2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hayırlı olsunkızın smrisk cim hiç üzülmeye değmez inanki erkekler nedense daha çok erkek çocuk istiyorlar ama doğduktan sonra bi başka seviliyor kızlar inan allah sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin herkese benimde eşim hep erkek die bekliyordu o da duyunca böle bi tuhaf oldu hatta her dr a gittiğimizde hala kızmı die soruyor dr a :) ama kızım benim die de her sabah bi öpücük konduruyor karnıma artık alıştı sanırım

smrisk aman canım yapma sakın böyle bişey. kocan şaşırmıştır. erkeklerde hastalık erkek çocuk. ikincide inşallah :)) bir de oğlumuz olur. ama o cimcimeler bir doğsunda bak babaları nasıl deli olucak. kız çocukları babalarına düşkün olurmuş. :))

mereba kızlar
marsg göbiş yakışmış ya hayırlı olsun artık sen o şekilde avut kendini resimlerle,

kızlar benim bebişim kızmış akşam çok sevindim . eşim kendini erkeğe hazırlamışdı sanki az tuhaf oldu öyle bi tavıırda beklemediğim için cok gücüme gitti ben hep önce sağlıkdan yanayım.biraz daha ilgili olmasını beklemişdim. bugün sabahda üçlü test için doktora gittim hastanede beklerken aklıma geldikce ağladım cünkü gücüme gitti biraz bilmiyorum belkide ben abartıyorumdur erkekler duygularını ifade edemez ama neyse üzüldüm anlıycanız

ama bebişim cok güzeldi 4 boyutlu benim doktorumun cihazı renkli olarakda bana gösetredi sanki bebeğğim gülümsüyor gibi poz vermişdi, çok mutlu oldum o şekilde görünce.allahım inş sağlıklıd aolurda başka bişey istemiyorum .

ayrıntılı ultrsyon için bi kaç yer söyledi ssk ile bağlantılı biyere gitmek istiyorum dediğimdede zeynep kamile gidebilirsin dedi, şimdi zeynep kamilden nasıl randevu alıcam ne kadar sürer acaba linay sen biliyordun sanırım bi cvp verebilirsen sevninirim.

smrisk, canım sakın böyle saçma birşey için canını sıkma erkek beklerken kzı olunca
belki biraz burkulmuştur..boşver sen onu bebeğin sağlıklımı iyimi ona bak..
gözünaydın canım kızını allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin..

zeynep kamilden randevu için hastaneye gitmen gerekiyor telefonla olmuyor..
önce kayıt oluyorsun sonra seni gebe izlem polikliniğine gönderiyor
oradaki doktor senin gününe göre muhtemelen 23. haftanda randevu veriyor.

arkadaşlar tşk ederim . sanırım çok duygusal düşünüyourm bu aralar tabiki bir haftaya kadar gecer. valla kzımla ben babasını elimize bi aldıkmı kendidini şaşışaracak ben nerdeyim ne yapdım diycek :)))

şu international da murat yayla ya göndermişti ya doktorum 600 ytl diyordum size.

muayenesi varmış nişantaşında aynı adamın 300 ytl ye oraya gidicez. prof adam ve doktorum bu işin uzmanı dedi. sadece bu işi yapıyormuş. öyle klasik muayene doğum falan uğraşmıyormuş. bilginiz olsun gitmesk isteyene veririm bilgilerini.

kızlar benim eşim okadar düşünceli ki canım yaa sağolsun..
hamile olduğumu öğrendiğinden beri bu da kız olsun
ablasının yüzde onu olsun,kız erkek farketmez derdi..
erkek olduğunu öğrenince nasıl sevindi anlatamam..
tabii bende bozulur gibi oldum hani kız istiyordun ne bu sevincin dedim..
bu da kız olursa sen üzülürsün diye öyle söyledim dedi canım yaa :))

kızlar nivea ürünlerinden anneme de yazmıştım. dün ona da gelmiş. size niye gelmiyo gercekten :))

bana da doktor% 70 kız dedi ya yavaşyavaşa alışmaya başladık tabi, anneannem hala senin kaşların döküldü yüzü değişti ekşi yiyosun bu erkek inanma o doktora dio:) tabi kesin demedi doktor böyle demesi de daha kötü oldu ya sonra yanılmışım erkek derse bakalım hayırlısı

