2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merhaba kızlarrr, nasılsınız_?
Marsgçım kızının kıyafetleri ne kadar hoş öyle. Üstünde parçalansın cadının.Kızlar cadı oluyor, çekeceksin artık.
Canım 10 kilo aldım ama çok fazla sorunum yok allaha şükür, sadece göbek bölgesinde görünüyor kilolar.
Ekinsucum aldığın hastane çıkışını gördüm, ben galatasaray, babası, ablası beşiktaş, abisi fenerbahçe. Ne yapacağız bilmem artık, herkes kendi takımına uydurmaya çalışırsa çocuğum hapı yuttu.:roflol::roflol:
Talyacım dediğin gibi, dün neredeyse bütün gün yattım, bugün kendime geldim, allaha şükür. Oruç tutmadığım halde böyle, bi de oruç tutanları düşündüm, allah kolaylık versin.
Öğretmen olan arkadaşlar, özellikle esracım sana ( sen bir hafta önce başladın) kolay gelsin sizlere, işiniz zor bebelerle, fazla ayakta kalmamaya çalışın, yormayın kendinizi.
montesori sende benim gibi üşüyorsun anlaşılan canım, daha patiklere geçmedim ama akşamları herkes yanıyoruz diyor, ben polar battaniye örtünüp yatıyorumnaniknanik
özlemcim korkma, ilk bebeğin senin o yüzden çok fazla kilo almayabilirsin.Hareketlerini de yavaş yavaş farkedeceksin zaten, stres yapma, bebiş iin iyi değil. Sen kendini rahatlat ki bebişte rahatlasın.

linay soyundum senin için al göbek gör :))))))))

aaaa7.th.jpg

marsgcım ))))))))) hele şükür canım yaa bak ne güzel koca göbeğin varmış
senin yüzünden biz komplekse girecektik ))))))

marsgcım ))))))))) hele şükür canım yaa bak ne güzel koca göbeğin varmış
senin yüzünden biz komplekse girecektik ))))))

:))))))))) yok güzelim girmeyin hiç.

top yuttum ben :)) annemde etyopyalılar gibi sadece göbeğin var diyo.

kıyafetle belli olmuyor böyle soyununca çıkıyo işte

saolun kızlar valla hıc ıyı degılım umarım dedıgınız gıbıdır
bu arada benım dr bebegın kılosunu soylemıyor hıc usg resmınde de hıc bıyerde yazmıyor bır tek boyu var zaten cok merak edıyorum nasıl kılosunu soyluyorlar neye gore yanı kılosu şu dıyorlar eger boya gore tahmını bişeyse arastırayım kızlar ya :KK43:

özlem bence çokhüsnü kuruntu ediyorsun. anlattıkların gayet normal şeyler.

hepimiz öyle şeyler yaşadık ki bence şuan haline şükretmelisin.

çoğu arkadaş kilo almadı yada bir iki kilo aldı. daha yolun başındayız bence bu kadar büyütme.

bir de düşün düüşün olumsuzlukları çekersin sonra. hissetmemen de normal daha bebeğin küçük. bizden neredeyse 3 hafta geridesin. 1 aya yakın. sıkma canını olumlu düşün.

bende bayramdan sonraki ilk hafta gitmeyi düşünüyorum eminönüne, ama hafta içi gitmek istiyorum hafta sonu aşırı kalabalık oluyor
dediğiniz gibi liste yapsak çok iyi olur , unutuluyor görüncede aynı şey alınabiliyor, bebeğime neler almalıyım diye bir topik var ya orada yapsak ya böyle bir liste

saolun kızlar valla hıc ıyı degılım umarım dedıgınız gıbıdır
bu arada benım dr bebegın kılosunu soylemıyor hıc usg resmınde de hıc bıyerde yazmıyor bır tek boyu var zaten cok merak edıyorum nasıl kılosunu soyluyorlar neye gore yanı kılosu şu dıyorlar eger boya gore tahmını bişeyse arastırayım kızlar ya :KK43:

benim arkadaşım ilk 5 ay hiç kilo almadı sonrada toplam 6 kilo aldı ve doğuma girdi, üzülme o yüzden canım, doktoruna sor gittiğinde bebeğiminin kilosunu, sormadan söylemeyen cinstendir belki doktorun

bende bayramdan sonraki ilk hafta gitmeyi düşünüyorum eminönüne, ama hafta içi gitmek istiyorum hafta sonu aşırı kalabalık oluyor
dediğiniz gibi liste yapsak çok iyi olur , unutuluyor görüncede aynı şey alınabiliyor, bebeğime neler almalıyım diye bir topik var ya orada yapsak ya böyle bir liste

hafta sonu gitme canım. kalabalıktan gezdiğinden hiçbirşey anlamıyorsun.

gidince çok şey alnıyor haklısın. bakalım bende neleri giymeden koyucam kenara. az alıyım diyorum ama görünce dayanamıyorum ki. herşey o kadar sevimli ki minicik.

topikleri çogaltmayın ya nereye bakıcamı şaşırdım :))

mrb kızlar iisinizdir inşallah marsg bayıldım bebişinin cicilerine ben de becerebilirsem eklicem

bugün itibari ile eğer gününde doğarsa ki zor bir ihtimal tam 4 ay kaldı
kuzumun gelmesine..sezeryanda 2 hafta önce alnırsa kalır 3,5 ay :CüvCüv:

ekinsu senin tıcker 6.ayı gösteriyor yani biz şimdi altıncı ayın içindemiyiz?

eylül 6 da tam 5 aylık oluyorum bende.

11 ocak doğum görünüyor. 3,5 kaldı sayılır o zaman benimde. bitti valla bişey kalmadı ya. ay tırstım birden ...

ekim6, kasım6, aralık6, ocak6 4 aymış.

Son düzenleme:
alishacım çok tatlı allah sağlıkla giymeyi nasip etsin inşallh güzelim.
italyadan gelenlermi bunlar senmi aldın

bugün itibari ile eğer gününde doğarsa ki zor bir ihtimal tam 4 ay kaldı
kuzumun gelmesine..sezeryanda 2 hafta önce alnırsa kalır 3,5 ay :CüvCüv:

ekinsu senin tıcker 6.ayı gösteriyor yani biz şimdi altıncı ayın içindemiyiz?

evet canım 6. ayın içindeyiz yani ben şuan tam 5 ay 6 günlüğüm:)
sende tam 5 ay 4 günlüksün :)

eğer sezaryen olacaksam banada kurban bayramı sonrası dr doğum yaptırır gibi geliyor

sany0005qm0.th.jpg

cnm be daha kız kesin demedi die doktor elbise almadım bunlar ordan haftaya perş kontrolüm var ondan sonra başlıcam

Son düzenleme:
aa bı kız anneleri bizi kıskandırıyorlar ama lülülülülülü

alisha canım çok güzel allah iyi günlerde giyinmeyi nasip etsin..

X