2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ekinsu cum noldu sana. önemli birşey yok inşallah.

bu duygusallık hepimizde var. bende bir de çok sinir var. kendimi frenliyorum sürekli kaptırınca gidiyor çünkü.

üzme kendini güzelim . sen ağlarsan bebeğinde ağlar sonraa.s.

ekinsu cum noldu sana. önemli birşey yok inşallah.

bu duygusallık hepimizde var. bende bir de çok sinir var. kendimi frenliyorum sürekli kaptırınca gidiyor çünkü.

üzme kendini güzelim . sen ağlarsan bebeğinde ağlar sonraa.s.

canım saol, önemli bir şey yok, sebepsiz, ablamın kızı var 4 yaşında bizim bebeğe alaattin adını taktı, dünde yine ağlıyordum geldi yanıma teyze niye ağlıyosun ağlama alaattin de ağlar dedi senin gibi:)

ekinsucum üzme kendini geçen gün arkadaşıma dru sakın üzülme demiş stres ve üzüntü yaptığın zaman göbek kordunun kasılıyomuş bebeğe kan gitmiyomuş ben artık dikkat edyrm bende ağlıyodum durup durup ama ağlamıcam artık sende ağlama cnm

ekinsu ağlama nöbetleri bendede var merak etme sevinsemde üzülsemde ağlar oldum zaten ağlak biriydim şimdi tam oldum yani.işyerinde bile internetten gazetelere bakarken kötü bir haber varsa ağlıyorum başlıyo herkes ne oldu diye sormaya herkese dert anlatmaktan bıktım ama kendime hakim olamıyorum

ne biliyim kızlar, dediğiniz gibi oldum bende vara yoğa ağlar oldum, ben de kendime engel olmaya çalışıyorum bebişim için umarım çabuk geçer bu durum

canım saol, önemli bir şey yok, sebepsiz, ablamın kızı var 4 yaşında bizim bebeğe alaattin adını taktı, dünde yine ağlıyordum geldi yanıma teyze niye ağlıyosun ağlama alaattin de ağlar dedi senin gibi:)

ay çok şeker ya kıyamam öle mi demiş sana:))
canım ağla bence rahatlarsın ama tabıkı abartmamak şartıyla,arada banada oluo öle,sebebsiz yere ağlıorum ,ama kısa sürelı tabıkı:))

merhaba bayanlarr...
bende oruçluyum bugün ama allaha şükür rahat geçiriyorum sadece suyu çok aradım. bi yarım saat kaldı ezanında okunmasına.. inş. sorunsuz tutabilirim hepsini sonra tutmak daha zor olucak benim için...

senağlama bende de var bu bahsettiğiniz ağlama krizleri.. vara yoğa ağlıyorum. eşim az bi sesini yükseltse beni durdurmanın imkanı yok artıkk..senağlama

huuuu kimse yok mu...tabii eşlerinize iftar için harika yemekler hazırladınızcokacimcoook bir güzel yediniz sonra da mayıstınız dimilaelaelaelaelae

valla güzelim ben yemeğimi yedim yürüyüşümü yaptım geldim
ama çok kötü oluyrm akşam yemeği yedikten sonra yaa karnım gerilioo resmen yemicem diyrm ama açta duramam kii

ben galatasaraylıyım ama beğendim ekinsu eşime de gösterdim oda çok beğendi ben alırım bunu diooo

huuuu kimse yok mu...tabii eşlerinize iftar için harika yemekler hazırladınızcokacimcoook bir güzel yediniz sonra da mayıstınız dimilaelaelaelaelae

vallahii dediğin gibi oldu.. yedik üstüste yemeğiçayı meyveyiii patlamak üzereyim nasılda mayıştık cokacimcoook karnımda çok şiştii :CüvCüv: kesin bu gece uyuyam

hastane çıkışı cidden çok güzelmişş..bende alırım oğluşumaa:emir_bebek:

barcli ben yürüyüşlerimi sabah yapıyorum rahat oluyo öglen yiyorum fazlaca...aksam az yemeye calısıyorum sonra feci şişiyo karnım...reyhan dogru tahmim etmişim dimi:)
ekin su hastane cıkısın güzel de senin ki dogustan fanatik:)

sabah uyanamıyorum ki ben keşke uyanabilsem ii olur ama akşam eşimle beraber yürüoruz

selam kızlar herkese iyi geceler .montesori şekerinin iyi çıkmasına çok sevindim en azından insülin olmayacaksın doğumdan sonrada şekerin falan kalmaz büyük ihtimal.ekinsu bebişinin cicileine bayıldım .bende oruç tutamayan kervanındayım yinedir dün gece sahurda uyandım insan suçluluk duyuyor.yarın cildiye doktoruna gideceğim saç diplerimde yaralar çıktı. fena şekilde canımı sıkıyor acayip kaşınıyor birde annem bişeyden korkmuşsun diyor. bence stresten oldu as çok takmıştım şimdide sonucunu takıyorum işallah önemli bişey yoktur.

geçmiş olsun uzun beyaz bulut fazla kafana takmamaya çalış umarım bişiyin yoktur ii haberlerini bekliyoruz

güzelim o kıpırdıyodur ama sen hissetmiyosundur arada oluyodur oda senin uyuduğun zamana denk geliyodur sırt üstü uzan ellerini de karnına koy sessiz odada bak bakalım kıpırdayacak mı

uzun beyaz bulut bende bebegimin hareketlerini 2 haftadır filan hissediyorum sende bugun yarın hissedersin ...sıkıntıdan benim de sac diplerimde bazen yaralar cıkıyo hamilelik öncesi bir ilaç kullanıyodum ama gebeler kullanamaz yazıyo içini ferah tut... kızlar sekerimin iyi cıkması güzelde bu diyet bni çok zorluyo yaaa doymuyorum mutsuzum ...gözümün önünden mantılar,pideler,patateskızartmaları,börekler ,makarnalar resmi gecitle geciyo ...zorlanıyorum...

X