2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

montesori seninle gebelik haftamız ve günümüz aynı gidiyor. Bakalım doğumda aynı tarihe denk gelecekmi... Biz kızımla aynı burçtan olacağız inş...

Ekinsu geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

Waterfull'cum sağol bu saatte 8-10 hareketi söylediğin iyi oldu duymamıştım daha önce, endişeler insanın peşini bırakmıyo işte,

Bu arada bebeği erkek derken kız çıkanlardan biri de ben oldum son kontrolümde, çok erken tesbitlere güvenmemek lazımmış, ama ayrıntılı ultrasona girmeden emin olamıycam yinede, Allahtan alışveriş yapmaya birtürlü elim gitmiyodu erken diye iki tişörtten başka bişey almamıştım, bende öyle pembe mavi sevmiyorum ama şöyle fiyonklu kurdeleli gösterişli şeyler alırım kızsa, ayın 23'ünü bekliycez artık alışveriş için

merhaba kuzi canım çok şaşırdım bende senin erkek demişti diimi 12.haftada benim kide hep bacakları kapatıyo ama dr.um kız dır dedi valla dünta aleme duyurdum kızım olcakdiye :CüvCüv:ben hala kendime hastane bulamadım doğum için yeditepe de tedavim oldu ama doğum için 4200ytl diyolar çok pahalı sen nerde yapıcan doğumu tavsiye edeceğin biyer varmı?anadolu yakasında oturuyorum:1shok:

merhaba kuzi canım çok şaşırdım bende senin erkek demişti diimi 12.haftada benim kide hep bacakları kapatıyo ama dr.um kız dır dedi valla dünta aleme duyurdum kızım olcakdiye :CüvCüv:ben hala kendime hastane bulamadım doğum için yeditepe de tedavim oldu ama doğum için 4200ytl diyolar çok pahalı sen nerde yapıcan doğumu tavsiye edeceğin biyer varmı?anadolu yakasında oturuyorum:1shok:

Selam canım evet 12.haftada erkek demişti ama içimdende hep erkek geliyodu halada öyle nedense, kız çok sürpriz oldu valla, kızlar genelde göstermez derler zaten birde benim vücut şeklimden falan herkes kızın olacak diyodu ama ben inanmıyodum, sende kesin belli olana kadar alışveriş falan yapma bence,

ayrıca benim tüp bebek doktorum yeditepe üniversitesine geçtiği için, bende kontrollere oraya gidiyorum ne tesadüf, doğum ücretini hiç sorma bende sordum dediğin gibi ve şok oldum, ssk'lıya 1000.-ytl civarıymış ama ozamana kadar anlaşması kalkabilirmiş, doktorumu bırakmak istemiyorum ama okadar parada veremem doğuma, inşallah başka hastaneyle anlaşması vardır diye umuyorum, bakalım ne olacak

Ben kendi doktoruma devam etmeseydim, daha öncelerden gittiğim bir doktor vardı onu tercih ederdim, ümraniyede muayenehanesi var, kendisi haydarpaşa numunenin doktoru, bazı özel hastanelerle anlaşması var, mesela benim bir arkadaşım ona gitti, hospitaliumda yaptırdı doğumunu 600 ytl tuttu çok uygun, ayrıca doktorda çok çok tatlı dilli bir doktor, adı Sema Etiz Sayharman, ümraniyeye yakınsan tavsiye ederim.

4 200 ytl mikafamçokkarıştıayy cok pahalı yaaa bende anadolu yakasında oturuyorun sen neresindesi elagülce...ben yunus emre de yapcaktım 600 ytl ye sezeryan 400 normal fakat doktor degiştirdim delta hastenesi var e-5 üzerinde küçükyalıya giderken sanırım maltepe oluyo orası doktorumda dısardan gelcek doktor ve hastane 1,300 ytl vercez doktor tanıdık diye o kadar ücret alıyo senin fiyat pahalı geldi medipol filan da cok uygun oraya da bak istersen...

4 200 ytl mikafamçokkarıştıayy cok pahalı yaaa bende anadolu yakasında oturuyorun sen neresindesi elagülce...ben yunus emre de yapcaktım 600 ytl ye sezeryan 400 normal fakat doktor degiştirdim delta hastenesi var e-5 üzerinde küçükyalıya giderken sanırım maltepe oluyo orası doktorumda dısardan gelcek doktor ve hastane 1,300 ytl vercez doktor tanıdık diye o kadar ücret alıyo senin fiyat pahalı geldi medipol filan da cok uygun oraya da bak istersen...

