2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Çok teşekkürler amin, hemde çok güzel bir duyguymuş, sende sağlıkla al kucağına doya doya kokla inşallah:1hug:

tesekkur ederim kuzicim...insallah...ama doguma daha cookkk var 10 ocak ta insallah...hayirlisi.

Allah im herkesin bebegine saglik sihhat versin ..

canım çin takvimine baktınmı ben çin takvimine baktım kız gözüküyor

ben parfüm ve çimen kokusundan çok kötü oluyorum.birde çay içemiyorum artık halbuki günde en az 8-10 bardak çay içerdim şimdi sadece su ve süt içiyorum

günaydın kızlar şu ticketlardan yapabilsem daha iyi olacaktım. Onla uğraşıyorum deminden beridir.

bende feci bulanıyorum. ama yemek kokusundan bi tiksintim yok şimdilik çok şükür . yatıp kalkıp ona dua ediyorum

ya bende de yoktu bulantı 10+5 olmama rağmen geçmesi lazım bende yeni başlıyo anlamadım gitti

bu arada herkese günaydın kızlar:dance::dance::dance:a.s.

ayy kahvaltı edicem ayrılamiyorum (( bağımlılık yaptı valla bende bu site

iim cnm sen nasılsın ii gidiyo allahıma şükür ama akşamları arada midem bulanıyo ve öğürme başlıyo geçen gün ilk defa istifra ettim ölüyodum sandım senin nasıll gidiyo bakim

ya ben istifra etmedim ama benimde mide bulantılarım sabah akşam oluyor.onun dışında çok rahat bir hamilelik geçiriyorum.geçicek inşallah bunlarda ama canım yemek yapmak istemiyor akşamları bu yüzden napıcam bilmiyorum?

Günaydın kızlar,
Nasılsınız, valla ben iyiyim, sadece doktor kontrolümü sabırsızlıkla bekliyorum, ayın onaltısında gideceğim daha,ay günler geçmek bilmiyor valla, yarın 8.haftamız bitiyor.:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…