2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

sany0004pm7.th.jpg

Son düzenleme:
ay hepsi de pembe artık doktor yok yanlış görmüşüm pipisi var derse bilmiorum napıcam:) bizim babanne dede halalar çok hevesli, hem de bizimki onuncu torun ama sonuncu:))

ok anladım ya öncekileri editliyim de büyük görün teşekkür ederim kızlar inşallah bunları üstünde görmekte kısmet olur

Merhaba kızlar ne güzel bebişlerinizin cicileri ALLAH sağlıkla güle güle giyinmeyi nasip etsin inşallah.
Bende bebişimin çeyizini göstermek isterim ama malum beceremiorum :eek:klava:
Kızlar dün eltimin bebeği oldu. Bebek ultrasonda çok zayıf görünüodu onun için doktor doğumu10 gün erteledi.Yinede bebek 3 kilo zor doğar diodu veeeeeeeeeee bebek 4 kilo 700 gr. doğdu.Şaka gibi resmen şok oldum kafamçokkarıştı Siz ne diosunuz bu duruma:emir_bebek:

Merhaba kızlar ne güzel bebişlerinizin cicileri ALLAH sağlıkla güle güle giyinmeyi nasip etsin inşallah.
Bende bebişimin çeyizini göstermek isterim ama malum beceremiorum :eek:klava:
Kızlar dün eltimin bebeği oldu. Bebek ultrasonda çok zayıf görünüodu onun için doktor doğumu10 gün erteledi.Yinede bebek 3 kilo zor doğar diodu veeeeeeeeeee bebek 4 kilo 700 gr. doğdu.Şaka gibi resmen şok oldum kafamçokkarıştı Siz ne diosunuz bu duruma:emir_bebek:

maşallah , hani artı eksi 200 gr oynarda bu 1.5 kg oynamış , kesin sezaryen olmuştur kız nasıl doğursun normal yolla yoksa

ok anladım ya öncekileri editliyim de büyük görün teşekkür ederim kızlar inşallah bunları üstünde görmekte kısmet olur
sany0006zq6.th.jpg

Aslında usg de söylenen kilo ve boy ölçülerine pek güvenmeyin diye internette filan yazıyor. Yaklaşık söylüyor dr. lar. O yüzden de çoğunlukla sormadan kilo ve boyu söylemiyorlar zaten.
Alishacım senin bebişinde kıyafetleri çok güzel, sağlıkla giysin inşallah.
Ben daha özel ciciler almadım, sıcaktan dışarı çıkamıyorum.Oh siz ne güzel çarşı filan dolaşıyorsunuz, burası gündüzleri hala çok sıcak, 1-1,5 ay daha geçsin ondan sonra alayım diyorum.

linay ben karar vermeidm daha.

sigortam var doğumun %100ünü karşılayan. bir çok hastanede gecerli ama doktorumla karar vermek istiyorum. birde eve yakın olsun istiyorum.
bahçelievlerdeki medikal park şuan olabilir gibi geliyor ama bakalım.

bir anda internationla ada dönebiliirm. hizmet hastanesine iyi diyorlar. memorial çok iyi ama evime çok uzak bağıra bağıra yollarda gitmek istemiyorum :))

blooms kamera şakası olmuş sizinki :))
doktorunuz da süpermiş yani bu kadar farkı nasıl anlamamış
hemde 10 gün ertelemiş doğumu :))

Bende inanamadım :roflol: Amerikan hastenesine gidiodu biliyosun cinsiyetini de önce erkek sonra kız en son yine erkek demişti.Neyse onu bildi erkek oldu kaydirigubbakcemile3

hemde amerikana mı gidiyodu :)))

neyse cinsiyeti tutmuş. ama yazık bebeğide kadınıda 10 gün zorlamış

blooms şakamı bu maşallah :))))

o doktor da işinin ehliymiş maşallah :))

Bende inanamadım :roflol: Amerikan hastenesine gidiodu biliyosun cinsiyetini de önce erkek sonra kız en son yine erkek demişti.Neyse onu bildi erkek oldu kaydirigubbakcemile3

X