Günaydın herkese,
smrısk hayırlı olsun kızın güzelim, hiç kafana takma böyle şeyleri, daha sonra iyiki kız olmuş diyecektir.Kızların cilveleri babalarına karşı hele çok fazla, hemen babalarını dize getiriveriyorlar:lepi:

smrisk gözünaydın canım kızın hayırlı olsun sağlıkla büyüsün inşallah
hiç üzülme benim bir arkadaşım hamileyken kontrole gitmişlerdi cinsiyeti öğreneceklerdi eşide kamera falan getirmiş cinsiyetini kaydedecek ya doktor kız deyince adam kamerayı orada bırakıp doktorun odasından çıkmış gitmişti, kızcağız nasıl üzülmüştü 2 hafta nerdeyse adam surat yaptı ama şimdi kızları büyüdü babasının biricik kızı diye seviyor deli oluyor

marsg ayrıntılı ultrason için ben birini duydum çok ama çok iyiymiş bu konuda kendi muayenehanesinde cihazı varmış insanlar aylar öncesinden randevu alıyorlarmış, teşvikiye de dr. Atıl Yüksel yaşlıca bir doktormuş çok tecrübeliymiş ben sormuştum muayenesi 400 liraydı

smrisk gözünaydın canım kızın hayırlı olsun sağlıkla büyüsün inşallah
hiç üzülme benim bir arkadaşım hamileyken kontrole gitmişlerdi cinsiyeti öğreneceklerdi eşide kamera falan getirmiş cinsiyetini kaydedecek ya doktor kız deyince adam kamerayı orada bırakıp doktorun odasından çıkmış gitmişti, kızcağız nasıl üzülmüştü 2 hafta nerdeyse adam surat yaptı ama şimdi kızları büyüdü babasının biricik kızı diye seviyor deli oluyor

marsg ayrıntılı ultrason için ben birini duydum çok ama çok iyiymiş bu konuda kendi muayenehanesinde cihazı varmış insanlar aylar öncesinden randevu alıyorlarmış, teşvikiye de dr. Atıl Yüksel yaşlıca bir doktormuş çok tecrübeliymiş ben sormuştum muayenesi 400 liraydı

ne bilim güzelim. doktorum çok güveniyor bu adama. allah korusun sorun yaşarsak birde senin dediğine bakarız

benim doktorum ayrıntılı için sonomed de gidebilirsin doktor çok iyi demişdi aradım sordum ondada 263 ytl imiş

evet yapıcam aklımda önce avatarı değişdiriyim sonra tickeri artık kızım olucak yerim onun kuşkuşlarını ben

günaydın kızlar

linay sonuçlarının iyi çıkmasına inan çok çok fazla sevindim minicik kuzu demek sorunsuzmuş bak gözün aydın.

smirsk sakın ama sakın bebeğimin kız olmasından dolayı insanlar üzülüyor diye kendini üzme bak oraya getirtmeyin beni düverim hepinizi haaa marsga da dediğim gibi insanlar çaresiz acılarla uğraşırken sizinkiler orada şımarıklık yapmasın sende bu şımarıklıklara kafanı takıp o minik kızımızı da üzme :eek:klava:

mazlıcancım sende hoşgeldin

ekinsu artık şu haberi bu hafta alacağız ve yiğenimiz ve hepimiz rahatlayacağız... a.s. a.s.

slm kızlar nasılsınız yoktum bir haftadır pazar musaittim onda da site de sorun vardı hepinizi çoook özledim...
marsg kızın hayırlı olsun avatarında ki fotoya da bayıldım allah gönlüne göre verdi...
kızlar canım mandalina istiyodu ya buldum sonunda ayyy tadı da kıs mandalinası gibiydi ...ekşi olur bu mevsimde diye düşünmüştüm ama ...
bu arada bebişin sabahları ufaktan ufaga hareketlerini hissediyorum ama sabahları tişörtümü o kadar kaldırıp bakıyordum ki hasta oldum üç gün yattım soguk soguk ter attım sıtma üşütme cabası tabii...
linay bende bugun ögleden sonra z. kamile gidip alcam randevu...
alishaaa doktor bana da catlak kremi olarak pregnacare verdi ama daha kullanmadım ezra nivea baby oil önermişti aksamları ondan sürüyorum ama en iyisi mustela ve lierac mıs 7,ayda baslıcam artık iyi bir kreme pregnacare yi de gögüslerime sürerim artık...
ekinsu doktordam gelince yaz bebişin cinsiyetini ...bende cuma gitcem doktora cok heyecanlıyım...
marsg bebeginin gramı ne güzel yaaa ne yiyosun içiyosun anlat bakiimmm:)

X