2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

bu fıstık arkadaşımın kızı yağmur bir maşallah alayım hepinizden.

bu sizin kurabiyelerden kekelrden bile tatlı hergün yer insan daha 2 yaşında miniğimiz.

maşallah çok şeker ama senin kızın daha da tatlı annesi kıskanır sonra ona da maşallah:))

bizimkinin kara olma sansı yok :)) baba sarı anne sarı :)) kıvırcık olma şansı hiç yok ikimizinde düz. bu fotodakinin tam tersi olucak yani :))

bayılırım esmer cocuklara ...ben esmerim çikolata kıvamı ,eşim beyaz tabiri caizse süt:) ablaları abileri beyaz eşleride beyaz ama çocukları beyaz sarı kimse yegenlerinin türk olduguna inanmıyo eşimin gözleri kahve dün saatlerce konustuk bizim cocuk esmer mi yoksa beyaz mı olur diye ben esmer diyorum o beyaz sizce ne olur:)
aklıma lisede biyoloji dersi geldi yazardı ya hocalar tahtaya anne sarı mavi göz baba esmer kahve göz cocukların beyaz ve yeşil göz olma ihtimali ne diye filan ayyy cok gevezelik ettim allahım kara kapkara oglum olsun...

erkekler babaya benzer .))) şaka şaka ... bir arkadaşım var sapsarı kocası kapkara kızı aynı babası . hiç belli olmuyor valla.

bir de derler duydunuzmu kim daha çok birbirini severse çocuk ona benzermiş.

göya benim bebek babaya benzerse ben kocamı daha çok seviyormuşum.

alın size bir hurafe daha :))

kızlaaar slm herkese yarın kontrole gidicem aslında gerek yok ama doktor fırsatın olursa gel hem suyuna bakarız hemde cinsiyet teyidi yaparız dedi marsgdan sonra tırsar oldum zati :))) suya nası bakıyolar acaba ultrosondanmı anlaşılıyo

kızlar bu benzeme işi daha çok iki tarafın anne babasına da bağlı ağırlık olarak ne varsa o tarafa benziyo, ama kahve göz her zaman baskın. tende de nedense bana bütün bebekler pamuk gibi geliyo hiç tanıdıım kapkara bronz bebek yok:KK70:

benim en son ultrason fotolarına saatlerce bakmam sonucu bebek kayınvalideme benzio.. pekte sevmem ama:)))) bak çürüttüm marsg seni:)

benim en son ultrason fotolarına saatlerce bakmam sonucu bebek kayınvalideme benzio.. pekte sevmem ama:)))) bak çürüttüm marsg seni:)

:))))))) ay alemsin. benzete benzete onamı benzettin.

kocan ona benziyordur o zaman :)))

benzetsene kendine :)))

nazo cum erkeklerde yanılma payı yuksekmiş.

bir çıkıntı, kordon ışık vs o anda erkek gibi gözüküyormuş.

senin ki kız değişiklik olmaz merak etme ...

kocamın burnu minicik benim de hiç kemik yok gibi yayvan bişey. kayınvalidemin karakteristik karadeniz burnu ama havalı duruo:) bebişin burnu çenesi aynı o, ay en korktuum şey de on anda bana benzio adımı da koyun bari demesi adı: vasfiye:)))

mrhaba kızlar ben ikiye ayrılcam yakında siz benzettmeye bile başlamışsınız ben daha cinsiyetini öğrenemedim.

kocamın burnu minicik benim de hiç kemik yok gibi yayvan bişey. kayınvalidemin karakteristik karadeniz burnu ama havalı duruo:) bebişin burnu çenesi aynı o, ay en korktuum şey de on anda bana benzio adımı da koyun bari demesi adı: vasfiye:)))

cok güldüm yaaa:roflol:benimde eşim karadenizli burnu yelken gibi kısmetse ekim sonunda düzeltiricek ben her yeri sana benzesin burnu hariç diyorum senin de mi eşin karadenizli alisha benim eşim rizeli...benim burnumda küçücük annem küçükken beni dügme burunlu kızım diye seviyomus kocasının yelken burun olcagını nerden bilsin...

:roflol::roflol::roflol:
onun yanında söyleme sana benziyo diye :))))))))

mrhaba kızlar ben ikiye ayrılcam yakında siz benzettmeye bile başlamışsınız ben daha cinsiyetini öğrenemedim.

ben söyliyim senin kızın olcak :)))))))

erkek te olabilir :)))))))

ben napim dalgamı geçyorsun hiç bilmemek daha iyi :)))))))))

ben bi liste yapmışım bnları yamzışım. nazonun tutmuş . chadi kimi ya onun neyi olcak belli mi ?

talya : erkek
nazobülo:kız
smrisk:kız
chadi: erkek

cok güldüm yaaa:roflol:benimde eşim karadenizli burnu yelken gibi kısmetse ekim sonunda düzeltiricek ben her yeri sana benzesin burnu hariç diyorum senin de mi eşin karadenizli alisha benim eşim rizeli...benim burnumda küçücük annem küçükken beni dügme burunlu kızım diye seviyomus kocasının yelken burun olcagını nerden bilsin...
benim eşim de karadenizli hatta karadenizli müteahhit:jeyyar: babası rizeli anne tarafı trabzonlu zaten dier yerleri karadenizden saymıolar çok bilmişler:roflol: bizimkiler 7 kardeş benimki en küçük( en yakışıklısı:) kız olursa küçük görümceme benzesin o çoook güzel ama bakın 5 ay sonra demişti dersiniz kesin kayınvalideme benzicek. buarada ben hep kız gibi konuşuorum ama belli diil henüz, cuma sölicek inşallah doktor bakalımm

evet marsg hajlısın sanırım erkeği kordondan karıştırabiliyolar ama kızı zor gerçekten yani olan bişeyi görmemesi zor

aman sus bende öyle diyorum :)))) çin takviminde kız çıkıyordu. oğlum olcak diyordum :)))

bak ben bilmişim kızın olcanı bakalım başka kimleri bildim. ama çok yazmmaışım. bunlar içime doğmuş demek.

ben bi liste yapmışım bnları yamzışım. nazonun tutmuş . chadi kimdi ya onun neyi olcak belli mi ?

talya : erkek
nazobülo:kız
smrisk:kız
chadi: erkek

marsgcım benim enterasan çin takviminde yorumcu.com da bide 12.hafta BHCGye göre erkek çıkıyodu ama kızmış yani ben bütün hepsini çürütmüş bulunuyorum

X