2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

gördüm canım ezra nın dediği gibimi yaptınCADIARZU bende resim oradan yüklemiştim benimki oldu ama senin niye olmadıki bi daha denesene

Yok cnm olmuyo :1no2: Benim büyük kızım böyle şeylerden çok ii anlar o bile yapamadı bi problem var ama anlamıoruz:uhm:

Dr. hiç tahminde bulunmadımı? Cnm bende resmini koymak istiorum ama olmuo neyse bi çaresini bulucaz İnşallahkafamçokkarıştı

yok canım ya prensip icabı 20 haftadan önce cinsiyet tahmini yapmıyormuş bizim dr.şimdiki önceliğim bebeğin sağlığı cinsiyeti sonra dedi ağzımızı kapadı ama o an çok sinirlenmiştim hatta dr.u bile değiştirmeyi düşündüm ya neyse

günaydın kızlar. ya bu sohbet odasıda neresi eğer böyle bir yer varsa neden biz burada on saat yazacağız diye uğraşıyoruz orada 2009 ocak annelerine bir oda bulalım yada açalım

talya assolistler en son çikarmiş bizimkilerde o hesap olacak benim doktorumda 20, hafta söyliycem demişdi benim daha 4 haftam var imit ediyorum bu önümüzdeki hafta sçöylesin ama hayirlisi buarada 3 lü tarama için 18. Haftayimi bekliyim sizce

GÜNAYDIN HERKESE ARKLADAŞLAR
NE GÜZEL BAZI ARKADAŞALR ALIŞ VERİŞE BAŞALMIŞ BANA ERKEN DİYOR HERKES ALAMIYORUM BİRŞEY BU HAFTASONU 4 AY DOLCAK CİNSİYETİ HAKKINDA BİR BİLGİMİZ YOK AMA ERKEK TAHMİN EDİYORUM ACABA BU DURUMDA ANNELERİN İÇİNE DOĞAN MI OLUR Kİ? TABİKİ BAŞTA SAĞLIKLI OLMASI SALI GÜNÜ DOKTOR KONTROLÜM VAR 3 LÜ TEST YAPCAK BELKİ BU AYDA SÖYLEMEZ aLLAH HERKESİN BEBEĞİNİ SAĞLIKLA KUCAKLAMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH HAYIRLI GÜNLER OLSUN GÜZEL HAMİŞLER...

valla ebnde bi kaç kere bişeyler almaya kalkişdiim eşim birakmiyor acele etme allah bi dert vermesin onalr kolay şeyler diyor ama bende hevesleniyoruö. Od ailerde allah korusun bişey olursa üzülmemi istemiyor

günaydın hanımlaaar akşam randevum var hem suyuma bakıcakmış hemde cinsiyet teyidi çok gerek yok gelebilirsen gel dedi bende gidicem sizin suyunuza bakıldımı ultrosonlamı ölçülüyo nedir

benim dr.um 17.haftadan sonra demişti ben geçen hafta yaptırdım.bi sorun çıkmadı allaha şükür.seninki bişi söylemedimi bide arkadaşlardan duyuyorum en sağlıklı sonuç 18.hafta ve sonrası alınıyormuş.sen bence dr.unu ara ve sor

Aslında böyle olması daha ii en azıdan yanılma payı pek kalmıor.Demekki senin dr.daha önce sütten ağzı yanmış. kaydirigubbakcemile3

valla ebnde bi kaç kere bişeyler almaya kalkişdiim eşim birakmiyor acele etme allah bi dert vermesin onalr kolay şeyler diyor ama bende hevesleniyoruö. Od ailerde allah korusun bişey olursa üzülmemi istemiyor

Haklılar aslında sonra üzülmekten Allah korusun geç olsun güç olmasın Allahım herkesin bebeğini korusun olmayanlarada bu güzel duyguyu nasip etsin inşallah

günaydın hanımlaaar akşam randevum var hem suyuma bakıcakmış hemde cinsiyet teyidi çok gerek yok gelebilirsen gel dedi bende gidicem sizin suyunuza bakıldımı ultrosonlamı ölçülüyo nedir

günaydın canım hayırlı haberlerle gel inşallah.benim dr.um çok konuşmaktan hoşlanmıyor ağır abi kendisinaniknanik ama ultrasonda bebeği ve ortamını çok iyi inceliyor hatta biz bu arada kızacak diye ağzımızı açamıyoruz..

Günaydın,
Suya bakılmadı bu suya bakılma meselesi Amniyosentez diilmi başka türüde mi var bunun nasıl bişey acaba?CADIARZU

Allah razı olsun talya blooms ve gamze dedim ya öle sıradan bi kontrol gitmesemde olur vaktin olursa gel dedi bende müsaitim o yüzden gidicem
gamzecim yok suya bakıcak derken bebeğin içinde bulunduğu su azmı çokmu falan ona bakıcak

Ben öyle düşünmüorum.ALLAH korusun bişey olacağı varsa doğumdan sonra da olur. Hiç bişeyin garantisi yokki.Boşver sen kendini frenleme sevdiin şeyleri al gitsin bebişine hihoyyyt

aaa çok şükür bizim doktorumuz çok tatlı ben odadan çıkar aklıma bişey gelir geri döner sorarım gülerek cevap verir hiç terslemez

Ben 2 aylıkken aldım dayanamayıp.Mothercarede bir anne adayı ile karşılaştım o zaman.Karnı burnunda bir anneydi.Bana sizinki ne kadar dedi.Ve ben 2.5 aylık dedim utanarak.
Tatilde de ayakkabı ve tulum aldım oğluşuma.Almadan önce eşime gösterdim büyük bir hevesle ve hayatım daha erken almayalım dedi.Ama ben almak istiyorum karamsar olmak istemiyorum dedim.Ay nasıl zoruma gitti.Sonra bıraktığımı görünce gidip birlikte aldık.a.s
O da aynı şekilde düşünüyor anlayacağın ama ben alıyorum dayanamayıp.

Çok teşekkür edrrim canım hayırlı güsel haberler le gelirsin inşallah tabii ki zamanın olmasa bile böyle konuda zaman yaratıp gitmek gerek ihmal etme canım Allah yardımcınız olsuna.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…