2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

miniğim valla gecmiyor zaman ve gün gecdikce korku telaşda başlıyor. kıyafet konusundada bilmiyorum bende kırıcam zincirlerimi yakında :)) eşimde çok hevesli sadece derin düşünüyor. ama yersiz allah korusun dediğiniz gibi bişey olacaksa olur önüne gecemeyiz.

amin inş gamzecim elbette vakit yaratman gerek eşimde öle aman dio biz bişeyini aksatmayalım hepsini yapalım Allahtan olucaksa olur ama tedbiri al takdiri Allaha bırak dio
alışveriş konusunda bende çok sakinim eşimde annemde :))) hatta bebiş konusunda da evet heycanlıyız ama ... bazen mağazaları dolaşıyorum ama bişey almadan çıkıyorum ama kendimi frenlediğim için deil ne bilim mağazalar hep var hayırlısıyla doğsun alırız dioruz :))) tabiki alışverişi yapılcak ama o da bayram sonrası falan

Evet kızlar kapris yapmanın tam zamanı herkes bizimle ilgileniyor ne güsel işte ohhh
Bir daha geçermi fırsat hamileleiğimiz en güsel zamanlrı kımetini bilelim hem düşünsenize bebeğimiz bizimle içimizde büyüyor adım adım hazırlanıyor yeni tanışacağı dünyaya hep yanımızda bundan güseli varmı doğunca çalışcaz o yanımızda olmıycak bu günlerimizin kıymetini bilelim. Sağlıkla huzurla büyüsünler inaşallah. Allah hepğimizi sağlıkla kurtarsın

amin inş gamzecim elbette vakit yaratman gerek eşimde öle aman dio biz bişeyini aksatmayalım hepsini yapalım Allahtan olucaksa olur ama tedbiri al takdiri Allaha bırak dio
alışveriş konusunda bende çok sakinim eşimde annemde :))) hatta bebiş konusunda da evet heycanlıyız ama ... bazen mağazaları dolaşıyorum ama bişey almadan çıkıyorum ama kendimi frenlediğim için deil ne bilim mağazalar hep var hayırlısıyla doğsun alırız dioruz :))) tabiki alışverişi yapılcak ama o da bayram sonrası falan

Haklısın canım bende mağaza dolaşıyorum bakıyorum çok hoşuma gidiyor ama hepsi o 6. 7. aya kadar kendimi frenlemeye çalışıyorum hayırlsı sağlıkla kucaklıyalımda bebeklerimizi inşallah herşeyi olcaktır nasılsa :teytey:

aaa çok şükür bizim doktorumuz çok tatlı ben odadan çıkar aklıma bişey gelir geri döner sorarım gülerek cevap verir hiç terslemez

bizimkinin güldüğünü görmedim henüz ama kendi anlatacakları bitince ve muayene sona erince hepimize kızımda dahil aklınıza takılan bişi varmı diye tek tek sorar .ben artık dr.umu çözdüm işini yaparken ve anlatacaklarını bitirmeden müdahale edilmesini sevmiyorCADIARZU

bide öle bi durum var gamze şimdi alcağım şey ancak seneye yaza giyecek malum hep yazlıklar var bi iki bişey alırım seneye yaza alırım yeni ciciler

talya sizinkinin tarzı belli çözmüş olman iyi

Sevgili hamişler besinelrinize dikkat ediyormusunuz bakalım; bu arada Omega 3 alıyormusunuz, protein, Karsuyum, hala mide bulantıları çekeniniz varmı (Beyaz Leblebi bire bir) Omega 3 için mutlaka 1 avuz ceviz yiyin bire bir bebeğin beyni içinde çok sağlıklıymış sabahları bir bardak sıkma portakalı mutlaka alın bebeklerimiz için sağlıklı beslenmeliyiz sevgiler

Cnm ne oldu nie sıkıldın.Bence bugünlerin tadını çıkar.Ben hamile olmaktan çooookkkkk mutluyum.Ayyyy ne güzel işte herkez bizle ilgilenio hihoyyyt

peki ya karnımız iyice şişdiğinde artık nefes bile zor aldığımız zamanlar geldiğinde ne olacak canım yaa bunlar beni çok korkutuyor benim şimdiden karnım çok büyük o zaman nasıl olurum allah bilir. bide doğum korkusu oluversede bi bitse diyorum yani..

bide öle bi durum var gamze şimdi alcağım şey ancak seneye yaza giyecek malum hep yazlıklar var bi iki bişey alırım seneye yaza alırım yeni ciciler

talya sizinkinin tarzı belli çözmüş olman iyi

Evt nazocum zaten ekim gibi alsan hem zamana göre alış veriş yapmış olursun hemde kışlık birşeyler bula bilirsin bir de hamilellik ilerledikçe daha bilinçleniceğiz hanımlar ne güsel şeyler var bebeşler için insan herşeyden almak isityor kaydirigubbakcemile2

:jeyyar:
peki ya karnımız iyice şişdiğinde artık nefes bile zor aldığımız zamanlar geldiğinde ne olacak canım yaa bunlar beni çok korkutuyor benim şimdiden karnım çok büyük o zaman nasıl olurum allah bilir. bide doğum korkusu oluversede bi bitse diyorum yani..

