2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

valla cnm giremedim yaa iiiyiz siz iimisiniz saol cnm seninde güzel olmuş :lepi:

ah canım ben de kıpırtılarını hissetmrk istiorum ,korkuorum çünkü o hareketler bize güven verecek ama biraz daha vakit var heralde ,kızlar biraz ağır kanlı olurmuş dio herkes:))bi de şu bulantım geçse..gerçi her tuvalete koştuğumda tama kızım sen sağlıklı ol da ben son güne kadar çıkarırım diorum ..o na herşey serbest:))
çok sevindim herşeyin ii gittiğine ,çok da ii olur işallah..:)umarım senin bilgisayarın da bi ana evvel gelir sen de hep bizimle olursun:)):CüvCüv:

Bugün kimse yok bakıyorum, herkes geziyor bebişleriyle

kızlar benim bebişim son 1 saatdir acaip tekmeliyor ardı ardına hemde, babamızda gördü ilk önce elini koydu hissederim diye ama bakınca bile görülüyor çok ama çok güzel bir duygu bu anlatamam, darısı henüz tekmelemeye başlamayan bebişlerimizin anne ve babalarının başına inşallah

mrb ekinsu aynen benim bebişte öle bi teklemiyo nasıl görünüyo bakıldığında eşim diyodu bana gözükmez daha erken die ama bizim bebişler çok çabuk gösterdi valla tekmelerini bütün gün göbeğime bakıp duruyrm kafayı yemezsem iidir ama insan o kadr mutlu oluyo ki tarifi yok bu duygunun....anne baba ben burdayım dioolar bebişlerimiz allah hepsine sağlık versin
bu arada günaydın kızlar...

günaydın bayanalar ve anne karnındaki baylar :))

herkese güzel bi haftasonu diliyorum. bugeve rüyamd abebeğimi gördüm gözleri kaşları aynı babasına benziyordu ayakları falan çok güzeldi sürekli gözlerini öpüyordum. erkekmi kızmı diye bi açıyorumki pipisi var ay diyorum erkekmiş . ay neyse cok güzel di allahdna hayırlısı sağlıklı olsund abaşka bişey istemiyorum

günaydın kızlar nasılsınız... ayyy benim bebekte tık yok hiçbir hareketi olmadı şimdiye kadar bu beni bazen tedirgin ediyo oohh sizler ne güzel hissietmişsiniz...ekin su barcli bende hafta olarak öndesiniz benimde hissetmem yakın herhalde... ne büyük bir heyecandır yasadıklarınız...ben sadece sabah lavaboya giderken karnımda şişlik hissediyorum o da lavabodan sonra geciyo benim bebiş tembel... babasına cekmiş:)

ocak anneleri bebeginizin cinsiyetleri bellimi?belliyse kacıncı haftada belli olduyardım lütfen benim daha belli degil sabırsızlanıyorum.teşekkürler

Son düzenleme:
şubat anneleri mifisfisfis yanlşı topiktesin herhalde neyse cevaplıyım sorunu benim 16.haftada belli oldu kiminin 14,13 ama bir tane ekin su var onun bebişin cinsiyeti belli degil forumun en namuslu kızı onda da bu yüzdenkaydirigubbakcemile3

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrr:teytey::teytey:

barcli hoşgeldin canım nicedir yoksun özlettin kendini....
nazlıcan iyi tatiller canım bizim içinde gezhihoyyyt
kızlar ben 10 gündür felan hissediyorum bebeğimi ,inanılmaz güzel bir duygu gün içerisinde eğer hareket etmezse panik yapıyorum acaba bişi mi oldu diye ki ben yapı olarak son derece sakin bir insanımdır
ilk doğumunun üzerinden uzun zaman geçince insan bazı şeyleri unutuyormuş,şimdi hissettiklerimi sanki ilk kez yaşıyormuşum gibi geliyor bazen sanki ilk kez anne oluyorum....

vallaha cok güzel bi seçim renk olarak falan güzel ghem sağlık açısındanda iyiymiş allah gönlüne göre versin inş

çok güzel montesori cim çilek ürünlerini bende çok beğenirim.kaç yaşına kadar kullanabilirmiş acaba, 6-7 yaşına kadar kullanırsa o yaştan sonra da genç odası bakarsınız

gunaydın arkadaslar hepinize ıyı haftalar...
arkadaslar sıze bı sorum olacak boyle bısey yasayan oldumu dun sol goğsumden ara ara sut geldı normal bişeymi bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…