2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

aaa evet duymuştum şimdi anladım evet haklısınız o zaman dikkat etmekte fayda var peki yiyipmi alıyosunuz yoksa hani kimisi su içse yarar ya öyle bişeymi bide birden kilo alışlarda şekerde çıkabiliyo

ben şahsen yiyip kilo alıyorum daha doğrusu hamur işini çok yerim ondan sanırım. şu 1 haftadır hamur işi yememeye gayret ediyorum daha kilo almamışım allaha çok şükür sanırım ondan.

tünaydın kızlar.

son gittiğim testi yapan doktor 7 kilo al normal doğurtayım seni dedi. deli mi ne :)))))))

miniğim -waterful şimdi doğurmanız lazım sizin o zaman :)))))))))

ayy allah korusun ben az daha kilo alayım ama normal doğurmayayım çok korkanlardan biriyim ben :eek:

evet benimde doktorumda dedi tatlı hamur işi abur cubur bide geceyarısı yiyip yatmadıktan sonra fazla almazsın dedi benimde onlarla alakam sıfır benim abur cuburum hemde ara öğünlerim çok az kuruyemiş meyve hepsi :)) salatalık cacık

normaldenmi çok korkuıyosun :)) bende sezaryandan çok korkuyorum :)))

ayyy kızlar çok alakası ama benim minik kızım beni az önce tekmeledi inanamadım ilk defa gördüm evet gözümlede gördüm göbek deliğimin tam 4-5 parmak sağında pıt pıt vurdu canım yaaaa senağlama

evet benimde doktorumda dedi tatlı hamur işi abur cubur bide geceyarısı yiyip yatmadıktan sonra fazla almazsın dedi benimde onlarla alakam sıfır benim abur cuburum hemde ara öğünlerim çok az kuruyemiş meyve hepsi :)) salatalık cacık

normaldenmi çok korkuıyosun :)) bende sezaryandan çok korkuyorum :)))

ay evet normalden korkuyorum hemde çok doktorumla baştan konuştum zaten ben normal istemem korkuyorum diye :çok üzgünüm:

ayyy kızlar çok alakası ama benim minik kızım beni az önce tekmeledi inanamadım ilk defa gördüm evet gözümlede gördüm göbek deliğimin tam 4-5 parmak sağında pıt pıt vurdu canım yaaaa senağlama

gözün aydın canım.

harika bir duygu bilirim. benim ki cumartesiden beri tepiniyor. devamı gelir artık hep hissedersin. bir babası göremedi hep başımızda bekliyor ama tık yok :)))

benim bi arkadaşımda öle yaptı hamile kaldığı gibi sakın bana normal falan demeyin dedi başka doktora giderim falan dedi :)))

yaaa bende bu ara hissedeyim die gece yatıyorum dinliyorum ama tık yok yada benmi anlayamıyorum

ya kızlar bide bişey sorcam şu ticekırı pembe yapıyodumda benim ultrosonda 3 gün önce falan dodum ama şimdi farkettim benim SAT 6 nisan bugün tam 18 haftalık ona göremi yapsam yani doktorun verdiği 8 ocak doğum tarihini girince 18 haftalık oluyo öle yapim dimi

benim bi arkadaşımda öle yaptı hamile kaldığı gibi sakın bana normal falan demeyin dedi başka doktora giderim falan dedi :)))

yaaa bende bu ara hissedeyim die gece yatıyorum dinliyorum ama tık yok yada benmi anlayamıyorum

sen anlayamıyorsun canım ben bundan 2-3 hafta önce ilk hissetmiştim 2 gün falan sonra kesildi bi daha anlayamadım vardır mutlaka ama ben anlayamadım işte yine 1 haftadır içerde kayışını hissediyorum ama ilk defa vurduğunu hissettim hemde dışardan gördüm yani. sende çok az kaldı hissedeceksin güzelim azcık sabır.. bide bence dinleme gelecek hareket diye o zaman gelmiyo inatlar heralde aniden gelecek ve onu kaçırmayacaksın zaten merak etme sırnaşık şey

gözün aydın canım.

