2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

marsg canım yaa sen tabiki okuma zaten hassas bir dönemdesin...okuyupta karamsar olursun sonra senin bebişinin bişiycigi yok ama şu tickeri degiştir artık...

pazar günü gidimde doktora
o zaman değiştircem.

ya içimden yenisini yapmak gelmiyo.

ki ne meraklıydım kız ticker ı yapmaya. ezraya bile ben yapıyım seninkini diye tutturmuştum.

içim bir rahatlasında kızıma herşeyin en iyisini yapıcam inşallah. onun iyi haberlerini almadan yapamaıyorum

pazara az kalmıs hayırlı haberlerle gelirsin artık canım ...bu arada sen strawberry adresini vermiştin ya cok sagol yaaa bir kaç parca bişey aldım fiyatlar da cok ucuz türkiye ye göre...

pazara az kalmıs hayırlı haberlerle gelirsin artık canım ...bu arada sen strawberry adresini vermiştin ya cok sagol yaaa bir kaç parca bişey aldım fiyatlar da cok ucuz türkiye ye göre...

biz havalimanında çalışıyoruz buranın free shopundan bile ucuz.

benim arkadaşlar hep ordan alır. çok ciddi kampanyaları takip edenler var.

günaydın kızlar benim çok sinirlerim bozuk bugün kapıcıyla kavga ettim ağlıorum iki saattir normalde olsa küfreder giderim ama heralde hamilelikten durmadan ağlıorum kafaya takıorum bugün nasıl geçicek bilmiorum çok gerginim

günaydın kızlar benim çok sinirlerim bozuk bugün kapıcıyla kavga ettim ağlıorum iki saattir normalde olsa küfreder giderim ama heralde hamilelikten durmadan ağlıorum kafaya takıorum bugün nasıl geçicek bilmiorum çok gerginim

aaa noldu hayırdır bozma moralini dün sana cok gelen oldu bizler filan şikayet mi var yoksakaydirigubbakcemile3neyse gül diye yaptım
marsg yaaa adresini ver bir paket bez yollayım olmaz böyle...

ah canım noldu neden kavga ettin. nolur takılma bak bana neler yaşıyorum şükret haline . eskisi gibi et küfürünü at kafandan

valla tek tek gönderiyorlar :)))))

sen toptan gönder bana arkadaşım utansın bunlarda :)))))))

bana da bez yolla gözlerimi burnumu silicemsenağlama

A aaaaaaaa parçalarım valla o kapıcıyı..
Ocak anneleri ağlatılamazzzzzzzzzzzz
Ocak anneleri üzülemezzzzzzzzzzzz

Alisha hatta kal hemmen pıçakçılar çarşına gidip gelcem
bi koşu kapıcı oyucu alıp yolllucam sana bekle...........................

kapıcı diil başbakan sanki dil papuç kadar, bi de benim yaşım en küçük burdakilere göre diye heralde saygı maygı da yok. adama yöneticiye sölicem seni diorum söle farketmez dio benim bebişimi de üzmüş sayılır onun günahı da ona gebersin p.................:)))
pardon kızlar hala sinirliim de

Kızlar yaa...keklerden kurabiyelerden bahsetmişsiniz hepp....ben halaa evde yemek yapamıyorum...hatta apartmandan gelen kokulardan bile rahatsız oluyorummm...annemde yok yanımdaaaa...böleee uzaklarda yapayalnız kaldım ya.....:::KK43:(( bari kendimi iyi hissetsemde kendim hyapsam herşeyi...doğrudürüst beslensem...4 ayım bitmek üzere hiç kilo almadım halaaaa...ne zaman geçice yaaaa....

