2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ahh canım ben seve seve teyzeleri olurum senin meleklerin...benim de erkek kardesim yok dayısı olmucak oglumun:sm_confused:
kızının yasadıgı durumu da anlıyorum zor olsa gerek ama ileride bunları anlatırsın güler bol bol...
ikinci kızında hayırlı olsun isim konusunda yardımcı oluruz seve seve sen begendiğin isimleri paylasırsın bizimle bizde oylama yaparız...sana yol gösteririz...
tobotiye dedim ben ELİF ismini çok severim belki fikir olur ...birde ZEYNEP adı hosuma
gider fakat kızının ismiymiş dedim ya sen begendiklerini paylasırsın neyse iyi geceler ...
bu arada bu güzel düşüncelerin için minnettarım
sen ne diyosun bu waterfulldan iyi kayınvalide olur mu acaba :uhm:
kızlarıma kaynanalık yapmaz demi ne yapayım canım konu komşusunu tanımam ki sorayım :roflol:

bu arada bu güzel düşüncelerin için minnettarım
sen ne diyosun bu waterfulldan iyi kayınvalide olur mu acaba :uhm:
kızlarıma kaynanalık yapmaz demi ne yapayım canım konu komşusunu tanımam ki sorayım :roflol:

niye konu komsusunu tanımıyorsun canım şurda ne de olsa iki aylık komsum tecrübeli olgun bir anne gözlemledigim kadarıyla...iyi bir kaynanadan ziyade iyi bir anne olcagını düşünüyorum...

niye konu komsusunu tanımıyorsun canım şurda ne de olsa iki aylık komsum tecrübeli olgun bir anne gözlemledigim kadarıyla...iyi bir kaynanadan ziyade iyi bir anne olcagını düşünüyorum...

iyi bir anne olacağı kesin canım Şeniz
benim kaydirigubbakcemile5 kuzularımada iyi bi anne olur demi
hani adettendir kız vermeden önce etrafına bi sorulur ya ondan dedim bi sorayıp adet yerini bulsun canııııııım kaydirigubbakcemile3
var ya online olup bu yazdıklarımı görse ne der acaba:roflol::roflol::roflol: k

selam allahın izni ile bende ocak annesi olacağım yalnız atlatmam gereken amniosententezim ve takibinde üç haftalık gibi bir bekleme sürem var bana dua edin

selam allahın izni ile bende ocak annesi olacağım yalnız atlatmam gereken amniosententezim ve takibinde üç haftalık gibi bir bekleme sürem var bana dua edin

canım aramıza hosgeldin UZUN BEYAZ BULUT ben bunu buket uzuner gelibolu dan hatırlıyorum yanılmıyosam ohhh oglumun bir arkadası daha oldu:eek:
canım dualarımız seninle de ben bu bekleme süresini anlamadımfisfisfis

hoşbulduk teşekkürler haklısın buket uzuner gelibolu uygun bir isim bulamayınca masamdaki kitaptan yardım aldım bu ayın 25 inde allahın izni ile amniosentez yaptıracağım sonucun çıkması uzun sürüyormuş en az üç hafta alınan sudaki hücreler labravatuar ortamında çoğaltılarak sonuca bakılyormuş hayırlısı ile sonuç temiz çıksın ne amniosentezdeyim nede başka birşeyde kaybetme korkusu herşeyi bastırıyor

canım burda iki tane amniyosentez olan arkadas var yarın onlarla da konusursan paylasırsın düşüncelerini bekleme süresi gercekten cok uzunmus allah sabır versin her zaman olumlu düşün canım iyi haberlerini alırız burdan iyi geceler ...

iyi dilekleriniz için teşekkürler ilk duyduğumda gerçekten depresyona girdim ama artık daha mantıklı bakmaya çalışıyorum insan bir yerde kaderinden kaçamıyor benim de bunu yaşamam gerekiyormuş ve yaşayacağım allah beterinden saklasın demekten başka birşey gelmiyor insanın elinden

zeynep215 waterfull'u çok severim. kızların onun oğluşlarına verilebilir kanımca:)
montesori seni de çok severim. kızımcım da isterse oğluşunu olabilir bu iş:)
yannız kızımcım biraz tembel. sanırım tekme atmaya niyetlenio yarı yolda uyuyakalıo, hala hiçbir tekmesini hissedemedim bu nedenle.
ona göre yani:)

Ayy pardon ya Günaydın bu arada herkeslere.
İşe gitmedim evdeyim 9 gibi 3lü testimizin ultrason kısmı için hastaneye gideceğim
heyecanlıyım biraz o yüzden:)
Gününüz güzel geçsin canlarım.

Günaydın güzel anneler ve bebişlerimiz..hepinize güzel bir gün dilerim..

toboti inşallah güzel sonuçlar alırsın canım..ece ismini çok severdim
çocukken keşke adım ece olsun derdim,inanılır gibi değil
şimdide kızım diyor aynı şeyleri keşke benim adımda ece olsaydı diye :))

montesori; çok iyi düşünüyorsun 2 yaş ara ile oldumu kardeşler çok güzel oluyor,
biz de 3 kız kardeşiz çocukken birbirimizi yerdik ama şimdi,dünya bir yana
kardeşlerim bir yana,onlarsız bir hayat düşünemiyorum..
hep isteğim 2 yaş ara ile ikiside kız çocuk olmasıydı ama kısmet değilmiş..

