2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ezra dün akşam yeni isimler türettik :))

alara , almira ya da almina ama eşim yine begenmedi. :))

en son naz demiştim çok kötü demişti dün akşam bana naz mı koysak dedi :))) şaka gibi iyiden kafamız bulandı galiba :))

Son düzenleme:
saol marsgcım evet içim rahatladı dedim ya zaten hep içimi ferah tuttum kötüyü düşünmedim ama şimdi dahada rahatladım

marsg, ozaman aylin isminide düşünün kaydirigubbakcemile3
ayın çevresinde ışık saçan hale anlamı ışıl ışıl bir kızın olur inşallah yerimseniben

balım doğum günün kutlu olsun sağlıklı mutlu nice nice yıllara

nazo gözün aydın çok sevindim

marsg, ozaman aylin isminide düşünün kaydirigubbakcemile3
ayın çevresinde ışık saçan hale anlamı ışıl ışıl bir kızın olur inşallah yerimseniben

linayın anlamı olsa linay koycam :))) çok hoşuma gidiyo da anlamı yok :))

kocişlere kalırsa valla bizim bebişler isimsiz kalacak benim ilkokul arkadaşımın ismi selinaydı

benim arkadaşımda hamile onunda kızı olacak oda MISRA koyacak ismini benim çok hoşuma gitti

bide ÖZÜM ismi çok hoşuma gidioo

Son düzenleme:

ya zaten seçenek arttıkça iyice içinden çıkılaz bir hal alıo,,yeni turkcel reklamı war ya,bebeğine cepten isim buluo ( kezban su) bende dedimki dün eşime böyle karar weremezsek bende kezban su koycam kızıma ona göre:)))))) gülüo ama hala bir icraat yok

naz ı bende beğeniorum, ama son yıllarda her ismin sonunda bir naz oldu ya, edanaz,elifnaz gibi.....

mrb esracım

off aynen bende ondan diyorum işte eşime naz çok var die ama anlamıyo illa naz diooo onun fikrini değiştirecek bi isim bulmam lazım

:)))) kezban su süper . pınarla çocuğu yagmur:))) koyuyormuş bebeklerinin adını su :)))

valla akşam dedim bundan sonra kızımın adı alara bu böyle biline :))) bayagı bir güldü tamam dedi sonra anlamına baktı anlamı yok :))) kaldık gene ortada. almina güzel anlamıda var ama zor isim öfff ne bilim ya. herkeste bişey diyo zaten bora yı ne kolay bulmuşuz meger :))

marsg senin şu avatar resmindeki kızı yiyesim geliyor , omuzlarından yanaklarından ısırmalık valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…