Bu arada marsg cım çok üzüldüm senin adına canım...ama şimdi morfalinin düzelmesinme sevindim...unutma canım Allah ne derse o olur...sen bol bol dua et..inşallah hiçbişehy olmuycak...inan etrafımda duyuyorum böyle şeyler ama geçiyo...bebeğinin cinsiyetinede kız demişler sanırım...tabiki sağlıklı olması herşeyden çnce geliyoo ama insan ister istemez alıştırıyo kendini...doktor banada 13+2 iken söledi...erkek diye ama bende değişik çıkab iliceğini düşünüyorum...keşke hiç söylemeseler...bende senin yazını okuduktan sonra tickerımı sildim...ne olur ne olmazz...hayırlısı olsun canım...şanslı annelerin ilk çocukları kız olurmuş :))

Veee sonuçları güzel çıkan arkadaşların adınada çok sevindimmm..hamilelikten önce hep hamileliğin tadını çıkarıcam derdim ama gerçekten öyle olamıyo...heeepp bir endişeeee acaba bişeymi var acaba bişeymi oldu yada bişeymi olur diye...böyle güzel sonuçlarlçaaa azda olsa üstümüzden bi yük kalkmış gibi seviniyoruz hafifliyoruzz...inşallaaah hepimizin sonuçları hep güzel çıkar sorunsuz bi şekilde bebişlerimizi kucağımıza alırız...

günaydin güzel hamislerr nasilsiniz? hihoyyyt
alisha seni cok iyi anliyorum bende cok kafaya takiyorum ama hic bi ise yaramiyor üzüldügümüzle kaliyoruz degmez canim en iyisi gülüp gecmek o adami adamdan sayarak konusma derim o sinirlensin. kötükedihüso

kizlarrrr bugun son günüm bu gurbette yarin sabah kismetse yola cikiyoruz ve istanbulumuza tatil icin geliyoruzz insallah kazasiz belasiz, sizleri özlicem 3 hafta yokum kizlar kendinize ve bebislerinize coook iyi bakin senağlama

Bu arada Alisha seni unutmuşum...takma canım kafana..kendini bilmez adamların seni ve bebeğini üzmesine izinmi vericeksin...sallllaaaa gitsiiinnnm:))

bu fıstık arkadaşımın kızı yağmur bir maşallah alayım hepinizden.

bu sizin kurabiyelerden kekelrden bile tatlı hergün yer insan daha 2 yaşında miniğimiz.

Günaydın tün annişler ve bebişlere,
alisha cım hiç sıkma canını, bu dönemlerde bizlerde iyice kafamızı takıyoruz birşeylere. Ama hem kendimize hem bebişimize zarar vermiş oluyoruz.
Boşver , geç. bebişin için hiç olmazsa, senin tüm üzüntünü, sıkıntını anlıor sonuçta.Olmayacak şey için onu üzmeye değmez.:emir_bebek:
Marsg, hayatım sana da sürekli geliyor bezler, hediyeler yaaaaa. Bizlerde üye olduk, ama bize bakmıyorlra, bak şimdi bende ağlıycammmmmm:çok üzgünüm:
Tek tekte olsa sana geliyor, hani bize hani bize , biz bu vatanın evlatları ve anneleri değil miyiz_??????
Ufff ne duygu sömürüsü oldu ama, bi görseler firamalar bu yazdıklarımı kesin gönderelimderler hemen:roflol::roflol::roflol:

günaydin güzel hamislerr nasilsiniz? hihoyyyt
alisha seni cok iyi anliyorum bende cok kafaya takiyorum ama hic bi ise yaramiyor üzüldügümüzle kaliyoruz degmez canim en iyisi gülüp gecmek o adami adamdan sayarak konusma derim o sinirlensin. kötükedihüso

kizlarrrr bugun son günüm bu gurbette yarin sabah kismetse yola cikiyoruz ve istanbulumuza tatil icin geliyoruzz insallah kazasiz belasiz, sizleri özlicem 3 hafta yokum kizlar kendinize ve bebislerinize coook iyi bakin senağlama

cidy cim hayırlısı ile çıkın gelin hayatım,kazasız belasız inşallah.Hayırlı yolculuklar.

:))) valla ne bilim. ankaradaki arkadaşımda hamileyken can bebeye üye olmuş. bebeği 2 aylık şimdi gelen bişey yokmuş :))) ezraya duyrulur :))))

X