canım ben içerenköyde oturuyorum valla çok hastane araştırdım görüşmeye gittim ama refakat ücreti yemeği falan abuk sabuk şeylerde eklenince verilen ucuz fiyatlar yükseliyor geçenlerde medical park göztepe ye gittim yoğun ve dr.mıy mıy geldi beğenmedim mehtap yazıcıoğlu du bakalım benim emekli sandığı oyüzden heryer olmuyo:1shok:ay valla bu gidişle evde doğuracam dr bulamayıp:CüvCüv:

kuzi cim sen nerdesin yakınmısın yeditepe ye geldiğine göre benim tüp bebek biliyosun dr.cem fıçıcıoğlu yapmıştı sen kime geliyosun?bende 26.da gelicem yeditepeye ne tesadüfhihoyyytaslında kız bebek bekleyen ve erkek bebek bekleyenlerin vücut şekli değişik oluyo benim 56 kilo ile hamile kaldım şu anda 62 kg oldum ama karnım ufacık genişledim ve göğüslerim büyüdü erkek annlerinin karnı sivrileşiyo gördüğüm kadarıyla canım sen ne durumdasın :jeyyar:ben 21.haftaya girdim sen ne kadarlık oldu 24. haftadamısın yanlış hatırlamıyosam

canım ben içerenköyde oturuyorum valla çok hastane araştırdım görüşmeye gittim ama refakat ücreti yemeği falan abuk sabuk şeylerde eklenince verilen ucuz fiyatlar yükseliyor geçenlerde medical park göztepe ye gittim yoğun ve dr.mıy mıy geldi beğenmedim mehtap yazıcıoğlu du bakalım benim emekli sandığı oyüzden heryer olmuyo:1shok:ay valla bu gidişle evde doğuracam dr bulamayıp:CüvCüv:

Evet malesef ekstra yüklemeler yapıyolar bazı hastaneler, hospitalium'da doğum yapan arkadaşım toplam 600 ytl'den başka para ödemedi ama normal doğumdu onunki,

montesori'nin dediği yunus emre hastanesi üsküdarda kuzenimde orda doğum yaptı doktoruda oranın doktoruydu çok memnun kaldı gerçekten güzel bir hastane ssk'lı 500 civarında tuttu toplam masrafı normal doğumdu oda,

birde kartalda Sema hastanesi varmış orayıda iyi diyolar ama nekadar ücreti bilmiyorum, benim bildiğim emekli sandığına genelde bütün hastaneler bakar ama niye olmuyoki CADIARZU

hihoyyythanımlar bu ürünüdaha önce görmüşmüydünüz bilmiyorum ama ben görür görmez bayıldım..mama sandalyeleri çok pahalı ürünler bu hemucuz hemde heryere taşınabilirhihoyyyt
sadece 13ytl

kumamamasandalyetg3.th.jpg

kuzi cim sen nerdesin yakınmısın yeditepe ye geldiğine göre benim tüp bebek biliyosun dr.cem fıçıcıoğlu yapmıştı sen kime geliyosun?bende 26.da gelicem yeditepeye ne tesadüfhihoyyytaslında kız bebek bekleyen ve erkek bebek bekleyenlerin vücut şekli değişik oluyo benim 56 kilo ile hamile kaldım şu anda 62 kg oldum ama karnım ufacık genişledim ve göğüslerim büyüdü erkek annlerinin karnı sivrileşiyo gördüğüm kadarıyla canım sen ne durumdasın :jeyyar:ben 21.haftaya girdim sen ne kadarlık oldu 24. haftadamısın yanlış hatırlamıyosam

Ben ümraniyedeyim çok yakın değilim aslında ama doktor orda çalışmaya başladığı için bende oraya gidiyorum, akraba gibi bişey olduk:) Banu Aygün Kumbak doktorum.

genelde Yeditepenin bağdat caddesindeki polikliniğine gidiyorum kadıköyde çalıştığım için ordan işe geçmek kolay oluyo ama ayrıntılı ultrasona hastanesine gidicem 23'ünde,

bende 60'la kaldım, şuan 66 'yım, karnım yaygın sivri değil ve çok büyümedi ve yüzümde biraz lekelenmeler falan oldu, kız olunca çirkinleşirmiş ya anne o yüzden herkes kız diyip duruyodu birtek ben yanıldım yani
bende 20+2 üm şuanda, seninle aramızda fazla yoktu zaten birkaç gün arayla öğrenmiştik
yanlış hatırlamıyosam

montesori seninle gebelik haftamız ve günümüz aynı gidiyor. Bakalım doğumda aynı tarihe denk gelecekmi... Biz kızımla aynı burçtan olacağız inş...

canım gebelik hafta ve günümüz aynı ama benim doktorum beklenen tarihten de önce alcak bebegi belki aralık sonu bile olabilir neyse burcları aynı oglak...ne güzel senin bebegin senle aynı burc olcak ,ben kova burcuyum bende isterdim oglumla aynı burc olmayı:)

Ben ümraniyedeyim çok yakın değilim aslında ama doktor orda çalışmaya başladığı için bende oraya gidiyorum, akraba gibi bişey olduk:) Banu Aygün Kumbak doktorum.

