2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ya miniğim seninmi canın portakal istiyordu.

benden mi bahsediyorsun canım...
sende cay tiryakisiymişsin ben gibi okudum yazılanları benim canım seni görünce çay istiyo:kahve:
kızlar ben tam bir çay ve türk kahvesi tiryakisiyim türk kahvesini haftada bir içiyorum cay da günde 3 bardak ama kesmiyo beni....şöööööööyle demlik demlik içmek istiyorum kokulu bergamutlu ince porselen fincanımda hamilelikte en çok neyi özledin deseler tek cevabım çay olurdu herhalde...

benden mi bahsediyorsun canım...
sende cay tiryakisiymişsin ben gibi okudum yazılanları benim canım seni görünce çay istiyo:kahve:
kızlar ben tam bir çay ve türk kahvesi tiryakisiyim türk kahvesini haftada bir içiyorum cay da günde 3 bardak ama kesmiyo beni....şöööööööyle demlik demlik içmek istiyorum kokulu bergamutlu ince porselen fincanımda hamilelikte en çok neyi özledin deseler tek cevabım çay olurdu herhalde...

yaaaaa benim canım çooook istiyor ama doktorum kahve yok dedi çayıda günde 1 tane çok çok açık dedi
bende aynı sen gibiydim her akşam yemekten sonra orta bir türk kahvesi içerdik koçişimle ardından da çay içerdik tv syrederken falan gündüz içtiğim nescafeler çaylar da cabası yani

bende doğurayım hemen bir demlik lipton earl grey li çay içecem

benim canım çiğ köfte istiyor sadece. bir de bira :)))))

eşim hastaneye getiricem senin için diyo doğur hemen dayıycam burnuna ikisinide :)))

montesori ne mi yiyorum. süper bir kahvaltı yapıyoruz eşimle ki hiç yapmazdık sabah gözlerimiz kapalı işe koşardık. şimdi yumurtalı peynirli ballı bir kahvaltı ediyoruz. öğlen sulu yemek, çorba mutlaka ,sebze yada et belki tavuk klasik yani. ayran büyüklerinden mutlaka. arada meyva. akşam da annem ne yaparsa hala yemege ona gidiyoruz :)) çok keyifli. ona liste verdim ben kalsiyum hangisinde demir hangisinde bakıp bakıp buluyor birşeyler. ıspanak ve mercimek çok tüketiyorum. pilav makarna çok çok nadir hatta hiç. öğlen ve akşam ekmek yemiyorum. normaldede yemezdim zaten. akşam eve geçincede 9 gibi süt ve meyva yiyorum. bir de kuru siyah üzüm acıktığımda atıyorum agzıma dengeliyor şekeri mi falan hem kan yapıcı özelliği var. bu kadar.

çiğ köfte mi etsiz acısız ciğ köfteler var ye bir tane ne olcak ki... birayı bilemem ama...bende güzel besleniyorum ama artık balık yemiyorum yiyemiyorum birde günde 2 ögün yemek yiyorum sabah ve aksam ...kahvaltıyı sıkı yapınca acıkmıyorum aslında az ve sık yemem lazım ama ...makarna pilav ekmek hiç yemiyorum desem yeridir...bende ıspanak alıyım yemegini yerim cok faydalı çünkü...bakalım görcez bizim bebiş kac gr cuma günü...
ekinsu ben eşimle aksam yemekten sonra mutlaka kahve ve arkasından da demlik demlik cay içer sohbet ederdik çay keyfi kalkınca eskisi gibi sohbette edemez olduk poset cay içmem hiç eşimde canım cekmesin diye cay demletmiyo evde poset cay içiyo yazık acıyorum bazen de cay bahcesine gidiyo keşke evde calısmasam doya doya içerdim diyo:)işte...

Ekinsu , senin inatçı bebişi bugün kandır, teyzelerin bile merak etti, sana ne istersen alıcam de.çukulata filan al, göster ona belki o sırada o da açıverir, cinsiyetini :roflol:,

çiğköfte benim de cnm dün çok çekti eşim bulmuş sonunda, öğrenciyken beşiktaşta benim evin karşısında vardı çiğköftem die bi yer hergün yerdim nerdeyse hem de içindeki eti pişiriolar acaip lezzetli bi sosu var. işte buranın caddede şubesi açılmış yeni artık devamlı yerim tavsiye ederim süper

benim çiğ köfte yemem yasak. çiğ bütün etleri yemem yasak. salam sosis vs. nasıl pişiriyorlar eti ... ama genede riske atmıyım. doktorum özellikle tembihledi.

ah masrg ahh sana bakınca eski halim aklıma geldim biraz daha zayıftım ve ne yersem yiyim ne kadar yersem yiyim kilo milo almazdım ama şimdi senin şuanki haline biraz göbek bel ve basen ekle canım öyle oldum yani bariz bir kilom yok ama yinede ben zayıf seviyorum kendimi offff offfff

Ekinsu , senin inatçı bebişi bugün kandır, teyzelerin bile merak etti, sana ne istersen alıcam de.çukulata filan al, göster ona belki o sırada o da açıverir, cinsiyetini :roflol:,

tamam söyledim şimdi dediklerini aynen , teyzelerin merakta ona göre çocuğum dedim
çukulatayı da doktora giderken alıcam dedim :))))))

ah masrg ahh sana bakınca eski halim aklıma geldim biraz daha zayıftım ve ne yersem yiyim ne kadar yersem yiyim kilo milo almazdım ama şimdi senin şuanki haline biraz göbek bel ve basen ekle canım öyle oldum yani bariz bir kilom yok ama yinede ben zayıf seviyorum kendimi offff offfff

bende kendimi zayıf seviyorum hiç şişman olmadım zaten. umarım doğumdan sonrada toparlarım yine.

çiğköfte benim de cnm dün çok çekti eşim bulmuş sonunda, öğrenciyken beşiktaşta benim evin karşısında vardı çiğköftem die bi yer hergün yerdim nerdeyse hem de içindeki eti pişiriolar acaip lezzetli bi sosu var. işte buranın caddede şubesi açılmış yeni artık devamlı yerim tavsiye ederim süper

ya canım bende seninn her yiyip içtiğine bahane buluyor gibi olmayayım ama ne kadar pişirselerde yeme çiğköfte biliyorsundur parazit olayı var ve bizim için tehlikeli ama çok canın çektiyse bir lokma al vallahi yediğini içtiğini saymıyorum senide geçtim yiğenimi düşünüyorum

merhaba bayanlar...
smrisk kızın hayırlı uğurlu olsun.. Allah tamamına erdirsin hamileliğini.
çiğköfteyi bende çok severim eşimkendisi yapar doğulu olduğu için... ama çiğ et die yiyemiyorum geçen gün çok canım istedi 3-4 tane yedim inş. bisakıncası olmaz.

eşimin eniştesi çok güzel yapar benimde tepsiyle gelceksin hastaneye dedim. yazık etsiz yapim sana biraz diyo ama o da yerini tutarmı hiç :))

doğumda 8 kilo gidiyormuş kesin. 3 arkadaşım doğurdu 3 de 8 kilo verim hastaneden çıktı süper dimi.

X