2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

miniğim park yatagın güzel de sorması ayıp kaca aldın...gerci fiyatlar yazıyo ama bana ucuk geldi...

canım park yatağa 300 dediler içinede yeniden yatak alıyorsun onada 55 dediler işte hepsini pazarlık mazarlık 300 milyona aldık... daha ucuz park yataklarda var ama ne malzemesi iyi bunun aluminyum, ne kumaşı iyi, nede özelliği yok bunda tekerleklerinin altına aparatı takınca rahat rahat sallanabiliyor ve şu çok önemliymiş filelerden birinin fermuarlı olması alt katı kullanmaya başladığında yatağı hazırlaman zor oluyormuş değilse..

blooms cocukların hangi okula gidiyo... ben yegenimi şükran ülgezenin anasınıfına yazdırdım...

Benimkiler Tarabya Ufuk Kolejine gidiolar.Okullara da az kaldı inan hiçbişeyden korkmuorum şu defter kitap kaplamaktan kortuum kadar e düşünün artık beni senağlama

miniğim güle güle kullan çok güzel yatağınız bende park yatak almayı düşünüyorum..

evet canım ya bu aldığım park yatakta 3-4 yaşına kadar yatabiliyormuş. ben bebek odası değil 5-12 yaş çocuk odası alacağım o yüzden buda benim için artı bi özellik oldu... hem katla götür tatile matile çok rahat..

Benimkiler Tarabya Ufuk Kolejine gidiolar.Okullara da az kaldı inan hiçbişeyden korkmuorum şu defter kitap kaplamaktan kortuum kadar e düşünün artık beni senağlama

biliyorum o okulu arkadasım orda anasınıfı ögretmeniydi 2005 de duygu belki tanırsın ...cok iyi bir okuldur pekçok faaliyetinde yeralmıstım...

linay günaydın sana da tarif ettirdim ama dün kadıköye gitmek gözümde büyüdü üsküdar dan hallettim işi...

istediğin gibi almışsın yaa boşveri yerini :))

yalnız benimde bu ayakkabı işi canımı sıkıyor,ayaklarım
okadar şişiyorki terlikleri zor giyiyorum,kışın ne yapıcam bilmiyorum..
şişkinlik için tahlil yaptırdım onlarda temiz çıktı,ama ben davul gibiyim kaydirigubbakcemile3

miniğim konya dan mı aldın... allahım istanbul dısı ne kadar pahalı arkadasım 150 ytl ye aldı senin gösterdiğim gibi pierre cardin den...

evet canım ya bu aldığım park yatakta 3-4 yaşına kadar yatabiliyormuş. ben bebek odası değil 5-12 yaş çocuk odası alacağım o yüzden buda benim için artı bi özellik oldu... hem katla götür tatile matile çok rahat..

ben park yatak alıp bisüre yanımda yatıracağım,daha sonra ablasının odasına
geçireceğim..ablasına yeni oda takımı alacağım..üff masraf çok yani naniknanik

Evte biliorum sanırım sarışındı dimi?

ewt aynı kişiden bahsediyoruz okul seciminde harika bir ögretmen olaraktan begendim...eeee bilinçli anne bir başkahihoyyytbende onlar gibi bir okulda calısmıstım onların egitim felsefelerini ve düşüncelerini sonuna kadar savunurum ...anladın sen onu:jeyyar:

günaydın kızlar, dün doktora gıttım ayrıntılıya gırdım şükür normal cıktı herseyımız, sadece plesentası asagıdaymıs dogum kanalını kapamıs eger boyle devam ederse normal dogum sansım yokmus ve son 2 ay sureklı yatmam lazımmıs:kızgın: yapacak bısey saglıklı olsunda gerısı onemlı degıl 318 gr olmus bıraz az buldu et vs yemedıgım ıcın kızdı oncekı arkadaslar bılır bulantıdan cok cektım 5 kılo zayıfladım daha yenı yenı yemeye basladım ama et,tavuk falan goresım yok ama mecbur yemeye calıscam-tatlicadiarzu- sureklı elı agzındaydı fındıgımın bır de guluyordu ara sıra cok sırın olacak dedı doktorda cok tatlıydı. tetanoz asısını haftaya yaptır dedı bır de bır daha gelmeden seker yukleme yaptır dedı. umarım herkes ıyıdır hepınızı öpüyoruma.s.