genelde Yeditepenin bağdat caddesindeki polikliniğine gidiyorum kadıköyde çalıştığım için ordan işe geçmek kolay oluyo ama ayrıntılı ultrasona hastanesine gidicem 23'ünde,

bende 60'la kaldım, şuan 66 'yım, karnım yaygın sivri değil ve çok büyümedi ve yüzümde biraz lekelenmeler falan oldu, kız olunca çirkinleşirmiş ya anne o yüzden herkes kız diyip duruyodu birtek ben yanıldım yani
bende 20+2 üm şuanda, seninle aramızda fazla yoktu zaten birkaç gün arayla öğrenmiştik
yanlış hatırlamıyosam

evet canım doğru hatırlıyosun yakınız ben normal doğum istiyorum bakalım ne olcak ben hastaneye gidiyorum içerenköye sen ssk lımısın:uhm:yeditepedemi doğum yapıcaksın:CüvCüv:ay canım o hissiyat bendede yok ben hep rüyalarımda eşim bile kız görüyoduk ama ben hep erkek hissediyodum çevremde herkes erkek diyodu ama kız sağlıklı olsunda çok bekledim bu bebeği cinsiyeti önemli değil eşim biraz bozuldu ilk duyduğunda şimdi oda alıştı kızım diyo başka bişey demiyohihoyyytkaydirigubbakcemile3

slm kizlar nasilsiniz bakali.
herkese iyi haftasonlari.............................

merhaba canım sen hala bebğin cinsiyetini öğrenemedin dimiCADIARZUdiğer kontrolün ne zaman benimde göstermiyo ama dr.kıza benziyo dedi seninki fikir yürütmedimi insan elinde değil merak ediyo valla:1shok:

evet canım doğru hatırlıyosun yakınız ben normal doğum istiyorum bakalım ne olcak ben hastaneye gidiyorum içerenköye sen ssk lımısın:uhm:yeditepedemi doğum yapıcaksın:CüvCüv:ay canım o hissiyat bendede yok ben hep rüyalarımda eşim bile kız görüyoduk ama ben hep erkek hissediyodum çevremde herkes erkek diyodu ama kız sağlıklı olsunda çok bekledim bu bebeği cinsiyeti önemli değil eşim biraz bozuldu ilk duyduğunda şimdi oda alıştı kızım diyo başka bişey demiyohihoyyytkaydirigubbakcemile3

ben ssk'lıyım, yeditepe'de ssk anlaşması devam ederse ben doğum yapana kadar yaparım 1000 ytl bişey değil, ama anlaşma olmazsa yapamam, 4000 ytl para veremem bir doğum için, bende karar veremedim ne yapacağıma, benim doktor yeditepeye başlamadan önce bir süre biryere bağlı çalışmadı, transferimi hospitaliumda özel olarak gelip yapmıştı, inşallah orayla anlaşması devam ediyodur ve doğumu orda yaparsa süper olur benim için, biraz daha zaman geçsinde sorucam bakiyim

normal istiyosan ekstra masrafı pek olmaz hastanelerin, zaten kalacağın 1 gün, üsküdardaki yunus emre hastanesine bir bak ozaman istersen, içerenköyden üsküdar çokta zor değil, kuzenimin doktoru genç bir bayandı çok memnun kaldı, hastanede yeni çok temiz, odaları falan kocamandı,
ayrıca yeditepe emekli sandığıyla anlaşmalı değilmi ki, üniversite hastanesi olduğu için emekli sandığı anlaşması olması lazım, sordunmu hiç, baya uyguna gelir varsa

benim eşim zaten kız istiyodu, erkeğe de sevinmişti ama kız olsa daha iyi diyodu, Allah kalbine göre verdi galiba, çok memnun halinden, benim içinde hiç önemli değil kız yada erkek, zaten seçme gibi bir lüksümüzde yok bizim dediğin gibi, Allah verdi ya çok şükür, yeterki sağlıklı olsun.

kuzi cim ben sordum yeditepe hastanesine 4700ytl imiş fiyat emekli sandığına 4200ytl dediler kafamçokkarıştı sezaryen olussa 4300ytl di benim dr.da sezaryan taraftarı gibi geldi adam gece benim için sanmam kalkıp evinden gelsin prof.orda zaten işine geliyo dr.ların sezaryen:1shok: bakalım yunus emre hastenesine araştırıyım sağol canım :CüvCüv:

kuzi cim ben sordum yeditepe hastanesine 4700ytl imiş fiyat emekli sandığına 4200ytl dediler kafamçokkarıştı sezaryen olussa 4300ytl di benim dr.da sezaryan taraftarı gibi geldi adam gece benim için sanmam kalkıp evinden gelsin prof.orda zaten işine geliyo dr.ların sezaryen:1shok: bakalım yunus emre hastenesine araştırıyım sağol canım :CüvCüv:

:1shok:haydaaa emekli sandığına okadarmı fark ediyomuş nekadar az, ben sorduğumda da sigortasız haliyle normal doğum 4000 ytl, sezeryan 4.200 civarı demişlerdi,
doğru söylüyosun canım senin doktor oranın bölüm başkanı sanırım normal doğuma geleceğini bende sanmam, hayırlısı bakalım daha düşünecek zaman var, aklımıza geldikçe paylaşırız yine doktorları hastaneleri.

X