2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

allahım bütün meleklerimizin yanında olsun hepiniz iyi haberlerle dönün inşallah.

ben doktora gitmeye korkuyorum artık. eskiden koşa koşa giderdim şimdi hiç hevesim yok. kızımı hep o 4 boyutludaki haliyle hayal ediyoruz eşimle.

doktorumla konuştum gecen aile dostu ya özledinmi beni gelim mi diyorum :)) gel artık bir zahmet diyo. dedim 24. haftada gelirim şimdi gelmek istemiyorum bayrama kadar gel dedi. bakalım haftaya gidicem bende. inşallah bende iyi haberlerle dönerim.

marsg inşallah canım,
Allah sağlıklı haberlerini güzel haberlerini almayı hep nasip etsin bizlere

kızlar sizde de oluyormu bebeğimin yaşı büyünceki halini düşünüp ağlıyormusunuz?

belki size çok komik gelcek biliyorum ama kime söylediysem güldü amam ben çok ağladım mesela oğlum büyümüş ve askere gitcekmiş.. ben nasıl göndercem diye oturup ağladım eşim çok güldü bana sizde hayal ediyormusunuz böyle şeyleri

gamze bana ilk erkek demişlerdi :))

ben oğlumu nasıl askere göndercem demiştim ilk duyduğumda :))

demek her annenin aklına daha doğmadan geliyor bu askerlik.

hoşgeldin şefika

ohooo gamze ne diyosun ben daha cinsiyeti öğrenmeden kalp atışını duyduğumda yaaa erkese askere gönderemem kızsa gelin edemem kimseye veremem ben diodum :))))

Günaydın kızlar, nasılsınız_?
sheedacım bişeyin yoktur hayatım, sanırım yorulmuşsundur.İnşallah iyi haberlerle gelirsin.
şefika hoşgeldin sende, hayırlısı ile kucağına al bebeğini inşallah.
gamze sende inşallah hayırlı sonuçlar alırsın, yoktur bişeyi bebişin, içini ferah tutmakla en iyisini yapıyorsun.
gamzecim söylediğin şeye çok güldüm, daha doğmadan bebiş tam kaynan olacaksın güzelim sen, askere nasıl göndereyim diyorsun şimdiden, evlenirken de hiç bi kızı beğenmezssin oğluna.kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

kizlarr dün doktordaydim oglumu gördüm doktor hersey normal dedi pipisinide gördüm :) insallah yavrularimizi saglikli olarak kucagimiza almak nasip olur

Ekinsu verdiğin siteye bakiyorum şimdi.ne çok çeşit var,hepside çok güzel.

Bende 12 ocak annesi olacagim hayirlisiyla hamişler

Hoşgeldin şefika bende hayırlısıyla 12 Ocak annesi olacağım, üstelik ben yaşgünümde bakalım kzım o güne denk getirecekmi kendini?

Ekinsu senmi sormuştun bulduğum ismi, kızımın ismi tuana (cennete düşwn ilk yağmur damlası anlamı)

Şefika hoşgeldin aramıza sağlıklı hamilelikler dilerim

Smrisk kıs bizim burayada yağmur geldi şimdi ne güzel yağıyor

tünaydın kızlar, gününüz güzel geçsin..

şefika hoşgeldin,Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin yavrunu..
Gamze biraz sabır canım inşallah iyi sonuçlar alırsın..bazen ben de düşünüyorum
nasıl askere gönderirim diye,ülkenin durumu malum üzülüyorum..

marsg kızımıza isim buldum,akşam küçük kadınlar dizisinde duydum
adam isminin anlamını da söyledi heh dedim bu tam marsga uygun naniknanik
hayatı boyunca ideal insan ideal bir eş olmuş eşi
adımız MEFKURE anlamı ideal,ülkü demekmiş kaydirigubbakcemile3
eşine selamlar ,kızınızda ideal bir insan olur inşallah :)))

canım benim ya :)) ne değişik isimler buluyor bu dizidekiler böyle. biz hiç bulamıyoruz :))

mefkure allah allah çok değişik bir isim. ne diycek benimki bakalım söyleyince :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…