2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar kesinlikle geç gösteren kız şu erkek hepsi fasafiso bi arkadaşımın ne zaman gitse göstermedi ve erkek çıktı :)))
benim sol kasığım ağrımıştı erkek dediler çin takvimi ve yorumcuda da erkek çıkıyodu karnın top gibi erkek dediler :))) ama miniğim kızmış :)))

evet canım kız olacak galiba bizimkiler hadi hayırlısı kaydirigubbakcemile3
test kağıdım yanımda değil şu an eşimde kaldı ,o yüzden tam rakamı veremiyorum ama 6000/1 civarı bişiydi yarın bakar söylerim 3 ayrı şeye bakmışlar 2'sinde problem yok maşallah dr.um yaşım dışında bir risk olmadığını söyledi

günaydın arkadaşlar hepinize,
talyacım test sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim.
İnanna kızın olacakmış, hayırlı olsun.Artık kızlar bir bir gelmeye başladıhihoyyyt
Talya, ekinsu gerçekten sizinkiler çok nazlı çıktı lülülülülülülülülülülülüBide büyüdüklerinde nasıl naz yaparlar bilememnaniknanik

kızlaaaar ben geldimmmm. dün test sonçlarını almaya gittim veee allahıma şükür sonuçlar temiz çıktı inşallah hepimizinki temiz olur :lepi: a.s.

waterfull canım doğum takip çizelgesinde gördüğüme göre 8 kilo almışsın doktorun bu konuda ne diyor fazla olduğunu söyledimi sana? bende 7 kilo aldım ve doktor biraz yavaş gitmemi söyledi de merak ettim

Günaydın Ocak ayının güzzel anneleri..

Biz de kan verdik bugün kızımcımla 3lü test için.
Yarın sabah 10da ultrasona gireceğiz.

Ben 3,5 kilocuk aldım henüz. Kızımcım 211 gr. imiş. İyi di mi kızlar??

waterfull canım doğum takip çizelgesinde gördüğüme göre 8 kilo almışsın doktorun bu konuda ne diyor fazla olduğunu söyledimi sana? bende 7 kilo aldım ve doktor biraz yavaş gitmemi söyledi de merak ettim

Dikkatli git dedi miniğimm.
:CüvCüv:
Ben ilk aylarda aldım birden bire. Özellikle ilk 2 ay da 4-5 kilo birden aldım.Ama bu birazda benim yapımdan kaynaklandı.Yaz döneminde uykumu daha rahat aldığımda ben kilo alıyorum.Kışın çocuğun okulu için her sabah 7 de kalkıyordum, akşamları da geç yatıyorum.Yaz döneminde ise, sabah istediğim saatte kalkıyorum, akşamları geç yatsam bile çok önemli olmuyor. O yüzden kilo alıyorum her yazmirmirmirmir
O yüzden dr.um ilk aylarda çok kilo aldığımı söyledi, ama daha sonraları normal kilo alımım oldu.

bende hiç bulantı falan olmadığı için ilk 3 ay önce 5 kilo almıştım sonra 2 kilo geri verdim son ay 4 kilo birden almışım ve doktor aynen dikkat dedi. dikkat ediyormusun canım yediklerine?

bende 5 haftada 700 gr almışım minik kızım 200 grammış :))) şimdilik toplamda 1.5-2 kilo kadar almış oluyorum

:)) çıldırma çıldırma miniğim bakalım 6. aydan sonra iştah patlaması oluyomuş eğer benimde öle olursa size yetişirim artık :))) ama böle yersem sanırım 12 kiloyla falan bititririm doktorumda çok iyi gidiyosun dedi
öizelgede isimmi yok hangi takip çizelgesi anlamadım tickerlarmı

öncelikle tabiki şakaydı aman nazar deymesin sonuna kadar böyle gitsin canım. doğum takip çizelgesi hazırlanıyor ya bizim ocak anneleri başlığı altında sanırım waterfull sürekli güüncelliyor orada göremedin seni bu topik değil ocak annelerinin içindeki doğum takip çizelgesi topiği. a.s.

aynıyız canım ben de tam bugün 14+4 üm. :içelim:

amin canım fazla kilo olursada hiç sorun deil biliyorumki sizin içinde öle sadece işin esprisi bunlar öncelik onların sağlığı

anladım şimdi ben o topiğe hiç bakmıyorumki hep burdayım dur oraya yazimde benide eklsein o zaman

bu arada uyarın için teşk

canım kilo sadece görsel olarak korkutmuyor bizi. gebelik preeklampsisi diye bir hastalık var ve buna risk oluşturuyor. o da çok kötü bir durum eller ayaklar bütün vücut şişiyor, tansiyon yükseliyor ve bebeği bu durum 6. ayda bile olsa almak zorunda kalıyorlar allah korusun ondan korkuyoruz yani...

aaa evet duymuştum şimdi anladım evet haklısınız o zaman dikkat etmekte fayda var peki yiyipmi alıyosunuz yoksa hani kimisi su içse yarar ya öyle bişeymi bide birden kilo alışlarda şekerde çıkabiliyo

tünaydın kızlar.

son gittiğim testi yapan doktor 7 kilo al normal doğurtayım seni dedi. deli mi ne :)))))))

miniğim -waterful şimdi doğurmanız lazım sizin o zaman :)))))))))

Beden Tablosu- mağazada şaşırıp kalıyorum ben. sizde bendenseniz buyrun işinize yarayabilir.

0-3 Ay 56 cm
3-6 Ay 62 cm
6-9 Ay 68 cm
9-12 Ay 74 cm
12-18 Ay 80 cm
18-24 Ay 86 cm
2 Yaş 92 cm
3 Yaş 98 cm
4 Yaş 104 cm
5 Yaş 110 cm
6 Yaş 116 cm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…