2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

slm vanillax nasilsin bi slm yok mu kiz?
Kancicegim canim benim Selamlarin en guzelini gonderiyorum sana.Cok tesekkurler iyiyim bende senin gibi gun sayiyorum cinsiyeti icin ,senden 1 gun sonrada biz gidicez insallah gosterir.Ama evde tahmin yurutuyorum bir gun kiz bir gun oglan bakalim hayirlisi dedigin gibi saglikli sihatli hayirli evlat olsun en onemlisi bu kiz yada oglan fark etmez.ikisinide cok severiz.:1hug:

tetanoz için 20 haftadan önce gitmeyin vurmuolar ben randevu günü gittiğim halde vurmadılar.bana bakan ebe izindeymiş,diğeri de ben kendime 6.ayda vurdum kimseye de daha önce vurmam dedi,bilginize:))
bu arada ben dün uyandığımdan beri hiç hissetmedim bebeğimi,korkıorum şimdi,öğlen doktora gideceğim bi değişiklik olmazsa ama yaşayan var mı bunu??ben artık ara ara hissediodum ama hiç yok sanki hareketi dünden beri..
lütfen bi cevap yazın ,tırsıorum!!

ha bi yandan da acayip çıkartıorum özellikle bugün..
nette bakındım ama doğru düzgün bi bilgi bulamadım(

a.s. Günaydın kızlar a.s.
Montesori canım çok geçmiş olsun.Ne olur üzülme eminim herşey yolundadır kendini yıpratma lütfen.

Canım endişe etme banada bazen oluyo. bi bakıyosun akşama kadar oynuyo bi bakıyosun ses seda yok.Biraz daha bekle boşyere endişelendiğini görüceksin.
Mideni üşütmüş olabilirsinya yada yediğin bişey dokunmuştur.Yada çok fazla yemek yediysen oda yapabilir.

teşekkür ederim canım sana da olluo mu öle ,hiç oynamadı yani(

evet unutmuşum o kadar yazınca montesori üzme canım kendini diyetle sağlıkla kavuşacaksın bebişine:))
elagülce sana da hayırlı olsun:))geçmiş olsun..

günaydın kızlaar, ay sinirlerim bozuldu sabah sabah müge anlıda bi kadın var kocasından kızı hamile kalmış ne sapık insanlar var ya kadın da 5 ay bişey anlamamış inanılmaz yani

az kaldı canım biraz daha sabır kış geliyor , tadilat işi çok zor ben cumartesi pazar hiçbir şey yapmadığım halde acaip yoruldum , kolay gelsin sana valla

iyiyim canım saol sen nasılsın ben bir kaç gündür giremedim ya denk gelemedik bir türlü bebiş de iyimi

Bizde iyiiz canım.Tek derdim şu sıcaklar gece 2'den önce uyuyamıorum.Öğlenleride esnemekten bi hal oluyorum ama uyuyamıorum ev tadiltta olduğu için hergün kendimi çocuklarla biyere atıorum akşama doğru geliyorum.Gittiğim yerlerde de uyuyamıorum.Hayırlısıyla şu sucaklar bitsin yaa kafamçokkarıştı

günaydın kızlaar, ay sinirlerim bozuldu sabah sabah müge anlıda bi kadın var kocasından kızı hamile kalmış ne sapık insanlar var ya kadın da 5 ay bişey anlamamış inanılmaz yani

günaydın alisha , sende yoksun ne zamandır , nasılsın , evet dediğin gibi bende seyrettim şimdi , çok kötü bir şey, üvey baba işte kırk yılda bir iyisi çıkıyor Allah kimseye göstermesin

Canım seyretme bence böyle proglramları insana negatif elektrik yüklüolar.Kazara denk gelsem nasıl kapatacağımı şaşırıorum :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…