kardeşler arasında fark olmalı mı olmamalı mı bilmiyorum ama ben endişeleniyorum açıkcası
kızım daha 1buçuk yaşındayken hamile kaldım daha şimdiden anne gitsin o istemiyorum diyor karnıma vuruyor
üzülüyorum açıkcası
daha yavrum sefasını süremeden kardeşi olacak
neyse bu gün bi kızım daha olacağını öğrendim hadi bi isim önerinde koyalım teyzeleri
ilk kızımın adı zeynep oldum olası en sevdiğim isimdi onu koydum şimdi bu ne olsun karar veremiyorum
teyzeleri olarak bi el atarsınız artıkın diyorum
kara çıkarmayın yüzümü benim kız kardeşim yok kızlarımın teyzesi olmayacak doğal olarak diye üzülüyodum ama şimdi onlarca teyazesi oldu dimi haklımıyıma.s.a.s.a.s.a.s.

zeynepcim hayırlı olsun minnoşun..kıskandım seni ne güzel 2 kız annesi olacaksın:))
biraz zorluk çekersin ama hiç üzülme en güzelini yapmışsın,şimdi olmasa bile ilerde
çok iyi anlaşırlar..

bu arada arkadaşımız waterfull tanıdığımız kadarıyla iyi,hoş,tecrübeli bir anne..
için rahat etsin :))

uzun beyaz bulut hayırlısıyla Allah tamamına erdirsin canım..

ben de geçen hafta amniyosentes yaptırdım..senin gibi çok tedirgindim
korkuyordum..ama inan korkulacak bir operasyon değil çok basit bir işlem
5 dakika da bitiyor..yalnız sonrasında çok iyi dinlen,istirahat et,ağır işler yapma
Allah'ın izniyle hiçbirşey olmaz..Ben üçüncü gün bütün gün dışardaydım gezdim dolaştım..
hiç kaygılanma endişelenme atlatırsın bunu da ama dediğin gibi beklemesi çok zor..
senin neden amniyosentes olacak ?

uzun beyaz bulut´isimli üyeden Alıntı

bayanlar günaydın, arada sayfada sorunalr oluyor hiç girilmiyor bile, acaba neden kaynaklanıyor, umarım yakın zamnda düzelir.

beyaz bulut inş sonuçların temiz çıkar, allah sağlıkla bebeişelrimizi kucağımıza almayı nasip eder

Ayy pardon ya Günaydın bu arada herkeslere.
İşe gitmedim evdeyim 9 gibi 3lü testimizin ultrason kısmı için hastaneye gideceğim
heyecanlıyım biraz o yüzden:)
Gününüz güzel geçsin canlarım.

toboti hangi hastaneye gidiyorsun canım.

selam kızlar benimde allah nasip ederse 24 ocak 2009 gözüküyo muhtemel doğum tarihim şuan 4 aylık hamileyim. bulantılarım geçti hatta fazlasıyla geçti obur bişey oldum karnım doymuyo habire bişeyler yemek istiyorum bu arada da kilolar aldı başını gidiyo malesef çalışıyorum ve eve gittiğimde saat en erken 8,30 oluyo o saatten sonra da yemek yiyorum mecburen ve harekette olmuyo tabi hazırlama süresi yeme süresi derken saat rahat bi 9,30-10-00 oluyo napayım düzenli yeme saatlerim yok sabah kahvaltı yapamıyorum evde canım istemiyo erkenden işyerinde simit hamur işi falan derken allahtan meyve getiriyoru yanımda en azından yediklerimin içinde en sağlıklısı o oluyor.

selam kızlar benimde allah nasip ederse 24 ocak 2009 gözüküyo muhtemel doğum tarihim şuan 4 aylık hamileyim. bulantılarım geçti hatta fazlasıyla geçti obur bişey oldum karnım doymuyo habire bişeyler yemek istiyorum bu arada da kilolar aldı başını gidiyo malesef çalışıyorum ve eve gittiğimde saat en erken 8,30 oluyo o saatten sonra da yemek yiyorum mecburen ve harekette olmuyo tabi hazırlama süresi yeme süresi derken saat rahat bi 9,30-10-00 oluyo napayım düzenli yeme saatlerim yok sabah kahvaltı yapamıyorum evde canım istemiyo erkenden işyerinde simit hamur işi falan derken allahtan meyve getiriyoru yanımda en azından yediklerimin içinde en sağlıklısı o oluyor.

berin hoşgeldin allah sağlıkla kucağına almayı nasip der inş, çalışan bayanlar hep aynı dertdeyiz bende sabahları kahvaltı etmek istemiyroum ama ofisde simit domates salatalık o şekilde gecişdiriryoum. bol bol domates şeftali tüketiyorum, senin akşam yemek saatler,in cok gec bence o saattlerde ekmek yeme ve sebzeye ağırlık ver hem senin için sağlıklı hemde bebiş için, birde bayanlar herlkese tavsiyem günde en az 3 tane ceviz yiyin gercekden çok faydalıymış, ablamda acıkdığında yoğurdu tek başına yiyemessen içine ceviz koyup yemeye çalış diyor o şekildede cok faydalıymış herkese duyrulur. kaydirigubbakcemile2

toboti inş seninde güzel habarelerini alırız testlerinin temiz çıkması dileğiyle,i bende haftaya 16 haftalık olucam ozamn giderim üçlü test için allahdan hayırlısı,

günaydın canım hoşgeldina.s.
kilolar hepimizin derdi malesef bizde dikkat etmeye çalışıyoruz ama malesef kilolar aldı başını gidiyor:uhm: ne yapalım her şey bebeklerimiz için doğumdan sonra vericez inşallah hepsini:teytey:

X