2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hande gözün aydın allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.

montesori ne yapdı acaba 12, 30 da doktora gidicekdi inş iyi haberlerle gelirsin,

berin hayırlısı ve sağlıkl ıolsunda ne olursa olsun, benim içimden kız geciyor ama bellide olmas yakında öğreniriz.

bide kızlar Raimond Lap diye biri ben ilk defa duydum sankim önceden klasik müzikmi dinliyodun desinize neyse bebekler için kalsik muziklerden bebeklarin kulak tınısına uygun bi cd yapmış kendi oğlu için 5 yıl çalışmış araştırmış ben daha araştırmadım nerden bulabilirim bulursanız bana da haber verin ok mi şekerler ...unutmadan geceleri celine dion brahmd lullabay diye kısa ninni tonunda bi ybancı şarkı var oda çok güzel dinleyebilirsiniz amerikada pramatüre bebekleri uyuturken bu şarkıyı dinletiyorlamış benim bile uykumu getirdi valla gerisini bilmem..

sarkının adını yanlış yazmışım düzeltiyorum brahms lullaby

Son düzenleme:
kızlar selam nasılsınız görüşmeyeli. benimde okuldan arkadaşlarım geldi bir iki gün kaldılar çok eğlenceli oldu eski günlere döndük valla hihoyyyt
be3nim bebiş de kıza benziyodu ama şüpheli erkek de olabilir şimdi çevremdekiler de yorum yapıyo karnımın yafda arkamın büyüklüğüne yayvanlığına göre sırnaşık şey kimisi kız diyo kimisi erkek bakalım ne olucak bende merak ediyorum. her ne kadar kızlar çok sevimli tatlı olsa da galiba benim gönlüm erkek ten yana ve bunu kendime bile itiraf edemiyodum. bu satırları yazarken tavsiye ettiğiniz siteden müzük dinliyorum. sanki acıktırdı bu müzik beni..cokacimcoook bebişte de pek bi hareket yok gaiba umru olmadı. neyse ara ara deneyeyim ben bunu.
göğüslerim baya büyüdü kızlar popomda öyle bu gün gidip kendime çamaşır almak zorunda kaldım öncekiler baya sıkıyo rahatsız ediyodu.80 numarayken 90 aldım biraz şüpheliydim ama bi baktım oldu rahat da oldu valla hayret ettim. hamile pantolonu alıcam ama nerden bulucam bilemiyorum haftaya izne gidiyoruz eşimin memleketi muğlaya orda nerde bulurum bilen varsa yazar mı lütfen çok öptüm kızlar görüşürüz
kaydirigubbakcemile5:sm_cool::teytey::icecream: bu gün iyiym a.s.

berin hayırlısı ve sağlıkl ıolsunda ne olursa olsun, benim içimden kız geciyor ama bellide olmas yakında öğreniriz.

öyle tatlım pek tabiki kız erkek farketmez sağlıklı olsun yeter özellikle istediğim bi şey yok ama isim falan bulmak istiyorum bebişime ismiyle hitap etmek istiyorum o yüzden..

tatlişkom denizliden geçeceksen burda çok güzel uygun hamiş kıyafetleri satan yerler biliyorum haber verde ona göre tavsiyede bulunayım sen müzikleri dinlemeye devam et tatlım adamlar boşuna proff olmamıştır heralde vardır bi bildikleri dinletin diyolarsa dinletelim bizde dimi..

hande sonunda öğrendin demek sağlıkla kucağına alırsın inşallah kızlar cimcime oluyo sevdiriyolar kendilerin cilveleriylekaydirigubbakcemile2hihoyyyt

Canım ben muğlada bir yer tarif edebilirim, başka da bimiyorum açıkçası.Marmariste de pek yok, muğlada da doğru düzgün bir yer yokbenneyaptımki
Çarşının oradaki camiden, yukarı çarşı içine doğru gidiyorsun, sağda, 5-6 ay önce açıldı, hamile giyim satan bir yer var.
Ama bence denizliden, afyondan alabilirsen daha ucuza gelebilir. Buralarda oldukça yüksek fiyatları.

arkadaşlar öncelikle tekrar teşekkür ederim ,içimi rahatlattınız ve kızım 1 saat önce tepinmeye başladı demekki ben gerildikçe hiç hissedemedim...
gülsü eminim sen de yavaş yavaş hissedersin pıt pıtları:))
hande hayırlı olsun:))

berincim bu raimond lap'in hangi cd si acaba birden çok cd si var adamın bebekler için

berincim bu raimond lap'in hangi cd si acaba birden çok cd si var adamın bebekler için

ahh annem bi bilsem okudum bi sayfada klasik müzikleri bebek tınılarıyla cd yapmış 5 yıl uğraşmı diye ama hangi cd bilmiyorum tatlım hayatımda klasik müzik dinlememişim şimdi şimdi merak sardım öğrenmeye çalışıyorum bilgin varsa paylaşalım :)

slm kizlar nasilsiniz bakim:)
bu arada ekinsu cum gözünaydin canim,Allah oglusuna saglikla kavusmak nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…