2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

arkadaşlar günaydın ne güzel bebeklerinizi görmüşsünüz.bende heyecanla temmuzun 2.haftasını bekliyorum çok merak ediyorum şu an ne durumda diye.sizlerden haberler almak çok güzel.bende gittiğimde 2 li tarama testi yapılacak ister istemez insan tedirgin oluyor.hepimizin bebekleri çok sağlıklıdır inşallah test sonuçlarını beklemek zor olacak.

merhaba montesori.rennie bende kullanıyorum doktorum verdi.bi sakıncası yoktur sanırım.ama mide yanmasını pek geçirmiyor.midem öyle bir yanıyorki.sürekli soğuk sular içiyorum ama nafile.

[/URL][/IMG]

SAPITTI BU İNSANLAR İYİCE DEĞİL Mİ?

Hamile baba doğuma yakın
10 yıl önce cinsiyet değiştiren ve tamamen erkek görünümüne kavuşan Thomas Beatie, dört hafta sonra bir kız çocuğu dünyaya getirecek. "Hamile baba" Thomas Beatie yapay döllenmeyle başka bir erkekten hamile kaldı.
Thomas ve Nancy Beatie, evlendikten bir süre sonra çocuk sahibi olmak istedi. Ancak Thomas Beatie’nin erkek olması bu isteklerinin gerçekleşmesini geciktirdi. Çift yardım talep ettikleri sekiz doktor tarafından reddedildi. Beatie’nin cinsiyet değiştirmiş olmasını normal karşılayan tek bir doktor olmuş; Dr. Kimberley James. James Beati’yi kabul etmiş. Şimdi en az Beatie kadar ünlü olan doktor, “Çok normal bir doğum ve bebek sağlıklı. Bunda bir sorun görmüyorum” diyor.

Bir kız çocuğu bekleyen Beatie, 10 yıl önce meme ameliyatı olmuş, süt bezlerini aldırmış ve göğüslerini estetik operasyonla düzleştirerek erkek göğüsü görünümüne kavuşturmuş.

Beş yıldır mutlu bir evlilik yürüttüğünü söyleyen Beatie, çocuk umudunu erkek olmasına rağmen hiç kaybetmemiş. Bu yüzden üreme organlarını aldırmamış. Kendisine, “Neden, eşiniz değil de siz doğurmaya karar verdiniz?” sorusu yöneltildiğinde, cevabı, “Eşimin zaten iki çocuğu var ve ben her ne kadar erkek de olsam doğurmayı istiyorum. Kendimi bildim bileli böyleydim” diyor.

Beatie’nin bir özelliği daha var: O aynı zamanda eski Hawai güzeli! Ama şimdi o günleri geride bırakmış, doğacak bebeğine yoğunlaşmış. Doğacak kızı için, “O babasının küçük prensesi” diyor ve karnını okşuyor.

Son düzenleme:
canım tabiki senin deyiminle işkembeden atmıyorsun
ancak bulantı ve kusmanın sağlıklı olduğunu söylersen bazı arkadaşlarımız özellikle de ilk hamileliği olupta hiç bulantı yaşamıyanlar bunun bebekleri için sağlıklı olmadığını ve ters giden bişiler olduğunu düşünebilirler,bulantı veya kusma olsun yada olmasın dr.aksi bişi söylemedikçe bi sorun yok demektir.
bunu ilk hamileliğinde hiç bir problem yaşamayan ve şu an 8 yaşında dünya tatlısı bir kız sahibi olarak size garanti edebilirim.
sanırım arkadaşımızda bunu kastetti.

merhaba arkadaşlar.bugün benimde doktor kontrolüm var.inşallah bebeğimi görücem yine.10 günde bir görüyorum ama yinede merak ediyorum.10 gün geçmek bilmiyor.

benimde 6 ocak canım ama benim büyük ihtimal sezaryen olacak o yüzden 1-2 hafta erken olurmu bilmiyorum sen biliyormusun sezaryende daha mı erken alınıyo bebek?

evet canım erken alınıyor. arkadaşımın normal doğumu 2 hazirandı 22 mayısta aldılar. neden sezeryan. bir sorun mu var

merhaba arkadaşlar.bugün benimde doktor kontrolüm var.inşallah bebeğimi görücem yine.10 günde bir görüyorum ama yinede merak ediyorum.10 gün geçmek bilmiyor.

10 günmü ne güzel :)) bir ay sonra gel deyip duruyorlar bana :))

canım günaydın aynı sorun bende de var ve arada rennie kullanıyorum ablam dr. sordum kullanabilirsin dedi.ama rennienin de pek faydası yok sadece 3 saat kadar bi etkisi oluyor sonra yine başlıyor yanma idare edeceğiz artık gerçi dr.ma sormadım daha

günaydin kizlar insallah hepiniz iyisinizdir :)

bulanti konusu ben kizima hamileyken hic bulanti yasamadim kendisi sükür saglikli :)
simdiki hamileligimde ise bulantim var yani her hamilelikte ayni degil.

Arkadaşlar Doktorda Bana Bulanti Için Emedur Verdi.ama Prospektüsünü Okudum Hamile Ve Emziren Annelerde Kullanilasi Tavsiye Edilmez Yaziyordu.içemedim Aranizda Kullanan Var Mi?

Arkadaşlar Doktorda Bana Bulanti Için Emedur Verdi.ama Prospektüsünü Okudum Hamile Ve Emziren Annelerde Kullanilasi Tavsiye Edilmez Yaziyordu.içemedim Aranizda Kullanan Var Mi?

Banada verdi. Günde 3 tane alabilirsin dedi. ben içtim bir kaç tane ama daha sonra ihtiyacım kalmadı. içmedim. kusmak da çok tehlikeliymiş. vücuttaki bütün su vs. gittiği için

kızlar şimdi doktordan geldim bebişim 8+1 olmuş 1.5 cm boyu kalbide pıt pıt atıyordu kan testleri istedi herşey yolunda çok şükür ama şu bulantılar olmasa
şutarafagitti

bana da verdi doktorum içtimde 5-6 tane sonuçta zaralı olsa vermez. ama pek bi faydasını göremedim bıraktım :1no2:

benim bulantılar baya bi düzeldi sabahları oluyor biraz onun dışında yanma başladı ama bulantıdan daha iyi en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…