2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Ben cok iyi sayilmam Kancicegim, bisey sorucam dunden beri idrardan sonra ozellikle sag tarafimda yanma degilde agri oluyor 10 dakika suruyor kalcama vuruyor agrisi ama daha sonra geciyor sizce ne olabilir?

canim ya kendini cok mu yordun??
cunku bazen cok yorulunca da uzun sureli bel agrisi olabiliyor,
ya da idrar yolu iltihabi olabilir cunku iltihap olunca bu tur agrilar oluyor..
cnm sicak tut agriyan yerini,bir de cok fazla ayakta durma,yorulma.
insallah gecer olmazsa dr git canim.ihmal etme...

benim de biraz bel agrim var ama temizlik yaptim ondan...

iyi geceler arkadaşlar
herkesin ramazanını kutluyorum
bu mübarek ay hürmetine rabbim hepimizin evladını sağlıcakla kucağına alıp doya doya bağrına basmasını nasip etsin a.s.a.s.a.s.

kızlar ben kartalda oturuyorum dr umu değiştirmek istiyorum anadolu yakasında iyi bir hastane arıyorum.tavsiyeleriniz varmı?

herkese günaydın. iyi haftalar ... bebişlerinizle iyi bir ay diliyorum.

merhaba cicikız

arkadaşım mayısta doğum yaptı. o da pendikte oturyor.

hisar hastanesine gitti doğum için. http://www.hisarhospital.com/TR/

Opr. Dr. Ayşe KARA ya

hastaneye bende gittim ve bayıldım. acıbadem falan yanında sıfır kalır.

her muayenede 4 boyutlu ultrasonla bakıyorlar. ve cd veriyorlar bebeği evde de izliyorsun sonra.

ssk da geçerli ben muhakkak dene derim. ben avrupa yakasındayım bana çok uzak. ama bu yakada olsa kesin giderdim.

odaları süper. hastane değil sanki hotel gidersen anlarsın.

herkese günaydın hayırlı ramazanlar arkadaşlar şu mübarek günlerin yüzüsuyu hürmetine rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin herkese.

a.s.Günaydııııııın.Hayırlı ramazanlar.Oruçlu olmamak çok tuhaf bir duygu.Yaaa öğlen olsa da doktora gidip oğluşumu görsem.:sm_cool:

günaydın herkese hayırlı ramzanlar
bencede oruçlu olmamak çok tuhaf kendimi suçlu gibi hissediyorum

günaydın kızlar...benim için çok buruk bir gün oruclu olmamak degişik bir duygu...
kızlar cmt. günü tekrar seker testlerimi yaptırdım aclık sekerim 84 tokluk 89 cıktı yani insüline gerek kalmadı ama doguma kadar diyetteyim aksam ramazan pidesi bile yiyemicem:çok üzgünüm:yerken beni hatırlayın oldu mu :teselli:
kızlar doktorumu degiştiriyorum allahım bu tam 3.doktorum olcak üzgünüm biraz...benim doktorum çok iyi hoş tatlı dil güler sohbet ama herseyi atlıyo ben netten arastırıp hatırlatmaktan bıktım ikili testin tarihini burda sizlerden ögrenmiştim randevu günü aradım izne çıkmış beni hiç bilgilendirmeden...neyse dısarda yaptırıp baska birine göstermiştim geldiginde söylediğimde aaaa kusura bakmayın unutmusum demişti....kötükedihüsoyok canım ne kusuru kafamçokkarıştı
ailemde risk var seker testimi ilk günden yaptırmak istiyorum dedim sürekli 6 aylıktan önce olmaz dedi fitil etti beni al işte yaptırdım çıktı ayyy unuttum diyo ...folic asit ne zaman bırakcam dedim çoktan bırakmadın mı diyo yooo dedim hatırlatmadınız ayyy unutmusum diyo:mymeka:kızlar ben troid testi de olmadım siz olmusmuydunuz ben napıyım senin güler yüzünü hoş sohbetini cebini bile vermedi bana gerekli gördüklerine verirmiş hamileyim ulan daha ne zaman gerekli olcak ...şimdi cok iyi bir doktor buldum eşimin ailesinde herkes dogumunu onda yapmıs bastan gitmedim ona ama bu hafta o doktora baslıcaz umarım benim için iyi olur...

