2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

saol waterfull bayağğ hafifledi arada bikaç dakka şiddettli vuruyo sonra geçiyo neyseki
benim baktığım yani beğendiğim mobilyaların aynen dediğin gibi boyasını sordum kurşunsuz dediler

KIZLAR TÜNAYDIN ,HERKES İYİDİR UMARIM
BUGÜN RAMAZANIN İLK GÜNÜ TUTAN,TUTAMAYAN HERKESE HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH.BEN İLK GÜNÜ DİYE TUTUYORUM AMA DİĞER GÜNLER TUTABİLİRMİYİM BİLMİYORUM.ŞİMDİYE KADAR İYİ GİTTİ MAŞALLAH.
NAZOCUM GEÇMİŞ OLSUN CANIM.HAMİLELİK DÖNEMİNDE ÖZELLİKLE BU DİŞLER HAKİKATEN DERT.ALLAH ŞİFA VERSİN CANIM.
MONTESORİ ŞEKERİN ÇOK GÜZEL ÇIKMIŞ CANIM ÇOK SEVİNDİM,DİYET LE BU İŞİN ALTINDAN KALKARSINIZ BEBİŞİNLE SEN.
MARG ÇIM CANIM NE YAPALIM MECBUR KALINCA İLAÇ KULLANICAZ TABİİ.BİZİM RAHATSIZLIKLARIMIZ DİREK BEBİŞLERİMİZİ ETKİLİYOR.SENDE ÇOK ÇEKTİN DİŞÇİDEN AMA İNŞALLAH BU SON OLUR ALLAH HEPİMİZİ DAHA BETER RAHATSIZLIKLARDAN KORUSUN:Saruboceq:

saol talyacım Allah razı olsun Allah orucunu kabul etsin bende arzu ettim bugün tutim die ama çalıştığım için gözüm yemedi dorusu

sanada hayırlı ramazanlar barcli cim.
eşinin alışması için dağa çok zaman var hele de bi doğsun babacım babacım diye dolansın peşinde kıskanırsın valla.kaydirigubbakcemile3ben babama çok düşkündüm benim kızımda babasına çok düşkün ,bazen beni bile dışlıyorlar:dilcikar:

talya allah kabul etsin bende tutacaktım ama acıktığım zaman midem çok kötü oluyo ondan tutamadım

Talyacım allah kabul etsin.
Bugün kendimi halsiz hissediyorum niyeyse, sürekli gözüm yatakta.O yüzden gitmedim ofise, bakalım yarına geçecek mii_?
İnsan yattıkça daha kötü oluyor aslında ama.

saol cnm alışacak tabi ki de valla kesin öle olucak kızlar her zaman babalarına daha düşkün oluyolar..eşim erkek çok istiyodu ondan hala daha nerden biliyosun kız olacağını allah bilir ne olcağını diyo dr kız dedi diyrm doğduğunda kesin olur diooo deli edioo benii yaaa-tatlicadiarzu-tmm sölediği doru allah bilir ama kız olacak işte ohhhihoyyyt

kızlar selam hepinize hayırlı kandiller diliorum,biraz buruk geçsede bebeklerimizin sağlığı için buna da razı olucaz,
montesori gözün aydın canım iyi çıkmış sonuçların,dr konusunda haklsın kesınlıkle güvendiğin biri olmalı,acı ama gerçek olan bir şey war,özeline gittinmi seninle ilgileniolar,yoksa hastanedekı dr lar birçok şeyı atlayabılıo,benımde tiroid testım daha ilk gittiğimde yapılmıştı,hatta geçen 3 lü test ile birlıkte bı daha tıroıd testı yaptırmamı istedı,
nazo bülo ve bütün diş problemi çeken arkadaşlara geçmıiş olsun,
marsg senınde dediğin gibi bende de bir dişimin üzerindeki diş etim şişti uzun zamandır benı rahatsız etmıo ama farkedıorum,hamilelik sonrası umarım geçer,
bu arada bugun okula başladım ilk iş günümdü,offfff tatil ne çabuk bitti ya

Talyacım allah kabul etsin.
Bugün kendimi halsiz hissediyorum niyeyse, sürekli gözüm yatakta.O yüzden gitmedim ofise, bakalım yarına geçecek mii_?
İnsan yattıkça daha kötü oluyor aslında ama.

sağol waterfullcum allah herkesin oruç ve dualarını kabul etsin inşallah.

geçmiş olsun,sen bugün bi yat dinlen bazen insan kendini böyle hissediyo ama dinlenmeden geçmez.

esracım yeni öğretim yılın hayırlı olsun zor olmuştur sana şimdi valla allah kolaylık versin

esracım yeni öğretim yılın hayırlı olsun zor olmuştur sana şimdi valla allah kolaylık versin

saol canım tşk edrim,walla zor geldı sabah gitmek ama napalım(
bide bu sene biliosun binamız bitti tüm güne döndük, 9-3 çalışcaz o kötü oldu,sabahçılık daha iyidi

ayy o zor olmuştur şimdi evet sabahçılık daha iii di dikkat et kendine yorma kendini fazla ayakta da kalma çok sonra şişer ayakların

ezracım kolay gelsin güzelim. alışırsın birkaç güne kadar.
3te çıkmak süper :)) kıskandım seni :))

ama tabi öğlen gelmeye benzemez haklısın.

canım dişlerine dikkat et. sürekli fırçala . fırçalamak ve tuzlu su bu diş etlerinin azmasını önlüyormuş.

ne kadar temiz tutarsan o kadar az şişiyor. şimdiden al önlemini sonra benim gibi ugraşma.

www.vanilyabebe.com

mobilya konusunda burayı çok övüyorlar. karşıda oturanlar bir gidin bakın.
çok orjinal şeyler varmış. bende gidicem muhakkak.

modokada yeri varmış

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum.bu sene tutamayacağım bu halde güvenemiyorum kendime tansiyonum düşerse diye bide çalışınca zor allah tutan arkadaşların oruçlarını kabul etsin.

saol canım, sorma ya geçen sene 7.30 -12.30 çalışıodum çok iyi oluodu bu sene
09.00-15-00 bıraz zorlanıcam ,gerçi 2 ay sonra doğum iznine çıkıcam

canım temizliğine dikkat edıorum ama fırçalarkende kanama oluo,tuzlu su yapıp gargara mı yapıcaz?sadece 1 dişimin üstunde öle şişlık war,inşallah geçer

benimde öyle ön dişlerimin arkasında ama çok şişince önüde şişiyor. tuzlu suyla agzını çalkala sadece çok iyi geliyormuş doktorum öyle diyo :)) kanama oluyor tabi ama sen bırakma fırçalamayı. günde en az üç kere fırçala 3 kerede tuzlu suyla gargara yap dedi bana.
şişmeyi durduramıyoruz sadece geciktiriyoruz bu şekilde.

blomms la waterful naptınız öyle :))

biri 10 biri 11 kilo almış. maşallah.

waterfulun boyu uzun o normalde blooms ne alemde acaba

kızlar selam, ben iki gündür kötüyüm ağlama krizlerine giriyorum, durup durup ağlıyorum, herşey beni çok duygulandırıyor, tv seyrederken bile içimden ağlamak geliyor ara ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…