ewt aynı kişiden bahsediyoruz okul seciminde harika bir ögretmen olaraktan begendim...eeee bilinçli anne bir başkahihoyyytbende onlar gibi bir okulda calısmıstım onların egitim felsefelerini ve düşüncelerini sonuna kadar savunurum ...anladın sen onu:jeyyar:

Ben de çok memnunum okuldan ve öğretmenlerden tam benim istediğim gibi bi okul kaydirigubbakcemile3

miniğim konya dan mı aldın... allahım istanbul dısı ne kadar pahalı arkadasım 150 ytl ye aldı senin gösterdiğim gibi pierre cardin den...

evet konyadan aldım canım ya başka şansımız yokki almak için başka bir şehire gitsek ya da göndertsek yine aynı paraya gelir yani..

heracım gözünaydın artık yavaş yavaş yersin ama gerçekten et tavuk yemek çok öenmli en önemli protein kaynağı ama en azından onları hiç yiyemiyorsan mercimek kuru fasülye nohut falan tüketmeye çalış en azından proetein ihtiyacını bu sırada buradan karşılamaya çalışırsın , belki ilerleyen zamanlarda plesantada normale döner canım

Protein kaynakları nelerdir?
Hayvansal kaynakları; yumurta, et, tavuk, balık, süt ve peynirdir. Bunlardan yumurta, et, tavuk ve balık, elzem amino asitleri sağlar.
Bitkisel protein kaynakları; mercimek, kuru fasulye, nohut gibi kurubaklagiller, fındık, tahıllar, bulgur, tam buğday ekmeğidir. Çok az miktarda da olsa, bazı yeşil sebzelerde protein bulunur ama emilimleri çok düşüktür.

Son düzenleme:
günaydın kızlar, dün doktora gıttım ayrıntılıya gırdım şükür normal cıktı herseyımız, sadece plesentası asagıdaymıs dogum kanalını kapamıs eger boyle devam ederse normal dogum sansım yokmus ve son 2 ay sureklı yatmam lazımmıs:kızgın: yapacak bısey saglıklı olsunda gerısı onemlı degıl 318 gr olmus bıraz az buldu et vs yemedıgım ıcın kızdı oncekı arkadaslar bılır bulantıdan cok cektım 5 kılo zayıfladım daha yenı yenı yemeye basladım ama et,tavuk falan goresım yok ama mecbur yemeye calıscam-tatlicadiarzu- sureklı elı agzındaydı fındıgımın bır de guluyordu ara sıra cok sırın olacak dedı doktorda cok tatlıydı. tetanoz asısını haftaya yaptır dedı bır de bır daha gelmeden seker yukleme yaptır dedı. umarım herkes ıyıdır hepınızı öpüyoruma.s.

Canm ne güzel bebişinin hayırlı haberlerini almışsın.O ii olsunda yatmak bişey deil 2 ay bu göz açıp kapayıncaya kadar geçer.

hera günaydın,hadi gözünaydın herşey normalmiş,neyseki kışa geliyorda yatman gerekse bile bunalmazsın :)

21.haftalıkken benim tosunum 440 gr.dı babası gibi tosun mu olacak acabakaydirigubbakcemile3

bu arada ben doktoruma sordum tetanoz aşısını eğer burada doğum
yapacaksan gerek yok, burda herşey steril,antibiyotikler falankullanıyoruz
dedi..ama başka yerde doğum yapacasan sen bilirsin dedi..

evet konyadan aldım canım ya başka şansımız yokki almak için başka bir şehire gitsek ya da göndertsek yine aynı paraya gelir yani..

miniğim haklısın istanbul dısında olanlara zor walla böyle durumlar arkadasım hamile çorlu da bebe magazası bir tane diyo fiyatlar uçmus gelip istanbuldan yapcak alısverişini...

X