Son düzenleme:
günaydın kızlar...benim için çok buruk bir gün oruclu olmamak degişik bir duygu...
kızlar cmt. günü tekrar seker testlerimi yaptırdım aclık sekerim 84 tokluk 89 cıktı yani insüline gerek kalmadı ama doguma kadar diyetteyim aksam ramazan pidesi bile yiyemicem:çok üzgünüm:yerken beni hatırlayın oldu mu :teselli:
kızlar doktorumu degiştiriyorum allahım bu tam 3.doktorum olcak üzgünüm biraz...benim doktorum çok iyi hoş tatlı dil güler sohbet ama herseyi atlıyo ben netten arastırıp hatırlatmaktan bıktım ikili testin tarihini burda sizlerden ögrenmiştim randevu günü aradım izne çıkmış beni hiç bilgilendirmeden...neyse dısarda yaptırıp baska birine göstermiştim geldiginde söylediğimde aaaa kusura bakmayın demişti....kötükedihüsoyok canım ne kusuru kafamçokkarıştı
ailemde risk var seker testimi ilk günden yaptırmak istiyorum dedim sürekli 6 aylıktan önce olmaz dedi fitil etti beni al işte yaptırdım çıktı ayyy unuttum diyo ...folic asit ne zaman bırakcam dedim çoktan bırakmadın mı diyo yooo dedim ayyy unutmusum diyo:mymeka:ben napıyım senin güler yüzünü hoş sohbetini cebini bile vermedi bana şimdi cok iyi bir doktor buldum eşimin ailesinde herkes dogumunu onda yapmıs bastan gitmedim ona ama bu hafta o doktora baslıcaz umarım benim için iyi olur...

şekerin için insüline ihtiyacın olmamasına çok sevindim , biraz sabır canım 4-5 ay sonra geçicek, doktorun konusunda da doğru söylüyorsun bu kadar önemli testleri ve ilaçları sen takip edeceksen niye gideceksin ki, bencede içine sinen birine gitmen daha iyi olur, inşallah senin için herşey iyi olur
ben hamile kalmadan önce ve hamile kalınca yaptırdım tiroid testini canım

montesori arada bende hatırlatıyrum ama seninki kadar değil en fazla ilaçlar konusunda oluyo testleri hep o söylüyo bana hamile kaldıktan sonra tam haftasını hatırlamıyorum ama sanırım 7den sonraydı yapıldı troid falan bayağğ kapsamlı herşeye bakıldı

montesori canım gözün aydın. şekerin süper çıkmış. çok sevindim.
doktorun konusunda haklısın güzelim.
benimkinin kartında cebini bırak, ev telefonu bile yazıyor.
herkese veriyorlar kartını hadi bizim tanıdıkta. ben her dakka konuşuyorum kafama bişey takıldıkça.
tataildeydi gene aradı beni sonuçların nasıl, dişin nasıl diye çok ilgili bir doktor.
hastane doktorları daha soğuk oluyor. o yuzden muayenesine gitmek çok daha iyi.
bu arada troid banada yapıldı ilk hamile kaldığımda.

marsg bişey sorcam seninde 20lik alınmıştı dimi benim geçenlerde fena azdı antibiotik ve ağrı kesici verdi kullanıyorum bikaç gündür ama tam kesmedi doktorum çürük olsa çektirirdin ama 20lik yarıp alındığı için yapıcak bişey yok dio senin nasıl olduydu

marsg bişey sorcam seninde 20lik alınmıştı dimi benim geçenlerde fena azdı antibiotik ve ağrı kesici verdi kullanıyorum bikaç gündür ama tam kesmedi doktorum çürük olsa çektirirdin ama 20lik yarıp alındığı için yapıcak bişey yok dio senin nasıl olduydu

canım benim 20lik değil hamilelik yüzünden diş etim şişiyor. ön dişlerimin arkasında kocaman et parçası oluyor 3 oldu aldırıyorum.

20lik dişimden çok çektim ama hamileliğim sırasında birşey olmadı.

benimde çok ağrır antibiyotik içince geçiyor. ama aldırmak lazım tabi. yarıp alınıyor . ama ben ağrısı geçince vazgeçiyorum :)

marsg bu gidicegim doktor hastanede degil özel muanyenesine gitcez bu hafta içi doktordan gelince anlatırım herseyi...

anladım canım ben geçen sene bi tane 20lik aldırdım ama röntgenlerde diğerleirnde bişey gözükmüuodu heralde yeni oluşum aşamasında o yüzden de ağrı yapıyo çünkü diğeri ilk bi ağrı yaptı sonra geçti bende unuttum fakat nerdeyse 1sene sonra tekrar azınca aklıma geldi gittim aldırdım buda öyle olursa sonradan aldırırm şimdik haiflesinde bide röntgen çekemediği için durumunuda göremiyoruz dişin

X