2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

canım tam 16 haftalıkken 3 lü testi pek önermiyorlar hafta da yanlışlık hata vs. olabiliyormuş 18. haftayı bekleyin diyorlar daha sağlıklı sonuç veriyormuş. benim doktorumda aynısını söyledi. 16 haftalıkken riskli çıkan sonuç 18. haftalarda tekrarlanınca normal çıkabiliyormuş. Bilmiyorum doktorum baya tecrübeli çok hastası var tanındık biri sen bilirsin ama 18. haftayı bekle istersen yinede ..

kızlar bebek arabası konusunda fikriniz varmı:uhm:
ben acaba puset tarzı hafif taşınabilir bişimi alsam diyorum.karasızım açıkçası.

günaydın canım hoşgeldina.s.
kilolar hepimizin derdi malesef bizde dikkat etmeye çalışıyoruz ama malesef kilolar aldı başını gidiyor:uhm: ne yapalım her şey bebeklerimiz için doğumdan sonra vericez inşallah hepsini:teytey:

kaydirigubbakcemile3 valla bayanlar doğumdan sonrada bebişleri emzircez daha cok süt için daha cok tatlı ve benzeri şeyler tüketicez 2 sene :)) loplop aşye memeleri top ayşe olarak dolaşıcaz

günaydın kızlar berin hosgeldin aramıza...
kızlar talyanın da dedigi gibi herkesin derdi kilolar bende 2,5 kg almısım toplam her sabah da dilim dısarda 1 saat yürüyorum makarna,pilav,ekmek yemiyorum hamurişi de misafirlige gittigimde sadececokacimcoook
benim üç arkadasım dogum yaptı üçü de 11 kg aldı ve bebekleri 3,5 kilo dogdu öööffff bende onlar gibi olmak istiyorum ...
kızlar ne olursa olsun mutlaka günde 3 ceviz tüketin,birde yesil mercimek cok faydalıymıs ben hafta da iki kere corbasını yapıyorum aralarda da semizotu salatası ...cmt.kontrole gittigimde doktor bebegin gr mını cok begendi hatta önde gidiyo dedi...
artık ocak ayından sonra diyet forumlarında karsılasırız ayy yok karsılaşmayız :uhm:daha emzircez...

ben acaba puset tarzı hafif taşınabilir bişimi alsam diyorum.karasızım açıkçası.

ya güzel bi konuya deyinmişsin. bende o konuda kararsısım bebek arabası kullanan anneleri görüyorum toplu taşımalara binmeleri bi dert inmeleri bidert, şahsi arabab olsa bebek arabası yerine puset alırım, araba yoksa mecbur bebek arabası alıncak . heryere pusetle de gidilmez. bebek arabasını 2 bucuk 3 yaşına kadarda kulanma avantajın oluyor nebilim valal kafam karışdı kaydirigubbakcemile

canım tam 16 haftalıkken 3 lü testi pek önermiyorlar hafta da yanlışlık hata vs. olabiliyormuş 18. haftayı bekleyin diyorlar daha sağlıklı sonuç veriyormuş. benim doktorumda aynısını söyledi. 16 haftalıkken riskli çıkan sonuç 18. haftalarda tekrarlanınca normal çıkabiliyormuş. Bilmiyorum doktorum baya tecrübeli çok hastası var tanındık biri sen bilirsin ama 18. haftayı bekle istersen yinede ..

berin verdiğin bilgi için tşk ederim olmadı bende bi doktorumu arayıp nezaman gelim diye sorararım tekrardan saol

bu konuda en sanslı benim görümcem bana kızının masa sandalyesini,pusetini,birde bebek arabasını verdi ama talya ben olsam katlanan türde bişiy bakardım...bana gelecek bendeki bebek arabası da öyle...

kaydirigubbakcemile3 valla bayanlar doğumdan sonrada bebişleri emzircez daha cok süt için daha cok tatlı ve benzeri şeyler tüketicez 2 sene :)) loplop aşye memeleri top ayşe olarak dolaşıcaz

yok arkadaşım yok dikkat edicez kendimize ve yediklerimize
süt yapacak şeyler yiycez ok ama kalorisinede bakıcaz yoksa kocalarımız boşar bizi vallananiknanik

kızlar ilk defa rüyamda bebegimi gördüm harikaydı pamuk gibiydi o kadar cok sacı vardı ki...2 aylık falandı herhalde toplu bir bebekti çok üşüyodu elimi kafasına götürdüm buz gibiydi hemen sapkasını taktım baktım ayakları donmak üzereydi sanki hemen ellerimle ısıtıp bişiyler giydirdim rüyam iyimiydi kötümüydü anlamadım...:uhm:

toboti hangi hastaneye gidiyorsun canım.

Canım Zübeyde Hanım Doğumevinin doktoru İsmail Küçükerdoğan'a gidiyorum. 3lü test için kanı orada verdim. Öğleden sonra aldım sonucu hemen. Ultrason için de Çekirge Burtom'a gönderdiler. Ertesi sabah 10:00a randevu verdiler. İşim 10 dk falan sürdü. Öğleden sonra da sonucu teslim edecekler.

Bu arada kan değeri 10000de 1 çıkmış.. Utrasona bakan doktor da bebeğiniz sağlıklı gözünüz aydın dedi şükürler olsun.

