2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın kızlar............

hepimizin zafer bayramı kutlu olsun.......

cemrem oğluşun hayırlı olsun........gamyoncuiremsu

Günaydın arkadaşlar,işler çok yoğun olduğu için giremiyorum.10 günde tatildeydim epeyce bir zaman oldu yani.sizler bayaa bi kaynaşmışsınız.çoğu arkadaşların oğlu olucak.bu yıl erkek yılı,benimde oğlum olucak.çin takviminde kız çıkıyodu ama malesef.ben biliyodum zaten erkek olucağını.kaynana olucaz artık napalım:)

Cemrem ne güzel oğluşun olcak hayırlısı canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kaydirigubbakcemile2

Saol canım iyiyim çok şükür.Zaten baştan beri pek şikayetim yoktu.Ama bu aralar varis şikayetim var.uzun süre ayakta kalınca zonk zonk ağrımaya başlıyo bacaklarım.senağlama.Damarlarım karayolları gibi oldu tüm vücudumda çok belirginleşti.Doktoruma danışmadan da varis çorabı almaya cesaret edemiyorm.Aranızda deneyen var mı?

Geçmiş olsun canım şu karayolu olayına çok güldüm herkezin 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN hihoyyyt:dance:

herkeze slm ayy ben hiç giremiyorum ya ama bazı konuları hep takip ediyorum nasılsınız güsel hamişler biz iyiz kızımla biraz belimizde ağrı başladı gece uyamadık ama birde sizinde öylşemi bilmem ama sorayım sanki bebiş aşada gibi benim göbek deliğin altında yani sizinde öylemi merak ettim

meraba hanımlar:)
herkes iidir umarım,ben de iiyim bugün yarın seyahate çıkıoruz belki de ondan iiyim:))
bi süre nete giremeyebilirim umarım döndüğümde de hepimiz ii oluruz,kendinize ve bebişlere çok ii bakın şimdiden(hani belki giremem bi daha die:) )

cemrem oğluşun hayırlı olsun sağlıklı kucağına alırsın inşallah:CüvCüv:talya sağol pınar ın sütünü denicem sağol canım :kahve:

Geçmiş olsun canım şu karayolu olayına çok güldüm herkezin 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN hihoyyyt:dance:

Teşekkür ederim canım.Halimize gülüyoz artık valla napalım Allah başka dertler vermesin bizim de bedelimiz bu olsun.Belki vücudumuz biraz bozulcak ama en kıymetli mükafatı alcaz karşılığında.:emir_bebek:

ianna iyi yolculuklar canım.:eek:
elacım güle güle iç canım yarasın bebişinecokacimcoook
merhaba ramitep geçmiş olsun canım benimde arada bel ağrılarım oluyor dr.um normal demişti vücut dengeleri değişiyormuş:CüvCüv:....benim bebişim de göbek deliğimin altında canım diğer kızları bilmiyorum ama anormal bişi olsaydı geçen hafta dr.daydım söylerdi heraldeCADIARZU

şimdiden herkese hayirli ramazanlar

ramazan10027tq3gz1.jpg

Son düzenleme:
kızlar ben kartalda oturuyorum dr umu değiştirmek istiyorum anadolu yakasında iyi bir hastane arıyorum.tavsiyeleriniz varmı?

X