2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın kızlar bende ne zamandır hissediyomuşum vuruşunu ama farkedemedim yani gaz bağırsak hareketi sanıyodum ama son bikaç gündür öle kıpır kıpır ki içimde kesinlikle bağırsak hareketi değil :))) dün elim karnımdayke gümp die bi vurdu :))) şok oldum

nazobülo günaydın ne güzel sende hissetmissin bir ben kaldım galiba hissetmeyen
ultrasonda da o kadar hareketli ki oglusum zil takıp oynuyo:)

günaydın arkadaşlar.kaç gündür giremedim nasılsınız.bebişler nasıl.

bende hissediyorum bebeğimin hareketlerini.sürekli sol tarafımda oluyor.tatlı birşey yesem o zaman daha bir hareketleniyor.dedesi gibi tatlıyı çok sevecek sanırım :)))

günaydın hanımlar..iyi bir hafta dilerim kuzucuklarımızla birlikte..

montesori seçimin çok güzel şık bir takım,ama dolapların küçük gelmezmi diyecektim
sen zaten sadece beşik alacakmışsın..şimdiden güle güle kullanın :))

arkadaşlar cumartesi günü kadıköydeydim,hamile bebe mağazası buldum bitane ,19-29 liraya hamile
pantalonları..35 -49 da vardı tabii..hamile kıyafetleri bayağı pahalı çünkü zaten kısıtlı bir zaman giyeceğiz..eğer oraya yolunuz düşerse yerini tarif ederim..
ben 2 tane aldım birinin paçalarını kestirip kapri yaptırdım..ohh dünya varmış rahat rahat giyindim :))

linaycım sende anadolu yakasında oturuyosun sanırım neresinde...
magazayı tarif edebilir misin ...
secimimi begendigine sevindim ...
fiyatınıda ögrendim beşik ,yatak,uyku seti,cibinliği 700 ytl imiş...

inş en kısa zamanda sende hissedersin montesori

özlemcim normal ama sıkıncamı oluyo kendiliğindenmi eğer sıkıncaysa sakın sıkma iyi değil ama normalde kendiliğindense doktoruna bi sor ama bi sakıncası yoktur normaldir

linaycım sende anadolu yakasında oturuyosun sanırım neresinde...
magazayı tarif edebilir misin ...
secimimi begendigine sevindim ...
fiyatınıda ögrendim beşik ,yatak,uyku seti,cibinliği 700 ytl imiş...

montesori ,evet canım ben de anadolu yakasındayım Ataşehirde..
kadıköyde mcdonalds var boğanın karşısında..onun yanındaki sokaktan gir
sol tarafta mağazalar var en sonda hamile bebe mağazası var camda da yazıyor..
vitrinde bebek eşyaları ve park yatak var..umarım bulabilirsin :))

beşiğin fiyatı iyimiş, aynı yerde bende park yatak baktım herşey içinde 485 ytl..

tesekkürederim canım bende bu hafta içi gidiyim bakıyım ben benettondan kot aldım su an tam geliyo likralı ama ilerde giyemem sanki geri vercem artık cok da severek almıstım
dedigin sokagı biliyorum bakarım ...

ya pardon şubat yazmısın arkadaslar.ben zaten şubat annesiyim ve cinsiyetimiz belli degil.en erken kacıncı haftada ögreniliyor cinsiyeti?yani siz kacıncı haftada ögrendiniz?

demir ben daha öğrenemedim heralde doktordan doktorada değişiyor benim doktorum henüz erken yanılma payı çok yüüksek oyüzden bekşliycez dedi. :) bend ebekliyorum önümüzdeki hafta gidicem bakalım ozamn bişey diycekmi.

ya pardon şubat yazmısın arkadaslar.ben zaten şubat annesiyim ve cinsiyetimiz belli degil.en erken kacıncı haftada ögreniliyor cinsiyeti?yani siz kacıncı haftada ögrendiniz?

canım ben %90 ihtimalle kesin olmamakla birlikte 13 haftamda öğrenmiştim iki hafta önce kesinleştirdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…