Darısı hepimizin başına inşallah canlarım..

bu konuda en sanslı benim görümcem bana kızının masa sandalyesini,pusetini,birde bebek arabasını verdi ama talya ben olsam katlanan türde bişiy bakardım...bana gelecek bendeki bebek arabası da öyle...

evet en önemli sorunu halletmişsin canımhihoyyyt
benim düşüncemde hafif ve kolay katlanma özelliğinden dolayı puset üzerinde yoğunlaştı

kızlar ilk defa rüyamda bebegimi gördüm harikaydı pamuk gibiydi o kadar cok sacı vardı ki...2 aylık falandı herhalde toplu bir bebekti çok üşüyodu elimi kafasına götürdüm buz gibiydi hemen sapkasını taktım baktım ayakları donmak üzereydi sanki hemen ellerimle ısıtıp bişiyler giydirdim rüyam iyimiydi kötümüydü anlamadım...:uhm:

günyadın kızlaar.ben de bi gece görmüştüm oğluşum olmuşama seninkinin tam tersi kel bitane bile saçı yok ben de elimi kafasına götürdüm yumuşacıktı bi de sürekli altına yapıodu anneme anlattm size para gelicek dedi:))))

Ben bişi görmüştüm. Bebek arabası ve araba koltuğu bir arada. oturma kısmı çıkarılıp hem araba koltuğu hem de taşıma çantası amaçlı kullanılabiliyor. biraz bakındım nette 800-900 Ytl'lerden bahsediyor. Daha uygun bişi bulursam paylaşırım sizinle güzeller..

Canım Zübeyde Hanım Doğumevinin doktoru İsmail Küçükerdoğan'a gidiyorum. 3lü test için kanı orada verdim. Öğleden sonra aldım sonucu hemen. Ultrason için de Çekirge Burtom'a gönderdiler. Ertesi sabah 10:00a randevu verdiler. İşim 10 dk falan sürdü. Öğleden sonra da sonucu teslim edecekler.

Bu arada kan değeri 10000de 1 çıkmış.. Utrasona bakan doktor da bebeğiniz sağlıklı gözünüz aydın dedi şükürler olsun.

Darısı hepimizin başına inşallah canlarım..

gözünaydın canım çok sevindim hihoyyyt
bende salı günü zübeydedeydim 3'lü test için senin dr.ının odası da benim dr.umun yanındaki oda aklımda kaldığı için özellikle baktım tesadüfe bak ki yan yana çıktı odaları.
benim dr.um ultrason için bişi demedi bana CADIARZUama arayıp sorucam çünki genelde ayrıntılı ultrasona giriyor herkes

az önce tv de izledim evimin cok yakınında küçük çapta 4 tane patlama olmuş 1 yaralısenağlama benimde ordan gecmem lazım napsam ki:uhm:... şu terör bir bitse herkes rahatlıcak istanbul da yasamak nedense kabusa dönüşüyor artık...

Ben bişi görmüştüm. Bebek arabası ve araba koltuğu bir arada. oturma kısmı çıkarılıp hem araba koltuğu hem de taşıma çantası amaçlı kullanılabiliyor. biraz bakındım nette 800-900 Ytl'lerden bahsediyor. Daha uygun bişi bulursam paylaşırım sizinle güzeller..

evet bende gördüm ama fiyat sormadım zafer plaza da gördüm galiba ama emin değilim carrefour da olabilir.pusetlere bakarken dikkatimi çekmişti

gözünaydın canım çok sevindim hihoyyyt
bende salı günü zübeydedeydim 3'lü test için senin dr.ının odası da benim dr.umun yanındaki oda aklımda kaldığı için özellikle baktım tesadüfe bak ki yan yana çıktı odaları.
benim dr.um ultrason için bişi demedi bana CADIARZUama arayıp sorucam çünki genelde ayrıntılı ultrasona giriyor herkes

Doktorlar prosedürlerle ilgili pek bilgi vermiyor genelde. Ben garanticiyim biraz. Herşeyi A'dan Z'ye öğrenip gidicem illa:) Beklemediğim sürprizler yaşamayı sevmem. Doktorcum da çözdü artık herhalde ben sormadan bütün ayrıntıları dökülüveriyor hemen:)
Burtom da bebeği 4 boyutlu görürüm falan diye heveslenme sakın. Monitör doktora dönük sen hiç bir şey görmüyorsun. Eşini falan zaten içeri almıyorlar, hatta aynı odada bekletmiyorlar bile. Böyle isteklerin varsa başka bir yer araştır git yani ok.

az önce tv de izledim evimin cok yakınında küçük çapta 4 tane patlama olmuş 1 yaralısenağlama benimde ordan gecmem lazım napsam ki:uhm:... şu terör bir bitse herkes rahatlıcak istanbul da yasamak nedense kabusa dönüşüyor artık...

canım işin acil değilse ertele..... ben de çok korkuyorum bu olaylardan allah herkese akıl fikir ve insanları sevme gücü versin................

Ordan geçme.. Evden de çıkma. Ya da evden çık ama ordan geçmeden başka bir yere git. Misafirliğe falan git birine akşama kadar da dönme eve.

X