2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

sağol blomms bilgede sinan bey varmış o gün için ona gittim.
sen gittiğinde seni sokmamıştı renkliye dimi siyah beyazdı diyordun. bana da önce onda baktı. sonra renkli de bakalım daha küçük ama gör yinede dedi.
renklide gördük bebeğimizi yüzünü kapadı fotosunda rahatsız mı oldu utandımı bilmem artık. 28. haftada falan gitmek en güzeli net gözükür heralde.

doktorumuz bu adamı tavsiye edince yapacak bişey kalmadı zaten haftaya randevu verdiler adam ful dolu. böyle bir sorun olmasaydı düşünmezdim hiç. 600 ytl doğum yapıyo millet ... ama şuan hiç gözümüzde yok. napalım

Montesori canım seçimin çok güzel çok beğendim.kaydirigubbakcemile5 Bende İkeada klasik parmaklıklı boyasız bi beşik beğendim bakalım onu düşünüorum

merhaba hanımlar nasılsınız hepinize bebişlerinizle sağlıklı bir gün geçirmenizi diliyorum sevgili marsg sakın canını sıkma bebişinide üzme herseyin hayırlısı ben inanıyorumki hersey çok güzel olacak senin içinde bebişin içinde ama ne yapılması gerekiyorsa yaptır ama içinide ferah tut iyi şeyler düşünkü iyi şeyler olsun

Montesori canım seçimin çok güzel çok beğendim.kaydirigubbakcemile5 Bende İkeada klasik parmaklıklı boyasız bi beşik beğendim bakalım onu düşünüorum

gördüm onu bizde bakmıştık eşimle çok hoşumuza gitmişti beyazı da vardı aynısının.

bloooms bende memorila gidiyorum asena hanıma benimde 3 hafta sonra detaylımı cengiz beyin çekiceğini söledi ben telefonla sorduğumda 325ytl dediler

kızlar gece uyuyabiliomusunuz?benim bikaç gündür felaket durumum yüzüstü zaten yatamıorum uzun süredir şimdi de sırtüstü yatınca kramp giriyo sola dönünce bebek inanılmaz sıkışıo hissediorum sürekli hareket ediyo uyutmuyo sadece sağa dönebiliorum öyle de boynum tutuluyo. zaten nerdeyse her saat başı tuvalete kalkıorum arada uyuyabilirsem de kabus görüp kan ter içinde sıçrıorum çok berbat durumdayım

marsg şimdi okudum sakın moralini bozma ben araştırdım, böyle şeyler görülebiliyormuş sonra kendiliğinden geçiyormuş. İnşallah en kısa zamanda bunlar geçmişte kalır ve sen mutlu bir şekilde hamileliğine devam edersin...

amin canım. inşallah öyle olur. valla diyorum bir anda cumartesi sabahına geri dönsem keşke tüm bunlar yaşanmamış olsaydı.

Evet canım beni siyah beyaza sokmuştu.Gördünmü bak sana torpil geçmiş.yerimseniben Dr.yönlendirdiyse yapacak bişey yok.Baksana baya ünlüymüş senin için rahat olsunda napıcaksın.

bloooms bende memorila gidiyorum asena hanıma benimde 3 hafta sonra detaylımı cengiz beyin çekiceğini söledi ben telefonla sorduğumda 325ytl dediler

Canım bi yanlışlık olmasın.Benim arkadaşımda Asena'ya gidiodu.Cihangir Bey'e yönlendirmiş.Fiyat konusuna gelince benim ki 260 küsür dedi.Küsüratını hatırlamadığım için 270 diorum.İstersen sen tekrar bi ara.Yanlışlık var sanırım.:1no2:

aynen ben de yüzüstü yatamıyorum, sağ tarafıma döndüğümde bi süre sonra kalçamda bir ağrıyla uyanıyorum (nedenini bilen var mı?) sadece sol tarafa dönüp yatabiliyorum ve bu kalan 5 ay sola dönük nasıl geçer bilmiyorum. Bir de gerilmeyi özledim, tam gerilecekken bir bakıyorum kramp hazır bekliyor

olabilir canım belkide banada cengiz bey dedi ama acaba adınımı yanlış hatırlıyo arkadaşın memnunmuydu omu doğurttu

Bende dün gece aynı şeyleri yaşadım.Kesinlikle uyuyamadım sağa dön sola dön.Sağa döndükçe rahatsız oluo sürekli tekmelio.Neyse sonun da uykuya dalmışım kabuslarla uyandım.Sanırım sıcaklardan oluo canım bende :uhm:bilmiorum

gece uykusuzluğu bende de çok sürekli dönüyorum gece hep uyanıyorum ama ne hikmetse annemde kaldığımda bekarlık yatağımda yatıyorum ve deliksiz uyuyorum :)))

Merhaba kızlar,
Marsgcım, üzülme, bu kistleri internetten okumuştum bende , genetik olarak ailede yoksa çoğunlukla birkaç hafta içinde geçiyormuş.İnşallah senin ki de bir an önce geçer.
Marsg, kız mı erkek mi ye bu kadar takılma canım, sonuçta allahın izniyle sağlıklı doğsun. Her zmana için kız ya da erkek olması yanlış görülebiliyor. Bizim bir arkadaşın ikz bebekleri olacaktı, ikisi de erkek dediler. Doğumda bir kız bir erkek olunca babası, benim oğlumun pipisini diğeri yedi kıskançlıktan diye dalga geçmişti.Olabiliyor.sağlıkla doğsunlarda.

Seçtiğin mobilya takımı çok güzelmiş montesori.Bebişin içinde güzel güzel uyusun inşallah.
Kızlar, bebekler oynamıyor, kıpırdamıyor derken , nerelere geldik. Şu tarafa yatamıyorum, sıkışıyo tekme atıyor, bu tarafa yatamıyorum çok hareket ediyor demelere başladık:sm_cool:
Harika şeyler bunlar, ben unutmuşum bütün bunları, şimdi yeniden hatırlamaya başlıyorum tekrar.
Bu sabah karnımın iki tarafında bir ağrı oldu banyo yaptıktan sonra. Nasıl korktum anlatamam, Margscım senin ne düşündüğünü çok iyi anlıyorum, açıkçası şu 5 ayımız geçipte bebişlerimizi kucağımıza bir alsak, sanki başka bir sorunumuz kalmayacak:Saruboceq:

waterfull sağol canım. umarımherşey yolunda olucak. kız erkek olması önemli değil bizim için sağlıklı olması önemli.

biraz önce canbebeden bir paket geldi. moralim bira daha düzeldi. bebeğime gelen eşyaları görünce keyfim yerine geldi.

içinde bir şampuan, pişik kremi, 12 li bez, temizlik havlusu, bebek losyonu, birde alt açma bezi var

yani huggs gibi bir tane bez göndermemişler monteseri :))

ya bak sana torpil geçiolar sırnaşık şey istanbuldasın die cabuk gelio sanırım
bakalım benimkiler ne zamangelecekCADIARZU

ya bak sana torpil geçiolar sırnaşık şey istanbuldasın die cabuk gelio sanırım
bakalım benimkiler ne zamangelecekCADIARZU

can bebeye üye olmuştum ben sitesine. heralde ordan geldi aramadım çünkü ben onları
sen aradınmı ? her ürünlerinden göndermişler. hemde büyük boy. bravo valla adamlara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…