2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

montesori haklısın canım hiçde kolay değil dediğin gibi yinede allah beterinden saklasın.annem 22 yıldır insülin oluyor. anlayacağın şeker bizdede ırsi ben şimdiden dikkat etmeye çalışıyorum belkide şeker yüklemesinden sonra bende sana diyet arkadaşlığı yapacağım . ama olsun bebişler iyi olsun da.yarın cildiye doktoruna gittikden sonra yazdığı reçeteyi birde kendi doktoruma göstereyim diyorum ne olur ne olmaz. barcli yatınca bir deneyeceğim .benim bebiş beni korkutmayı seviyor birde inat teke burcu olacak babası gibi

montesori birde sabahları aç karnına bir limonu yarım bardak suya sıkıp iç şekeri dengeliyormuş. seda sayana çıkan bir prof var o söylemişti ben öyle yapıyorum doktoruma sormuştum bebeğe bir zararı olurmu diye oda midende problemin yoksa bişey olmaz demişti bir dene istersen

slm kizlar nasilsiniz ben bugün cok mutluyum oglumu gördüm doktor pipisinin resmini bile cekti bu sefer.cok güzel bisey ya büyümüs benim yakisiklim hersey yolundaymis carsambada ayrintili ultrasyona gircez.oglumu bol bol izlicem artikkkkkkkkkk.

kızlar günaydın maşallah sahura kadar oturmuşsunuz.
ekinsucum aynı takımdan eşim almış gelmiş erkek olucağını öğrendiğimizde :)) ama şimdide kızımda giysin diyo bende kızgibi çıksın hastaneden diyorum :))
bende size kızımın elbiselerini koyayım. tulumları çokta onlar klasik oldu artık.
el1ul5.th.jpg
[/IMG]
bunu inşallah yazın giycek dayanamadık aldık. küçük gelirse artık poposu dışarda gezer napalım :)) aynı desenden kiloduda var onu çekmeyi unutmuşuz :))

buda kışlık yeni doğan içinmiş bakalım giyebilcekmi ?
sırf tulumla gezsin istemiyorum şöyle kız gibi olsun elbiseler içinde :))

el2mg7.th.jpg

el33kx7.th.jpg

el4dt1.th.jpg

babası begendi bu terliğide bakalım ne zaman giycek :))
el5jk4.th.jpg

Son düzenleme:
Günaydın hanımlar..güzel bir hafta ve hayırlı ramazanlar diliyorum hepinize..
bu ramazan biraz buruk başladık,tutamayınca kendimi kötü hissediyorum..
tutan arkadaşlar Allah yardımcınız olsun..

montesori gözünaydın şekerim,şekerin iyi çıkmış ama Allah sana da yardım etsin diyet
yapmak çok zor,heleki bu durumda..

eğitimci arkadaşlar yeni eğitim döneminiz hayırlı olsun..
ezracım birde bizi düşün 9-7 çalışıyoruz :))

kızlar günaydın maşallah sahura kadar oturmuşsunuz.
ekinsucum aynı takımdan eşim almış gelmiş erkek olucağını öğrendiğimizde :)) ama şimdide kızımda giysin diyo bende kızgibi çıksın hastaneden diyorum :))
bende size kızımın elbiselerini koyayım. tulumları çokta onlar klasik oldu artık.
el1ul5.th.jpg
[/IMG]
bunu inşallah yazın giycek dayanamadık aldık. küçük gelirse artık poposu dışarda gezer napalım :)) aynı desenden kiloduda var onu çekmeyi unutmuşuz :))

buda kışlık yeni doğan içinmiş bakalım giyebilcekmi ?
sırf tulumla gezsin istemiyorum şöyle kız gibi olsun elbiseler içinde :))
el2mg7.th.jpg

oyy oyy sevsinler onun çirkin elbiselerini,üstünde paralansın cadınınlülülülülülü

günaydın linaycım nasılsın. bebiş nasıl. benimki hiç durmuyor karnım volkan gibi çok komik sürekli hareket halinde.

el3cj3.th.jpg
[/IMG]

günaydın linaycım nasılsın. bebiş nasıl. benimki hiç durmuyor karnım volkan gibi çok komik sürekli hareket halinde.

el3cj3.th.jpg
[/IMG]

sağol güzelim iyiyim sen nasılsın ? benimkide öyle bir sağa gidiyor bir sola gidiyor
kıpır kıpır benim zıpır :)

canım kıyafetleriniz çok hoş,çok şeker iyi günlerde giyin inşallah :)

bizde bayılarak aldık. allah hepimize aldıklarımızı giydirmeyi nasip etsin inşallah.

kızlar günaydın
marsg kızının cicilerine bayıldım çok güzeller, bence de kız gibi giydir bebişi

kızlar günaydın
marsg kızının cicilerine bayıldım çok güzeller, bence de kız gibi giydir bebişi

günaydın ekinsucum,nasılsın daha iyimisin ?
bu duygusallık sinirlilik hali hepimiz de var sanırım
kendimizi frenliyeceğiz artık..zavallı eşim doğursan da
bi rahatlasak diyor artık kaydirigubbakcemile3
hem artık aladdini düşünmen lazım dimi :))

günaydın nazocum. ama çok komik oluyor karnım. akşam film izliyorduk bıraktık göbeğimi izledik :)) gülme krizine girdik eşimle. bir aşağı bir yukarı oynuyor :))

cumartesi günü eminönü gittim,ne var ne yok biraz bakayım diye..
havuzlu hana gittim insan nereye bakacağını şaşırıyor,o kadar
çok çeşit var ki..bir tane hastane çıkışı aldım,uzun kollu iki tane bady aldım
fiyatlar çok uygun..chicco outletinden beşli bady seti yapmışlar
indirimde 19 lira onu aldım birde..ama chiccoda çeşit yoktu bebekler için..

günaydın ekinsucum,nasılsın daha iyimisin ?
bu duygusallık sinirlilik hali hepimiz de var sanırım
kendimizi frenliyeceğiz artık..zavallı eşim doğursan da
bi rahatlasak diyor artık kaydirigubbakcemile3
hem artık aladdini düşünmen lazım dimi :))

saol canım daha iyiyim bugün henüz ağlamadım:)benim eşimde öyle diyor sorma

alaaddinimi düşünüyorum da iyiyim zaten, onun cini bana yardım edermiş hem ağlatmazmış birde öyle demişti bizim cadı :)

saol canım daha iyiyim bugün henüz ağlamadım:)benim eşimde öyle diyor sorma

alaaddinimi düşünüyorum da iyiyim zaten, onun cini bana yardım edermiş hem ağlatmazmış birde öyle demişti bizim cadı :)

ayy sevsinler o cadıyı nasılda teyzesini teselli edermiş :))
bu kızlar felaket valla,bilmiş şeyler :))

ben cumartesi günü chicco mağazasından 5 li body seti 32 liraya aldım aaaaa desene bende indirimden aldım diye seviniyordum kazıklanmışım ayol

nazo günaydın canım..

havuzlu hanın önünden sağa doğru git 100 metre sonra 4 yol geliyor
hemen yolun başında sağda çok küçük bir yer,yeni doğanlar için
fazla çeşit yoktu..
ekinsucum valla 19,90 aldım beşli seti,fazla seçenekte yoktu
bir yaş için olanı aldım bende..

X