2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın Kızlar,
Nasılsınız, Valla Ben Iyiyim, Sadece Doktor Kontrolümü Sabırsızlıkla Bekliyorum, Ayın Onaltısında Gideceğim Daha,ay Günler Geçmek Bilmiyor Valla, Yarın 8.haftamız Bitiyor.:dance:

Ay Canim Benim Ne Güzel Yaa Valla Alah Sağlikli Bir şekilde Kucağina Almayi Nasip Etsin Ne Güzel Mutluluklar Bunlar...

ya ben istifra etmedim ama benimde mide bulantılarım sabah akşam oluyor.onun dışında çok rahat bir hamilelik geçiriyorum.geçicek inşallah bunlarda ama canım yemek yapmak istemiyor akşamları bu yüzden napıcam bilmiyorum?

sende gündüz yap yemeğini olmazmı??? akşama bırakma ben dün öle yaptım çok rahat oldu genelde hep akşam üstü yapardım

kızlarrrrrrrrr gec oldu ama günaydın bugun kontrolüm vardı mercimegin kalp atıslarını duycaktık ilk defa ayyyy gece gecmek bilmedi vakit ilerlemiyo 50 kere uyanmısımdır belki amaaaan uyumadım işte sabahım köründe dikildim ayaga şöööleee bütün evi temizledim neysem geldi vakit gittik doktora gördük bebişi küçük mercimegim 19 mm olmus duyduk kalp atıslarını walla aglamaktan mahvoldum seviçten tabii eşiminde gözleri doldu acayip heyecan verici yaaa anlatamam minicik bişiy allahım
sonra doktorla uzun uzun konustuk ezra sormustu sanırım catlak olayını sordum doktor PREGNACARA diye bir catlak kremine baslamamı önerdi bide hamilelikte olusan günes lekeleri kalıcı oluyomus koruyucu güneş kremi önerdi ben zaten caportone kullanıyodum bana sebamedde kimyasal içerik cok azmıs bu iki önerdiğinide alıcam
birde kızlar 57 ile hamile kalmıstım hiç kilo almamısım bol su içmenin cok meyve tüketmenin faydasını gördüm umarımda kilo cok almayız bide bu forum bende de bagımlılık yaptı
hepinize hayırlı hamilelikler...

ben yeni üye oldum bende kısmetse ocak ayında anne olmayı bekliyorum. fakat şuanki durumum kritik. ilk muaynemde gebelik kesesi 23 mm olmuş (galiba 7 haftaya denk geliyor) ancak dr. boş gibi göremiyorum bir hafta sonra tekrar gel diyerek 10 hazirana randevu verdi. benim hesaplarıma göre 8 haftalık olması gerekiyordu son adetim 8 nisan.
iki düşükten sonra bu üçüncü gebeliğim. düşükle sonuçlanacak gebeliklerde bir hafta öncesinde vucutta hamilelik belirtileri kalmazmış diye okumuştum. şimdi tek tesellim bu. :sm_confused: bu konuda bilgisi olanlar bana yazarsa sevinirim.

Montesori çok Sevindim Canim Herşeyin Yolunda Olmasina.bu Heyecanlari 9 Ay Boyunca Sik Sik Yaşayacağiz.her Doktor Randevusu Ayri Bir Heyecan Gün Sayiyorum Bende Temmuz Gelsin Diye.

kızlar şimdi gebelik.org sitesinde okudumda 8.hafta içinde bebeğin yerleştiği rahim iç tabakasındaki yumurtalık dokusundan plasentaya devredileceği için lekelenme tarzında kanama olabilirmiş.sizlerde oldumu böyle birşey.ben pazartesi 8.haftama başlıyorum olursa paniklemeyeyim bari.

kızlar şimdi gebelik.org sitesinde okudumda 8.hafta içinde bebeğin yerleştiği rahim iç tabakasındaki yumurtalık dokusundan plasentaya devredileceği için lekelenme tarzında kanama olabilirmiş.sizlerde oldumu böyle birşey.ben pazartesi 8.haftama başlıyorum olursa paniklemeyeyim bari.

