2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Merhaba arkadaşlar ne güzel bebişlerinizin cinsiyetini öğrenmişsiniz darısı benim başıma. Benim bebiş kendini göstermedi. Doktorum 2 ay önce kıza benziyor dedi. 6 eylül de öğreneceğim. Şimdiden sabırsızlanıyorum. Hepimizin sağlıklı ve güzel bebişleri olması dileğile...

Arkadaşlar merak ediyorum aranızda sağlık ocağına kayıt yaptıran ve de tetanos aşısını yaptıran var mı? 24 haftaya kadar yapılması gereken bir aşıymış. Ben de henüz yaptırmadım. Ama fırsatını bulup yaptıracağım.

Selam Kancicegim nasilsin? sana selam gonderdim 1 gun once okumadinmi?Butun anne adaylarina selam gununuz guzel gecsin ...

günaydın kızlar, bugün nasılsınız umarım iyidir herkes, bugün kapalı bir hava var insanın içini karartıyor değil mi

günaydın herkese, uarım herkes iyidir. montesori nasıl oldun gelince bişeyler yaz merak ettim seni doktorun nededi ne yapman gerekiyor nasıl dikkat etmen lasımmış, inş gecici olur şimdiden cok gecmiş olsun.

ekinsu marsg gözükmüyor hiç bilginiz varmı 1 haftadır yok sayılır

smrisk merhaba canım, evet bende onu merak ettim marsg epeydir yok, işleri yoğun belki de, montesoride dün gelmedi

birseni günaydın canım aynı kaderi paylaşıyoruz benimde göstermiyo benim 9 eylülde kontrol var bakalım inşallah gösterir bizim bebişlerde kesin kızz bunlar heralde doktorda öyle dedi bana çok süpriz olmazsa kız bu dedi genelde kızlr göstermiyo dedi ya bakalım haber ver bana da tatlım merak ettim şimdi seninki gösterecekmi

teşekkür ederiz miniğim sen nasılsın bugün nefesim daralıyor nedendir bilmem.

sıcaklardandır tatlım benimde öyle ve acayip terliyorum anlımdan ter aktığını saçlarımın içinin bile terlediğini hissediyorum ki ben asla çok terleyen biri olmamama rağmen şimdi şıpır şıpr akıyom valla hemde nefes alamıyorum sıcaktan boğulcak gibi hissediyorum kendimi

kızlar bişi sorucam sabahları kalktımmı karnım çok az şiş oluyo akşama kadar davul gibi şişiyo sabahları aynaya bakınca inanamıyorum hamile olduğuma bide okuyorum ama yine kafamı kemiriyo bu düşünceler benim bebiş 1 gün haraket ediyo 2 -3 gün ses seda olmuyo yada ben hissetmiyorum bilmiyorum korkuyorum aklıma kötü kötü şeyler geliyo stres yapıyorum sizin nasıl özellikle benimde aynı haftada olanlar varsa özel yorum bekliyorum kızlar

sıcaklardan olabilirmi canım ya çünkü nefes daralacak kadar ilerlemedik... yoksa canını bişeylere mi sıktın?? ancak bu olabilir eğer öle ise bu günlerde bir tek bebeğini düşünmelisin

evet bu amniyosentez sonucunu merak ediyorum bir de çalışıyorum çalıştığım yerde çok sıcak ondan nefesim daralıyor herhalde..

cicikız geçmiş olsun sıcaklardandır canım endişe etme yakında geçer az kaldı , as sonucunda hayırlısı ile temiz çıkar inşallah

berincim sen yine bu haftada hissediyorsun ben ilk kez 20. haftada hissettim bebişimi o yüzden endişe etme , sabah ve akşam göbiş boyutları arasında da dediğin gibi acaip fark oluyor bu hepimizde böyle bu yüzden merak etme canım sen hamişliğinin keyfini çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…