2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar dun ben yazmıştım sıze ücretsız bu tüketici hatlarını arayın hepsı numune yolluo,marsg ın dediği gibi eğer mail yoluıyla ulaşmaya çalışırsanız çoğu cevap vermıo,bu numaraları arayıp bır arkadaşım numaranızı verdı bende hamıleyım numunelerınızı denemek ıstıorum dersenız hemen adres alıp yolluolar,

nıveayı aradığınızda bebek bakımını tuşlayın,
bioderm ıse bebek için deıl bızım için kremler yolluolar,

ben dun aradım bakalım ne zaman gelecek

vay kizlar bakiyorum da artik is bebek bezlerine kadar ilerlemis...ne guzel...hic bos durmuyorsunuz valla...helal olsun...:)))
ben o kadarini düsünemedim...

çokk Sağol, şuanda 15.haftadayım 9.haftadayken yaptırmıştı kan ve idrar tahlillerini iyi çıkmıştı ozaman, bugünde aradım doktoru söyledim tahlil falan istemedi, şişlikten ziyade ellerimi sıkamıyorum ağrıyo ona biraz şaşırdı, B vitamini verdi biraz kullan düzelecekmi bakalım dedi :sm_confused:, neyse cumartesi gidicem iyice öğrenirim artık

belki henüz erken ama bebeğinize bişeyler almaya başladıysanız güzel bir ihtiyaç listesi buldum http://www.babaolmak.com/?p=106 burdan excell dosyası olarak indirebiliyosunuz..

:teytey::teytey::teytey:liste süpermişş.. henüz erken almak için ama ne çok alınması gereken şey var öylee... önceden birikim yapmalıymışız aslında kafamçokkarıştı

meraba arkadaşlar:))
ben de siteye 2 gündür giremiodum hadi bi daha deneyeyim dedim oldu bu sefer:)
p.tesi doktora gittim 3'lü test için umarım kötü bişi çıkmaz ,bi de kurbaamızın cinsiyeti belli oldu:kız:))
doktora yüzde kaç deyince yzdesi yok kız görüorum dedi ama sesi çok sıradandı sanırım onun için çok önemli diil!!

Herkese günaydınnnn...arkadaşlar dün ilk kez kustum...gün geçtikçe kendimi daha iyi hissedicekken ben bu aralar daha kötü olmaya başladım...hiç bişey yiyemiyorum...14+4 oldum..aranızda benim gibi olan varmııı....

herkese günaydın hanımlar.
şennur bende 15 haftalığım bu gününe kadar 10 defa mşde bulantısı yaşadım oh dedim hiç mide bulantım olmadı ama ne yazıkkı bugünlerde saat 10 12 arası bi mide bulantısı yasıyorum. ama aşırı derecede değil, bence kafana takma bunla rolması gereken şeyler,

inanna inş tahlillerin temiz çıkar , bebişin de kızmış sona kalanlar hep kız haberi ile dönüyor bakalım benim ne olcak ,

günaydınnnnn kızlar...........a.s.
gözünaydın canım allah gönlüne göre vermiştir inşallah:teytey::teytey:
kızlar ben dün 3.'lü tarama testimin sonucunu aldım her şey yolundaymış allaha şükürsadece yaşım yüzünden risk çıktı dr.um amniyosentezi bana bıraktı 10 günün var dedi karar vermek için ama ben yaptırmayı düşünmüyorum.

Gözünaydın canım..problem olmamasına sevindim....bencede eğer bi sorun yok gibiyse hiç risk alıp yaptırma...hayırlısı olsun..

Talyacım canım sen nerde yaptırdın bu testi sabah verip öğlen sonuç alıyorsun :))
biz 1 hafta bekledik sonuç için :))

linaycım bursa zübeydehanım doğumevi'de yaptırdım.bende şaşırdım aslında arkadaşlardan duyuyorum hep 2-3 gün içinde aldıklarını .
şimdi kızılayı aradım kaç gün içersinde veriyorsunuz diye onlar en az 2 iş günü içersinde veriyoruz dediler.

Beslenme saati = Uyku zamanı

Ne yazık ki Türkiye'de annelerin sadece %8'inin bebeklerini emzirdiklerini okumuş ve çok şaşırmıştım. Oysa ki bebeğinize verebileceğiniz biricik hediyedir anne sütü...

*Anne sütünün hazmı kolaydır. bebek çok rahatlıkla hazmeder, hazımsızlığa hemen hemen hiç rastlanmaz.
*Anne sütünün sıcaklığı her zaman istenilen derecededir. Çünkü vücut sıcaklığındadır.
*Anne sütü, oluşmuş antikorları sayesinde bebeği birçok bulaşıcı hastalığa karşı korur. Bu, özellikle bebeğin ilk aylarında ona doğal bir koruma sağlar.
*Anne sütü ile beslenen bebekler genellikle ilk aylarda diğer bebeklere göre daha az hasta olurlar.
*Anne sütünde bulunanan demiri bebeğin vucudu kolaylıkla emer.
*Anne sütü ile beslenen bebeklerde, inek sütü ile beslenen bebeklerde görülebilen protein alerjisi olmaz.
*Emzirme süresi hem anne hemde bebek için mutluluk anlarıdır ve aralarında duygusal bağların kurulmasını sağlar.
*Anne sütü hem ekonomiktir ve de büyük kolaylıktır. İstediğiniz an bebeğinizi emzirebilirsiniz. Herhangi bir hazırlık yapmanız gerekmez.
*Bebeğinizi emziriyorsanız, sütü veya mamayı ısıtmaya, biberonu doldurup hazırlamaya, beslenme sonrası yıkamaya, sterilize etmeye gerek yoktur. Sadece memenize göstereceğiniz temizlik ve bakım yeterlidir.
*Anne sütü ile beslenmenin anneye ayrıca bir önemli yararı vardır, emzirme anne rahminin daha kısa sürede normale dönüşünü sağlar.
*Anne sütü alan bebeğin dışkısı kokmaz.
*Anne sütü alan bebeklerde obezite görülmez.

günaydın hanımlar ianna hayırlı olsun kızın benimde kız gerçekten geç öğrenenler hep kız oldu bu ara :)))

henüz erkendi ama biyerde okurken sizlerle paylaşmak istedim.

talya mrb sonuçlarının temiz çıkmasına sevindim, gözün aydın darısı bizim başımıza inş,

Günaydın kızlar
kız anneleri gözünüzaydın hadi, kızlar geç belli olur derler ya doğru demek ilk erkek haberleri geldi şimdi kızlar başladı gelmeye
Talya seninkide benimki gibi göstermemiş ha, şimdiden nazlanıyolar bakalım napıcaz, bu arada test sonucun ne çıktı ki dr sen bilirsin dedi, yaşımız yakın ya ondan sordum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…