bende olmadı cnm ama olursa her ihtimale karşı doktorunla görüş

mrb anneler.gecelerı yattıgınızda belınıız cok agrıyormu.ben ne tarafa donup yatacagımı bılemıyorum.olsun bebısım yeterkı ıyı olsun uykusuzlugada razıyım vvalla

kızlarrrrrrrrr gec oldu ama günaydın bugun kontrolüm vardı mercimegin kalp atıslarını duycaktık ilk defa ayyyy gece gecmek bilmedi vakit ilerlemiyo 50 kere uyanmısımdır belki amaaaan uyumadım işte sabahım köründe dikildim ayaga şöööleee bütün evi temizledim neysem geldi vakit gittik doktora gördük bebişi küçük mercimegim 19 mm olmus duyduk kalp atıslarını walla aglamaktan mahvoldum seviçten tabii eşiminde gözleri doldu acayip heyecan verici yaaa anlatamam minicik bişiy allahım
sonra doktorla uzun uzun konustuk ezra sormustu sanırım catlak olayını sordum doktor PREGNACARA diye bir catlak kremine baslamamı önerdi bide hamilelikte olusan günes lekeleri kalıcı oluyomus koruyucu güneş kremi önerdi ben zaten caportone kullanıyodum bana sebamedde kimyasal içerik cok azmıs bu iki önerdiğinide alıcam
birde kızlar 57 ile hamile kalmıstım hiç kilo almamısım bol su içmenin cok meyve tüketmenin faydasını gördüm umarımda kilo cok almayız bide bu forum bende de bagımlılık yaptı
hepinize hayırlı hamilelikler...

canım çok sewıdım herşeyın yolunda olduğuna,
iyiki yazmışın güneş lekelerini,bende bugun denizdeyım bol bol güneşlendım,inşallah leke falan olmaz,gerçi kremim war ama koruma faktörü azdı,kilonu korumana sewındım,bende 58 le başlamıştım 59.6 olmuşum gerçi benim 9 haftam bitti,oysa bende çok meyva ve su tüketiorum ama bakalım inşallah fazlasını almayız

canım benimde ya 7 ya 8. hafta içinde bir kere küçük bir lekelenmem oldu,kahverengimsi bir renk geldı,akabindede çok sık kasık ağrısı oldu,hemen panikleyerek dr a gittim ama dediğin gibi yerleşme aşamasında böyle ağrının ve lekelenmenın normal olacağını söyledi dr,allaha şükür şimdi 10 haftaya girdim herşey yolunda,sende eğer yaşarsan sakın panıkleme,

mrb anneler.gecelerı yattıgınızda belınıız cok agrıyormu.ben ne tarafa donup yatacagımı bılemıyorum.olsun bebısım yeterkı ıyı olsun uykusuzlugada razıyım vvalla

selam uzun zamandır yoktun burda,
walla ağrı deılde akşam yan yatıp yattığımda bebiş de yana kaydığı için sanırım bi sure sonra sancı gibi bişey oluo,yüzüstü artık hiç yatamıorum,en rahatı sırt üstü oluo,

selam uzun zamandır yoktun burda,
walla ağrı deılde akşam yan yatıp yattığımda bebiş de yana kaydığı için sanırım bi sure sonra sancı gibi bişey oluo,yüzüstü artık hiç yatamıorum,en rahatı sırt üstü oluo,

evet canım gıremedım uzun suredır.temmuza verdı drum randevuyu vakıt nasıl gecer bılmem.31 mart satım .9 5 olması gerk ama 8 .5 ım.bıraz kucukmus.senın hersey yolundamı canım.ızmırde drun kım ezracım.benım saıt yucebılgın.duydunmu hıc?a.s.

a.s.selam kıslar herkes iyidir umarım.ben bi kaç gündür giremedim çünkü kızım hastalandı kendi kontrolüm falan derken giremedim.dün doktora gittim 8 hafta diye ben hesaplarken 7 hafta 2 gün dediğinde şaşırdım.ama büyümüş benimki onbeş günde yarım santim boy atıp 1 cm 6 mm olmuş veeeee kalp atışını gördüm.çok şükür günlerdeki hesap tumasada her şey yolunda .
a.s.herkese bol sağlık dilerim.:emir_bebek:

a.s.selam kıslar herkes iyidir umarım.ben bi kaç gündür giremedim çünkü kızım hastalandı kendi kontrolüm falan derken giremedim.dün doktora gittim 8 hafta diye ben hesaplarken 7 hafta 2 gün dediğinde şaşırdım.ama büyümüş benimki onbeş günde yarım santim boy atıp 1 cm 6 mm olmuş veeeee kalp atışını gördüm.çok şükür günlerdeki hesap tumasada her şey yolunda .
a.s.herkese bol sağlık dilerim.:emir_bebek:

çok geçmiş olsun cnm kızının bişiyi yoktur umarım yeni bebişinde hayırlı olsun sağlıklı olmasına sevindim:nazar:

cnm benim de ocak olucak muhtemel doğum tarihi 2 ocak inşallah rabbim hepimize o günleri hayırlısıyla gösteriri sağlıklı bi şekilde inş.

montesori canim cok sevindim senin adina..
Allah tamamina erdirsin insallah...cok guzel bir duygu gercekten..
ben de bebegimin kalp atislarini ilk duydugumda cok heycanlanmistim..
insallah tatli mi tatli bir bebegin olur..
sevgiler...

X