2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

İnşallah bebeğini etkilememiştir montesori.:Saruboceq:bu arada hamile pantolonlarını nereden aldın, fiyatları çok uygun geldi bana.

mrb kancicecigim ben iyiyim sen nasilsin bebis nasil cinsiyeti hala bell olmdimi seninknin doktora ne zaman gitceksin canim sen beni bile meraklandiridi senin bebissssss

iyiyim gülsü cum ya ne olsun...
yok bebisin cinsiyetini ogrenemedik ayin 20sinde gittik ama gostermedi bacaklarini acip ta...bir dahaki randevumuz de onumuzdeki ayin 10 unda..
insallah benim inattci bu sefer gosterir..
sen nasilsin hamislik nasil gidiyo???

Uzun beyaz bulut ve Reyhan neden tetenoz asisi olmaya karar verdiniz, bildigim kadari ile doktorlar tetenoz asisi olmaniz gerek demiyorlar,ben sadece merak ettim siz kendinizmi karar verdiniz olmaya.

ben karar verdim sayılmaz pazartesi sağlık ocağına uğrayayım bakalım ne diyecekler doktorumla konuşmadım en azından bir ön bilgi aayım diyorum

:CüvCüv::CüvCüv:simdilikiyi gidiyor canim pazertesi doktora gitcez oglumu cok özledim carsambada ayrintili ultrasyona gircem bebisimi inceliceklermisss.doktorum herseyi saglikli ama yinede organlarinadatekte bakak dedi.kancicecii seninde bebgin tutunuyo gibi yapyiomu.yani ben bian bi tarfata bi agrilik hissediyom sence bu ttekmimi ya bitürlü cözemedim su isi.hep sol tarafimda hissediyomkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canim hadi bakim insallah hayirli haberlerle gelirsin...
bu arada ben de bebegimi gobegimin altinda bazen de sol tarimda hissediyorum.
belki tutunuyor olabilirler cunku ben de bu zamana kadar hic sagimda hissetmedim hep solumda hissediyorum hareketlerini falan...
bi dr a sorsana ne diyecek??

senin bebiş nazlı olacak heralde kançiçeğim doktor bana kız dedi ama üç hafta sonraki kontrolümden önce bişey almayı düşümüyorum garanti olsun
:CüvCüv: ben oldum olsı kız çocuk hastasıyım ama hamile kalınca şunu çok iyi anladım kız olsun erkek olsun hiçbirşey fark etmiyor ne olursa olsun annesi onu çok sevecek

sorcam canimya sizinkide böylemi kizlar tekmeleri nasil hissediyonuz yani ani biseymi vuruyor yoksa bi an biyerde bi kipirti gibimi benimiki öyle cünkü 20hafta 4günlük oldu ama niye teklmelerini net hissetmiyom anlamiyorum bu yüzdende strese iriyorum resmen arkadaslar.

uzunvebeyazbulut,haklisin canim bence de benimki cok nazli olacak..gamyoncuiremsu
bana mi cekti nekaydirigubbakcemile3
olsun ya snein de dedigin gibi o kadar da onemi yok,saglikli olsun da kiz da bizim erkek de bizim yyavrumuz..
ben de hicbisey almayacagim diyordum cinsiyeti belli olmadan ama gecen gun birkac tane citcitli atlet aldim...erkege de olur kiza da ...
bence sen de son aya birakma sonra hepsini bir almak zor olur diyorlar,,,a.s

son aya bırakmayı düşünmüyorum zaten üç hafta sonra as sonucum çıkacak sonra doktor kontrolü ondan sonra beni tutana aşk olsun:dance: bebişimin sadece bir tane badisi var. onu seninde dediğin gibi kırmızı aldım kızda giyer erkekde. giysi almaya başlayacağım dediğim gibi yalnız mobilyasını yedi aydan önce almayı düşünmüyorum .odası kağıtlanacak falan zaten yedi ayı bulur. nasıl heyecanlandim birden allah bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin annişleri onlara ne cicişler alır:icecream:

ay cok guzel bir heycan dimi??
ben de senin gibi dusunuyorum mobilyasini son ayda alacagim.o en sona kalsin gerci rengi belli beyaz olacak ama olsun.sen hangi renk alicaksin mobilyasini?once ivr zivirini alayim..
ben de cok heycanliyim herseyi almak istiyorum burda bir magazada yuvarlak katlanabilir bi yatak gordum cok sirindi yarin gidip onu alacagim...
allah bebislerimize giydirmeyi de nasip etsin...

tam karar vermedim mobilya rengi konusunda o kadar güzel şeyler varki insan şaşırıyor kalıyor beyaz benimde düşündüğüm renkler arasında en azından değişik uyku setleri ilede kullanılır .doktor bu seferde kız derse pembe duvar kağıdı yapmayı pembiş perdelerle falan şirin diye düşünüyorum çeşit bol olunca insan kararsızda kalmıyor değil fisfisfis beşiği alırsan resmini koy bizde bakalım . bebişinin yatağına :dance:fikirde vermiş olur geçse şu üç hafta çarşı pazar dolaşsam ayaklarıma kara sular inse ayyy ne güzel olurhihoyyyt

evt canim cesit cok olunca öyle oluyor..ben besigi alinca resmini koyarim..
ama bakalim benimki kiz olursa ben de herseyini pebme yapmak istiyorum.
cok tatli olur ...ama zaman gecmiyor ki dr a gideyim.....
meraktan catlicam

aslına bakarsan zaman geçmiyorda değil ama biz sabırsızız galibafisfisfis hamile olduğumu öğrendiğim gün dün gibi baksana 18 haftayı doldurdum 19 a gidiyorum . ama yinede merak özlem herşeyin üstünde :uhm: ne olacak nasıl olacak kime benzeyecek sürekli bir telaş içindeyiz tabii birde sağlık problemleri var en önemlisde bu zaten bir telaşdır gidiyor ve biz birbakmışız anne olmuşuz hemde hamileliğin tadına varmadan:hooray:

kızda olsa senin oğlanda olsa senin annesinin minik meleği o ismi ne olursa olsun annesi ve babası onu çok sevecek ve inan onlar bunu biliyor ve hissediyor senin ki dediğim gibi nazlı olacak okadar benimki bakalım süpriz yapacakmı?

bakalim hayirlisi olsun...aslinda en basindan beri cok korkuyorudm bu bebegim de dusuk olacak diye ama cok sukur bisey olmadi..
salgikli olsunlar da yeter,biz daha simdiden onu cok seviyoruz...
ben de bazen dusunuyorum aslinda bana mi benzeyecek yoksa esime mi diye...mucize gibi resmen Allah in bizlere bir lutfu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…