2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Montesori canım en doğru bilgiyi dietisyenin verecektir, ama ben sana ön bilgi olarak şöyle diyebilirim, glikoz içeren ve nişasta içeren gıdalardan uzak durman gerekecek
örneğin beyaz şeker içeren her türlü gıda , patates, pilav, makarna vb gıdalardaki nişasta da vücüdünda glikoza dönüştüğünden yasaklı gıdalar arasına girer.
http://www.draligus.com/2862-seker-diyeti-diyabet-seker-hastaligi.html
buradan da bilgi alabilirsin

hera gözün aydın ayrıntılında sorun cıkmamış darısı bizim başıumıza artık, iki ayda yatarsın kış zaten tv karşısınd ohh sefam olsun dersin kışın en güzel şey yatmak valla .

Blooms sein işinde zor valla allh yardımcın olsun kendini yorma evde tozda falanda kalma hamilesin dikkatli olman gerekiyor.

miniğim gecmiş olsun, bebişinin yatağıda hayırlı olsun, ben almadım park yatak abşlamda vardı onun oğluşu 3 yaşında yatağınıda bize devretti, gercekden de cok kullanışlı herkese tavsiye ederim. artık yatak derdimde yok o parayla bebişime mini mini etekler, badiler allahım allahım yerim onu ben yaaa

montesori iyi haberlerini bekliyoruz, ha bide gecmişde olduğunu sanmıyorum okadar kan tahlilleri yapdırdın onlarda muhakkak çıkardı sen kafana takma dün akşamda ablama söyledim doğumdan sonra geciyor dedi dikkat etsin bişey olmas dedi.

linay sanada gecmiş olsun,

arkadaşlar bu kalsiyum magnezyum ilaçlarını doktoruma sordum kıramplar girdiği için bana sadece ilaç vermek istemiyorum doğal yoldan vitaminlerini al dedi kalsiyum ilacı yerine bol yoğurt süt tüket aynı şey dedi yani kadın ilaç vermiyor,

tetanoz için 20 haftadan önce gitmeyin vurmuolar ben randevu günü gittiğim halde vurmadılar.bana bakan ebe izindeymiş,diğeri de ben kendime 6.ayda vurdum kimseye de daha önce vurmam dedi,bilginize:))
bu arada ben dün uyandığımdan beri hiç hissetmedim bebeğimi,korkıorum şimdi,öğlen doktora gideceğim bi değişiklik olmazsa ama yaşayan var mı bunu??ben artık ara ara hissediodum ama hiç yok sanki hareketi dünden beri..
lütfen bi cevap yazın ,tırsıorum!!

Bu haftalarda böyle olması gayet normaldir çok daha ileriki haftalarda dediğin olursa evhamlanman lazım bebek bazen içeriye dönüp tekmelerini iç tarafa atıyor onlarıda zaten duyamazsın

heracım nasıldı bebegin ayrıntılı da ben cok merak ediyorum şu ayrıntılıyı...

valla canım daha önce gördüklerimden farklı bişey değildi yani daha önce de her ıkı boyutta da gösteriyordu yine aynısı oldu kendi doktorum baktı zaten ayrı bı yere gıtmedım

kızlar teşekkür ederim hepinize umarım herkes guzel sonuclarla gelır gercekten strese gırıyor ınsan o gece sureklı kabus gordum dogru durust uyuyamadım allah hepımızın yavrusunu saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin:nazar:

valla canım daha önce gördüklerimden farklı bişey değildi yani daha önce de her ıkı boyutta da gösteriyordu yine aynısı oldu kendi doktorum baktı zaten ayrı bı yere gıtmedım

heracım ayrıntılı ultrasonu dr. mu gerekli gördü. bir şüphe üzerine mi bakıldı.

kızlar çok güzel bi site buldum bebeklerin anne karnında eğitimiyle ilgili epeydir araştırma yapıyodum klasik müzik çıktı heryerde karşıma pramatüre bebeklerde bile hızlı gelişim göstermelerini sağlıyomuş baya bi üniversiteler araştırmışş neyse işte klasik müzik sitesi arıyodum buldum sizde girin mp3 kısmını tıklayın süpermiş valla insanı rahatlatıyo www.beethovenlives.net adres

kızlar dıgıturk kullanıcısı iseniz radyo kanallarında klasik müzik kanalı var ben akşam işten dönünce ayaklarımı uzatıp yarım saat kadar bebeğimle beraber dinliyorum gerçekten çok rahatlatıcı.

kızlar çok güzel bi site buldum bebeklerin anne karnında eğitimiyle ilgili epeydir araştırma yapıyodum klasik müzik çıktı heryerde karşıma pramatüre bebeklerde bile hızlı gelişim göstermelerini sağlıyomuş baya bi üniversiteler araştırmışş neyse işte klasik müzik sitesi arıyodum buldum sizde girin mp3 kısmını tıklayın süpermiş valla insanı rahatlatıyo www.beethovenlives.net adres

gerçekten çok güzel bir siteymiş, bende ne zamandır araştırıcam hep unutuyordum saol valla iyi oldu
beethoven'in 5. senfonisini dinlettim kızlar hiç durmadan tekmeledi tosun paşam valla, ben bir yerde okumuştum ama anne karnındaki bebekler üzerinde denenmiş bu en çok bu parçaya tepki gelmiş

florya merak etme ayrıntılı ultrason herkesten istiyorlar, ben yeni geldim mesela, bebişinin iç organlarını görüyorlar. Bende her şey yolunda, kızım olacak hanımlar.Prenses tuana geliyooooooooorrrrrrrrrrrrrrr.:teytey:

slm kizlar bugün itibariyla 40hafta 4günügüm ama bebgimin hareketini hissedemiyom kizlar y co üzgünüm ve korkuyorum:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Gözünaydın hande, bebişinin cinsiyetini öğrendin sonunda sendekaydirigubbakcemile5
Gülsü senin ilk hamileliğin mi hayatım_?İlkse eğer farkedemiyor olabilirsin, ben 23 . haftaya giriyorum, hergün net hissetmeye başlamam, bu hafta başında oldu. Yani 22. hafta da . Bide benim 3. hamileliğim. Daha önceleri de hissettim, ama arad oluyordu. Şimdilerde ise sürekli bir hareket halinde.kaydirigubbakcemile

tesekkür ederim waterful biraz rahatlattin beni ne bilim hereks en hissediyom diyince bende panik oluorum.yani sen 22.haftanin basindami hissettin demmek benim daha var.zaten haftaya pazertesi doktora gitcez oglumu görünce rahatlarim.ilk bebgim olcak insaalh yaaa

X