2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

watefrful dayımın oğlunun ismi egehan. nasıl tatlı nasıl zeki bir çocuk görmen lazım. 6 yaşında ama feci zeki herşeyden haberi var. evde ne kadar elektronik eşya varsa çalıştırmayı bilir.
arabaya biner arabayı çalıştırır :))

ama anlattıklarımdan anlamışsındır bir o kadarda yaramazdır :))

hep derdim olacaksa egehan gibi bir oğlum olsun. minicikten beri kendi giyinir kendi yer.

allah sana da onun gibi zeki bir çocuk versin inşallah. yaramaz değil :)

bir şey sormak isitiyorum arkadaşlar,
Bu can bebeye ücretsizmi üye oluyorsunuz bu hediyelri ücretsizmi gönderiyorlar bir bilgi verirmisiniz?

can bebeye üye olmuştum ben sitesine. heralde ordan geldi aramadım çünkü ben onları
sen aradınmı ? her ürünlerinden göndermişler. hemde büyük boy. bravo valla adamlara.

bende ilk önce sitesıne üye olmuştum,sonra başka bır sıtede arayanlara gönderdiğini okudum,aradım,en kısa zamanda göndericez dediler,ama sanırım senin istanbulda olman daha çabuklaştırıo olayı,izmır daha zaman alır,ne güzel her ürünü deneyebilirsin aferim gerçektenhihoyyyt

gamzecim,ücretli üye olmuosun,normal bir üyelık , geçen haftakı sayfalarda prima molfıx nıvea,bioderm,can bebe gibi hepsının ücretsız tüketıcı hatlarını yazmıştım,arayıp,bende hamıleyım ücretsız numunelerınızı denemek istıorum dıosun,en kısa sürede yolluolar,bak marsga 2 yerden geldı bile,ben hala beklıorum:eek:klava:

arkadaşım pardon bir şey daha sorcam burda bebek yaşı doğum tarihi filan diyo daha doğmadı ki öyle mi istemiştiniz siz?

muhtemel doğum tarihini yaz. 2009 yoksa aralık yaz.
tabiki sürekli bu ürünü kullanmak zorunda değiliz. bebeğimize yaramazsa kullanmayız ama yararsa da devam ederiz.

bende ilk önce sitesıne üye olmuştum,sonra başka bır sıtede arayanlara gönderdiğini okudum,aradım,en kısa zamanda göndericez dediler,ama sanırım senin istanbulda olman daha çabuklaştırıo olayı,izmır daha zaman alır,ne güzel her ürünü deneyebilirsin aferim gerçektenhihoyyyt

gamzecim,ücretli üye olmuosun,normal bir üyelık , geçen haftakı sayfalarda prima molfıx nıvea,bioderm,can bebe gibi hepsının ücretsız tüketıcı hatlarını yazmıştım,arayıp,bende hamıleyım ücretsız numunelerınızı denemek istıorum dıosun,en kısa sürede yolluolar,bak marsga 2 yerden geldı bile,ben hala beklıorum:eek:klava:

senin içinde istiyim mi ben sana gönderirim :)) gelince

ooo marsg hayırlı olsun bebeginin ceyizlerikaydirigubbakcemile2 bende huggies i aramıcam bir tane bez için degmez gururumu ayaklarının altına almaya:jeyyar:terbiyesizler
yasasın canbebe:lepi:ben dogma yakın arıcam artık baska nerelerden gelcek kaç tane gelcek merak ediyorum paylasırsın bizimle...
waterfull begendigine sevindim beşigi allah saglıklı bir evlat versin de annesi neler alır ona...
ezra nasılsın ?

kızlar şaka gibi ama

hero baby de paket göndermiş :))

bebe büskivisi . organik meyva. 5 pakette mama :))

ezraya duyrulur. :))

ooo marsg hayırlı olsun bebeginin ceyizlerikaydirigubbakcemile2 bende huggies i aramıcam bir tane bez için degmez gururumu ayaklarının altına almaya:jeyyar:terbiyesizler
yasasın canbebe:lepi:ben dogma yakın arıcam artık baska nerelerden gelcek kaç tane gelcek merak ediyorum paylasırsın bizimle...
waterfull begendigine sevindim beşigi allah saglıklı bir evlat versin de annesi neler alır ona...
ezra nasılsın ?

iyiyim canım walla yoğun geçio bliosun mısafırlerım war dunde kayınwaldemlerı kahvaltıya aldım,koşturmacadır gıdıor, sen neler yapıosun

ooo marsg bizi kıskandırıyor :))

kendisini ocak annelerinin sponsor annesi ilan ediyorum :))

ay hiç gülemiycem sanıyordum bugün ama çok güldüm allahta sizi güldürsün:))

valla ezra yazmıştı arayın diye ... yoksa hiç aklıma gelmezdi . sağolsun ezra :))

kızlar şaka gibi ama

vallla senin bebiş kısmetiyle gelecek :)))) sen gönderenleri yazda bizde onlara gönderelim,
bide bu ürünler bozlur yav bebişler gelene kadar

kızlar şaka gibi ama

walla bu ne ya ,posta sırf sana çalışıo gibi,:eek:klava:
şimdi sinirlendim arıcam istanbul memlekette izmir deilmı dıcem yawwwkötükedihüso

canım yalnız onların son tüketım tarıhlerıne dıkkat et hangısı hatırlamıorum mılupa mıydı acaba,4 aylığım deyınce şimdi gönderırsek tarıhleri geçer ,doğurunca arayın demişlerdı

evet milupa banada öyle dedi. anne sütü verin çocunuza dedi. sanki aç bırakcaz çocumuzu :))
yok bunlar 2010 canım sson kullanma tarihleri

Son düzenleme:
X