2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

blooms senin en büyük çocuğun kaç yaşındaydı büyüktür çocukların artık yardımcı olabiliyorlarmı sana

günaydın kızlar...blooms,inanna iyi dilekleriniz için tesekkürederim...
blooms kız valla size gelsemde dısarda görüşsek de öyle herseyi yiyememcokacimcoook:roflol:
pantolonu soran arkadaslar secen magazaları heryerde var ben üsküdar şubesinden aldım kotlarda 50 ytl idi ...onu da haftaya alırım artık para kalmadıkaydirigubbakcemile3netten bakabilirsiniz bu magazaya alt secenegi cokda üstler kabus allı güllü filan bana hitap etmiyo hiç...neyse ayakkabım yok benim evdekiler hafif sıkıyo yazlık sandaletlerle,terliklerle idare ediyorum dün kendime uygun bir ayakkabı bulamadım...hergün yürüyüse cıktıgım spor ayakkabı da sıkmaya basladı 39 no giyenler hadi bir ayakkabı yollayın bana 38 ler olmuyo:roflol:artık...
saat 12:30 da ravdevum var insallah hayırlı haberlerle gelirim kızlar....

az kaldı canım biraz daha sabır kış geliyor , tadilat işi çok zor ben cumartesi pazar hiçbir şey yapmadığım halde acaip yoruldum , kolay gelsin sana valla

Sen parke yaptırdın dimi.Yaptırana kadar çok zorda yaptırdıktan sonra ne güzel duruo dimi kaydirigubbakcemile3 Bende dün arkadaşım da oturuodum kadın aradı hemen eve gelmen lazım die ne oldu diorum bişey yok sadece biraz duvar çatladı gelip baksan ii olur dedi.Ben anladım bi terslik olduğunu eve gelirsin bide ne görim koskoca duvar çökmüş.Rezarvuarı gömmek için duvarı kırıolar ya duvar ince olduu için çökmüş akşam saat 9'a kadar onları çektim.Ama sabrediorum İnşallah bitikten sonra bu çektiklerime değicek kaydirigubbakcemile2

Benim büyük kız 12 yaşında ite kaka yardım ediyo işte.Malum oda ön ergenlikte ya kaprisli ablası :asigim:

evet canım parke yaptırdım ama onda bile acaip pislik yani toz çıkıyor, ama seni düşünemiyorum kırıp dökmek moloz yığını falan acaip sıkıntı kolay gelsin

kızın daha o kadar büyük değilmiş canım daha küçük annesi , benim yeğenimde 12 yaşında ama gözüme hala küçücük geliyor valla

günaydın kızlar...blooms,inanna iyi dilekleriniz için tesekkürederim...
blooms kız valla size gelsemde dısarda görüşsek de öyle herseyi yiyememcokacimcoook:roflol:
pantolonu soran arkadaslar secen magazaları heryerde var ben üsküdar şubesinden aldım kotlarda 50 ytl idi ...onu da haftaya alırım artık para kalmadıkaydirigubbakcemile3netten bakabilirsiniz bu magazaya alt secenegi cokda üstler kabus allı güllü filan bana hitap etmiyo hiç...neyse ayakkabım yok benim evdekiler hafif sıkıyo yazlık sandaletlerle,terliklerle idare ediyorum dün kendime uygun bir ayakkabı bulamadım...hergün yürüyüse cıktıgım spor ayakkabı da sıkmaya basladı 39 no giyenler hadi bir ayakkabı yollayın bana 38 ler olmuyo:roflol:artık...
saat 12:30 da ravdevum var insallah hayırlı haberlerle gelirim kızlar....

Canım senin için dua edicem.İnşallah çok güzel hayırlı habeler alırsın.
Benimde ayakkabılar olmuo şimdilik terliklerle idare ediorum.Kışa kesin almak lazım :emir_bebek:

günaydın kızlar...

öncelikle karın ağrımdan bahsedeyim sizde iyi okuyun ve dikkat edin.. kullandığım magnezyum tozu bağırsaklarıma kramp girmesine neden olmuş bu ağrılar hep bağırsaklarıma giren kramplarmış düşünsenize o bacağınızı çok acıtan ağrıyı ben karnımda hissediyordum. magnezyum alanlar en ufak bi ağrınız olursa hemen doktorunuzu arayın. ben ilacı bıraktım.

montesori çok geçmiş olsun canım. ama bak allah dermansız dert vermesin sen diyetine dikkat et herşey düzelir üzme kendini ve yiğenimizi

kızlar biz dün kuzuma park yatak aldık çok kullanışlı.. önce chicco nunkini alacaktık fakat piere cardin in bir park yatağını gördük hem daha geniş hem daha kullanışlı idi onu aldık çooook tatlı... :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey:

günaydın kızlar...

öncelikle karın ağrımdan bahsedeyim sizde iyi okuyun ve dikkat edin.. kullandığım magnezyum tozu bağırsaklarıma kramp girmesine neden olmuş bu ağrılar hep bağırsaklarıma giren kramplarmış düşünsenize o bacağınızı çok acıtan ağrıyı ben karnımda hissediyordum. magnezyum alanlar en ufak bi ağrınız olursa hemen doktorunuzu arayın. ben ilacı bıraktım.

montesori çok geçmiş olsun canım. ama bak allah dermansız dert vermesin sen diyetine dikkat et herşey düzelir üzme kendini ve yiğenimizi

kızlar biz dün kuzuma park yatak aldık çok kullanışlı.. önce chicco nunkini alacaktık fakat piere cardin in bir park yatağını gördük hem daha geniş hem daha kullanışlı idi onu aldık çooook tatlı... :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey:

geçmiş olsun miniğimm bak hiç aklımıza gelmeyecek bir sebepdenmiş demek, sevindim geçtiğine, park yatağınızda hayırlı olsun, ben 4-5 aylık olunca almayı düşünüyorum ilk aylarda beşikte yatırıcam çünkü

günaydın kızlar...

Canım geçmiş olsun ben magnezyum tozu kullanmıorum ama gerçekten çok önemli bi bilgi çok saol.
Hayırlı olsun canım beşikte ilk açılışı sen yaptın hadi darısı başımıza kaydirigubbakcemile2

Günaydın hanımlar, uzun zamandır ilk defa sağıma soluma dönmeden, suya tuvalete
kalkmadan ,hiç uyanmadan deliksiz bir uyku uyudum, o yüzden bugün çok mutluyum :))

montesori hayırlı haberlerle gelirsin canım inşallah..

miniğim güle güle kullan çok güzel yatağınız bende park yatak almayı düşünüyorum..

montesori selam canım, dietisyene mi gidiyorsun 12.30 da yoksa bebişi görmeyemi

ekinsu diyetisyene gidiyorum ...bebegi görmeye kısmetse eylül ortasında gitcez...canım sen gıda mühendisisin ya belki bilgin vardır nette pek bulamadım şeker rahatsızlıgı olanlar ne yiyemez şimdi kahvaltı etcemde ben kahvaltıyı recelsiz yapamam ki:çok üzgünüm:
bide kızlar zaten 3 kg almıstım cok degil yani...

Günaydın hanımlar, uzun zamandır ilk defa sağıma soluma dönmeden, suya tuvalete
kalkmadan ,hiç uyanmadan deliksiz bir uyku uyudum, o yüzden bugün çok mutluyum :))

montesori hayırlı haberlerle gelirsin canım inşallah..

miniğim güle güle kullan çok güzel yatağınız bende park yatak almayı düşünüyorum..

Darısa başıma İnşallah :1shok::1shok: :1shok:

X