksamlar herkese...
ben de balik almistim buzluktan ama pek guzel degildi tadi bir daha almadim.
hamile kaldigim gunden beri her sabah iki tane ceviz yiyorum.
baliktaki vitamin cevizde de varmis...tabi ben de marketten aliyorum,yoksa kabuklu cevize guven olmuyor.

slm kızlar,
yemekten sonra uyuyup kalmışım ya,hafta bitti ya bende bitmişim,
şimdi yaprak dökumunun tekararı war ona bakıorum,
barçlı canım dun okudum mesaajını,bir perşembe gelırım muhakkak haberleşiriz

slm esracım ohh ne güzel dinlenmişsindir ee kolay değil tabi çalışmak hafta bitince çıkıo acısı
tmm cnm beklerim haberleşiriz

iyi geceler barçlı.tatlı ruyalar
montesorı ben dınlendım artık sahuru hazırlar öle yatarım

Selam kançiçeğim nasılsın.Bebişin göstermemiş cinsiyetini.Tam sürpriz olcak sizinki.

iyiyim canim tesekkurler biraz kasik batmalarim var..
valla aynen oyle olucak galiba,arkadaslar soruyor kiz mi erkek mi bilmiyorum diyorum onlar da sakliyorum saniyorlar...:1no2:
is acayip bir hal aldi anlican-tatlicadiarzu-

sen nasilsin senin hamislik nasil gidiyor??

Iyi geceler hepinize kizlar dun bebegimizin cinsiyetini ogrendik erkek olucak insallah.Darisi tum ogrenmeyi bekleyen annelerin basina.

hadi gozunaydin vanillax Allah sag salim kucagina almak nasip etsin.
bir ben kalicam ogrenemeyen bu gidisle...:KK43:((

Kancicegim cok tesekkur ederim, insallah birdaha sefere gosterir seninkide bir daha ne zaman gidiyorsun ultrasona?Ben gitmeden once baya yemek yiyip ustunede tatli yiyip gittim sende oyle yap baya hareketli oluyor o zaman.

canim ya 1 ay sonra gidicem 08.10.2008 de..
zaman gecmiyor..ben de gitmeden once cikolata yemistim cok da hareketliydi ama nedense bacaklarini acmadi,zaten bacaklarinin arasinda da kordon vardi goremedik...insallah bir dhaaki sefere...

X