harika bir duygu bilirim. benim ki cumartesiden beri tepiniyor. devamı gelir artık hep hissedersin. bir babası göremedi hep başımızda bekliyor ama tık yok :)))

ayyyy evet bizim babamızda hissedemedi.. sadece öne doğru kendini itince sertliğini hissedebildi ama yakında hiç durmayacaklar o zaman hissederler hatta görürler bile yerimseniben

dimi öle kendi haline bırakim en iyisi

yaa iyce hesapladım ben hep yanlış hesaplıyomuşum yaaa misal şimdi tam 18 haftalık ben 17+4 die takip ediyodum çünkü tickerın netteki doğum tarihi 11 ocağa göre yapmıştım oysa doktor 8 ocak demişti :)))

dimi öle kendi haline bırakim en iyisi

yaa iyce hesapladım ben hep yanlış hesaplıyomuşum yaaa misal şimdi tam 18 haftalık ben 17+4 die takip ediyodum çünkü tickerın netteki doğum tarihi 11 ocağa göre yapmıştım oysa doktor 8 ocak demişti :)))

evet güzelim öle bencede

bende hiç bulantı falan olmadığı için ilk 3 ay önce 5 kilo almıştım sonra 2 kilo geri verdim son ay 4 kilo birden almışım ve doktor aynen dikkat dedi. dikkat ediyormusun canım yediklerine?

Ay kızlar bu ne hız. Bir müşterim geldi onunla yarım saat proje üzerinde konuşurken , bir baktım 4 sayfa birden ilerlemiş forumlülülülülülülülülülülülü

Miniğim, dikkat ediyorum, zaten yemeye karşı öyle bir iştahım hiç olmadı. Sadece günlük almam gerekenleri almaya çalışıyorum.
Sabahları çoğunlukla 1 yumurta, peynir, zeytin, domates filan 1- 2 dilimde ekmek
Öğlen ofiste ne bulursam, bazen dışardan ekmek arası birşeyler oluyor ama her gün değil.Çoğunlukla, salata türü şeyler atıştıryorum.
Akşamları da makarna, pilav gibi şeylerle tavuk, ya da et kızartma yiyorum.
Bol bol süt içiyorum, yoğurt yemeye çalışıyorum.
Ekmek olayını çok fazla yemiyorum, hamur işi öylesine.
Ama yine de kilo aldımnaniknaniknaniknanik
Bak size günlük bir liste verdim kızlar, kıymetimi bilin:roflol::roflol::roflol:

bende ekmek yemiyorum ama makarnaya bayılıyorum kendimi frenlemesem 3 öğün yerimcokacimcoook

kızlar bende 5 kilo aldım şu ana kadar, tatlı yemiyorum çok nadiren, ekmek günde 2-3 dilim, hamurişi nerdeyse hemen hemen hiç yok , içtiğim süt, yediğim yoğurt, peynir light ama yinede alıyorum anlamadım bu işi valla

merhaba hanımlar bende 18 haftada 5 kilo almışım hiç bişey yemesem bile kilo alıyormuşum gibi hissediyorum :))

kızlar bende 5 kilo aldım şu ana kadar, tatlı yemiyorum çok nadiren, ekmek günde 2-3 dilim, hamurişi nerdeyse hemen hemen hiç yok , içtiğim süt, yediğim yoğurt, peynir light ama yinede alıyorum anlamadım bu işi valla

bak ben 1 haftadır almıyorum dedim ya inan bana içinde hamur olan hiçbişey yemiyorum ekmek dahil. bence sende öle yap ekmeği ve hamuru kes. o zaman fark ediyor ben kendimde denedim. ayyy bide böle dedim diye şişiverirmişim :roflol:

bu arada doydu geldim hi hi hi. az önce yemek yedim çok az 1 kaşık pilav 1 porsiyon et ve 2 bardak ayrandı ve inan tıka basa doydum

X