2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

tabi canım

Takvimi ve istediğin resmi seçtikten sonra

Time
a gelip satını giriyorsun. İn weeks yazan yeri tıklıyorsun.
Alttaki enter message: yazan yere istediğini yazıyorsun.
the type of the counting: after ı işaretliyorsun.

Create my ticker a tıklıyorsun.
Altta çıkan ilk adresi kaydediyorsun burdaki profilindeki yere

bende başara bildimmi acaba bende yaptım takvim oldumu??

Gamzecim senin ki daha olmamış.
Nazlıcancım çok teşekkür ederim hayatım iyi dileklerin için.
Kançiçeğim ben ayrıntılı ultrason için gün alacaktım, 1-2 hafta bekleyin dediler. 22 haftaya girsin özellikle diye.O yüzden ben önümüzdeki hafta kontrole gideceğim.İnşallah bu gidişinde cinsiyetini öğrenirsin bebişinin.

insallah waterful cum ya catlicam yoksa meraktan..
hadi bakalim sen de ayrintili ultrasondan gelince bize yazarsin insallah..

bende meorıal cihangir beye gidicem ya çok yoğun oluyomuş şimdiden 6 eylüle aldım randevuyu 22 haftalık oluyo inş

kızlar bişey sorcam ayrıntılı ultrason için kendi dr.mu istiyo siz merak ettiğiniz için başka dr.dan randevu alıyosunuz?bende çarşamba dr gidicem ay çok merak ediyorum cinsiyetini?ayrıca göbeğimde benimde tüylenme arttı bebek sanki göğüslerimde habire büyüyolar ay napıcam valla!iştahımda iyice açıldı benimle aynı durumda olan varmı

Elagülce benim dr.um bişey demedi, geçen kontrole gittiğimde. Ama ben özellikle istiyorum, o yüzden muğladaki bir hastaneye gideceğim, aynı zmanada oradaki dr. a da muayene olayım istiyorum.Aynı gün her ikisini de yaptıracağım kısmet olursa. Bazı arkadaşların, dr.ları özellikle istiyor. Benim ki ç.ok rahat bu konularda:uhm:

Selam hanımlar.Tatildeydim,çoktandır siteye bakamıyordum.Okuduğum kadarıyla herkes iyi maşallah.Yarın dr.kontrolüne gidiyorum.İnşallah artık cinsiyetini öğrenirim.Bu arada artık bebişim hareketlerini hissediyorum.Çok güzel bir duyguymuşhihoyyytAllah isteyen herkese yaşatsın.

kızlar bişey sorcam ayrıntılı ultrason için kendi dr.mu istiyo siz merak ettiğiniz için başka dr.dan randevu alıyosunuz?bende çarşamba dr gidicem ay çok merak ediyorum cinsiyetini?ayrıca göbeğimde benimde tüylenme arttı bebek sanki göğüslerimde habire büyüyolar ay napıcam valla!iştahımda iyice açıldı benimle aynı durumda olan varmı

canim ben de seninle ayni durumdayim.:1hug:
istsahim cok acildi,karnim kocaman ve tuylendi iyice
goguslerim de buyudu ve karardi.:CüvCüv:
ben de hala bilmiyorum cinsiyetini...ama carsamba ogrenicem insallah..:Saruboceq:

kızlar en son öğlendi bıraktım gittim dışarıda işlerim vardı , maşallah kaç sayfa kaynatmışsınız oku oku bitiremedim
linay amniosentezinin iyi çıkmasına sevindim canım gözünaydın darısı nazlıcanın başına nazlıcan sende hoşgeldin bu arada
bebişimlede dalga geçmeyin ama teyzişlerimiz yarın akşam söylicek bana çocuğum hangi cins olduğunu :)
ayrıntılı ultrasonu benim doktorum kendi yaptırmamı istedi ama bana 20-21. hafta demişti bu doktorlarda hepsi bir acaip hepsi başka başka söylüyor

Ayrıntılı ultrasona bende gidiyorum kızlar 27 sindeki kontrolümüz o zaten, doktorum kendi istedi, ayrıntılı ultrason için aynı hastanede başka bir doktora görüneceğiz.20 haftalığız zaten o tarihte bakalım artık.:uhm:

Selam kizlar bilgisayarimi bir actim birsuru mesaj gelmis masallah ,hepsini okuyamadim ben okuyorum siz gonderiyorsunuz yetisemedim.Belki cok soruldu ama bende yapamadim su ticker olayini ticker'imi olusturdum ama nereye yerlestirecegimi bulamadim yardimci olursaniz sevinirim.

Selam hanımlar.Tatildeydim,çoktandır siteye bakamıyordum.Okuduğum kadarıyla herkes iyi maşallah.Yarın dr.kontrolüne gidiyorum.İnşallah artık cinsiyetini öğrenirim.Bu arada artık bebişim hareketlerini hissediyorum.Çok güzel bir duyguymuşhihoyyytAllah isteyen herkese yaşatsın.

merhaba canım kaç haftalıksın hareketlerini hissediyosun bende çok istiyorum

Selam kizlar bilgisayarimi bir actim birsuru mesaj gelmis masallah ,hepsini okuyamadim ben okuyorum siz gonderiyorsunuz yetisemedim.Belki cok soruldu ama bende yapamadim su ticker olayini ticker'imi olusturdum ama nereye yerlestirecegimi bulamadim yardimci olursaniz sevinirim.

canim gebelik sayfasinda yapiskan basliklarda arkadaslar aciklamislar bi bak oraya istersen...kolay gelsin..

bu arada kizlar az once disardan geldim,aksamustu serindir yuruyeyim diye ama hala sicak..:icecream:..masallah sizler de kaynayip fokurdamisiniz ben yokkensırnaşık şey

X