2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Selam kıslar benim bebişim 7 haftalık filan ama göbüşüm büyüdü sanki. Bana mı öyle geliyo, kilo aldığımdan mı öyle görünüyo yoksa gerçekten hamilelikten mi bi türlü anlayamadım.fisfisfis Sizde durum nasıl ?

canim benim o normal cunku hemen hemen hepimizde var..
rahim buyumesinden dolayi oluyormus galiba..

kızlar sizi okudukça ilk aylarım aklıma geliyo.lütfen kendinize dikkat edin daha hamile olduğunuzu anlamamışınızdır yani yan etkilerini görmedikçe pek anlaşılmıyor. ağır kaldırmayın sakın kendinizi bugünden itibaren çok yormayın.çabuk geçiyor zaman. ben 1 yıl tedavi oldum sonunda aşılama ile tuttu.7. haftamda kanamam oldu ve düşük tehlikesi oldu 4 ay yattım derken 7. ayımda erken doğum riskim vardı gene yattım. şimdi 11.06.2008 yani bu şarşamba doğuma giriyorum son iki günüm.kendinize iyi bakın benim için dua etmeyi unutmayın.

nesihan zor günleri atlatmışsın canım geriye kalmış doğumun inşallah doğumun çok kolay geçer bebişini sağsalim kucağına alırsın ben normal doğum yapmıştım kızımda 4.5 kg. doğmuştu ve çok kolay doğum yaptım inşallah allah yanında olur sende benim gibi çok kolay doğum yaparsın canım allah yanında olsun dualarım seninle sen sezeryan mı olacaksın

iyi pazarlar herkeze sohbetlerinize katılamıyorum bayadır ama felaket durumdayım sabahlardan nefret etmeye başladım saat 8den 12ye kadar yatakta miğde bulantısından perişan oldum ayağa kalkıncada istifra ediyorum artık ağlıyarak geziyorum evde yarın kontrolüm var nour dua edin herşey yolunda olsun:bbo:

eğer açıklık varsa normal yoksa sezeryan dedi doktorum ilk doğumum sezeryan pek istemiyorum. ama hayırlısı. iyi dileklerin için teşpekkür ederim

Nesihancım inşallah her şey yolunda gider, bütün dualarımız seninle, fatocum inşallah kontrolden istediğin sonuçla dönersin, kan çiçeğim bende karın yok, bugün itibariyle 9 haftalığız, ayın on altısındaki kontrolümüzü bekliyoruz.yerimseniben

slm kizlar ben geldim,iyi pazarlar nasilsiniz??
nasil gidiyor hamilelik...insallah hersey yolundadir...
benim midem kaziniyor...sizde de oluyor mu???

slm kancicegim hosgeldin bende mide kazınması olmuyo ama midem asit yaptı galiba fokur fokur kaynıyo agzımdan da ılık bir su geliyo sanki rennie kullanan var mı acaba ilk üç ayda kullanılmasının sakıncası olur mu sizce...

montesori canim simdi ne desem yalan olur cunku ben öyle birsey kullanmadim ...o yuzden yanlis yonlendirmek istemem..dr a sordun mu? ne dedi...istersen yarin bi git sor canim..bebegini de kendini de tehlikeye atma..insallah gecer...

canım benim zor günler geçirmişin ama sonuna da gelmişin hayırlısıyla doğumunda güzel olur inşallah duamız seninle ..:1rolleyes:

internetten okuduğum kadarıyla bulantı ve hatta kusmalar herşeyin yolunda olduğunun habercisi imiş zaten . Bende bulanıyorum ama bunun iyi haber olduğunu düşününce biraz rahatlıyorum .
:smiley-cool:

internetten okuduğum kadarıyla bulantı ve hatta kusmalar herşeyin yolunda olduğunun habercisi imiş zaten . Bende bulanıyorum ama bunun iyi haber olduğunu düşününce biraz rahatlıyorum .
:smiley-cool:

arkadasım öylediklerine katılmıyorum:sm_confused: mide bulantısı ile herseyin yolunda gitmesi dogru orantılı degil yanlış mıyım arkadaslar allaha sükür hiç mide bulantısı aserme vs. yasamadım doktora sordugumda bünye ile alakalı bir de kalıtımın etkisi var dedi cünkü annemde 4 hamileliğinde bulantı sorunu yasamamıs soyacekim belki umarım bulantıların bir an önce gecer

canim benim o normal cunku hemen hemen hepimizde var..
rahim buyumesinden dolayi oluyormus galiba..

Beni rahatlattın inanki .. çünkü takıntı olucaktı neredeyse. Göbüşüm çıktı, büyüdü, pantolonlarım dar gelmeye başladı daha erken olduğunu düşündüğüm bir dönem di . Acaba anormalmi bende ki büüme fazlamı kilo alıyorum diye kara kara düşünüyordum. Eğer öyleyse vakit geçirmeden çaresine bakimm Bir de ilk ya neyin ne olduğunu bilemiyorum :roflol:

canim benim su anda beni gorsen sen 5 kilo almisin dersin..öyle bir göbek var yani pantolonlarimla savas veriyorum hicbirisi de olmuyor,cok degil 3 hafta once hepsine rahat rahat giriyordum ama simdi olmuyor...hamile kiyafeti alsam o buyuk gelecek ne yapsam ki..:sm_confused:

seninki de normaldir buyuk ihtimalle canim...a.s
ki ben 9 haftalik olmama ragmen buyuduyse seninki gayet normal..
ben kilo almadim ama acayip göbek cikti...
bu herkesin sorunu inan ki...dert etme canim benim:1hug:
hersey bebeklerimiz icin...

a.s çok sevindim ben kiloda aldım biraz ama. Evet ne giycez şimdii:çok üzgünüm:

sanırım beni yanlıs anladın demek istediğim olması normal olmaması da bünye meselesi şimdi benim bulantım yok diye yolunda gitmeyen seyler var kanısına düşmek yanlış
İŞKEMBEDEN ATMIYORUM sözünü de yakıştıramadım:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…