Canımcım, Şimdiden düşünme bunalrı hele doğumu hiç düşünme düşünmen gereken bebeğin ve beslenmen bebeğinin tanıdı çıkart o çok istediğin yavrun karnında şuan:)kaydirigubbakcemile5

:jeyyar:

Canımcım, Şimdiden düşünme bunalrı hele doğumu hiç düşünme düşünmen gereken bebeğin ve beslenmen bebeğinin tanıdı çıkart o çok istediğin yavrun karnında şuan:)kaydirigubbakcemile5

evet öyle. ayy ne biliyim ben böle bi karamsarım işte. hep endişe içindeyim. daha doğmadan doğumda ve doğum sonrası ona iyi bakabilecekmiyiz iyi bir gelecek sağlıyabilecekmiyiz herşey beni korkutuyor anlıyacağınız

ben sadece chico nun krem ve şampuanlarını aldım.
diğer şeyler için bana da daha erken gibi geliyor cinsiyeti belli olsun inşallah annesi neler alacak ona
kızlar ama bende çok özeniyorum çok tatlı şeyler var insanın hep alası geliyor.

evet öyle. ayy ne biliyim ben böle bi karamsarım işte. hep endişe içindeyim. daha doğmadan doğumda ve doğum sonrası ona iyi bakabilecekmiyiz iyi bir gelecek sağlıyabilecekmiyiz herşey beni korkutuyor anlıyacağınız

Çok haklısın canımsın Bazen bende çok sıkılıyorum içim darlıyor nasıl yapcağımı kafam almıyor bazen ülkemizin durumuna bile bazen üzülüyorum napcam diyorum ama sonra düzeliyorum biraz da bizdeki çok sagıladığımız pregestoron hormanından kaynaklanıyor unutma hemen aklını başka şeyler kaydır birde nasıl anne olcam diye hiç takılma: onu kucağına aldığın an sanki yıllardır anne gibi olcaksın Allahım bize bu kutsal görevi daha anne karnındayken vermiş onun için korkma arkadaşım sen sakin ol Allah sağlıkla zamnında herkesi bebeklerene kavuştursun inşallaha.s.

ben sadece chico nun krem ve şampuanlarını aldım.
diğer şeyler için bana da daha erken gibi geliyor cinsiyeti belli olsun inşallah annesi neler alacak ona
kızlar ama bende çok özeniyorum çok tatlı şeyler var insanın hep alası geliyor.

Talyacım kim özenmez hele kız bebekleri için nasıl güsel şeyler var Allah sağlıkla versin kızda erkekte aynı ama kızlların elbielri bir başka...:CüvCüv:

Çok haklısın canımsın Bazen bende çok sıkılıyorum içim darlıyor nasıl yapcağımı kafam almıyor bazen ülkemizin durumuna bile bazen üzülüyorum napcam diyorum ama sonra düzeliyorum biraz da bizdeki çok sagıladığımız pregestoron hormanından kaynaklanıyor unutma hemen aklını başka şeyler kaydır birde nasıl anne olcam diye hiç takılma: onu kucağına aldığın an sanki yıllardır anne gibi olcaksın Allahım bize bu kutsal görevi daha anne karnındayken vermiş onun için korkma arkadaşım sen sakin ol Allah sağlıkla zamnında herkesi bebeklerene kavuştursun inşallaha.s.

amin canım aminn.. doğru söylüyorsun hayatım zaten biraz yazdıklarınızdan dolayı rahatladım yine heleki bunlar için erken olduğunu bana hatırlattığın zaman. ama bu miniş içimde hareket edip bana varlığını hissettirince böle oluyor işte ne yapayım a.s. a.s.

amin canım aminn.. doğru söylüyorsun hayatım zaten biraz yazdıklarınızdan dolayı rahatladım yine heleki bunlar için erken olduğunu bana hatırlattığın zaman. ama bu miniş içimde hareket edip bana varlığını hissettirince böle oluyor işte ne yapayım a.s. a.s.

Haklısın canım insanız ve anne adayıyız normal daha rahat davranmalıyız hepsi o kaydirigubbakcemile5

Kızlar ben bugün ilk kez hamile buluzu giydim. sabah dikkat ettim resmen bebeğim belli resmen hamileyim artık dışardan fark ediliyor hele bu kıyafetimle

X