2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

:teytey:slm arkadaşlar ben dün üye oldum ve ocak annesi olcam allah nasip ederse.2yıllık evliyim ilk bebeğim ve hamile olduğumu 11 mayıs anneler gününde öğrendim.çok mutlu olmuştum

:teytey:slm arkadaşlar ben dün üye oldum ve ocak annesi olcam allah nasip ederse.2yıllık evliyim ilk bebeğim ve hamile olduğumu 11 mayıs anneler gününde öğrendim.çok mutlu olmuştum

Harika sürpriz olmuş valla Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallaha.s.

Yav kızlar benim ellerim ayaklarım çok şişiyo, şişmesini geçtim ellerimin kemikleri öyle acıyo ki birşey sıkamıyorum bükemiyorum mesela kağıt zımbalarken bile zorlanıyorum, ayaklarımda acıyo özellikle sabahları uyandığımda kaskatı oluyo ellerim ya, daha 15.haftadayım bunlar için çok erken, varmı böyle bişey sizde, bu hafta kontrolüm var ama izin problemim var gidemiyorum cumartesi ancak gidebilicem sanırım

slm kizlar nabersiniz?

kuzicim canim el ve yak sismesi bende yok ama sende biraz erken baslamis..dr una bir danis bakalim ne diyecek??

hoşgeldin aramıza canım, gerçekten güzel bir sürpriz olmuş, sağlıklı hamilelikler dilerim sana

Yav kızlar benim ellerim ayaklarım çok şişiyo, şişmesini geçtim ellerimin kemikleri öyle acıyo ki birşey sıkamıyorum bükemiyorum mesela kağıt zımbalarken bile zorlanıyorum, ayaklarımda acıyo özellikle sabahları uyandığımda kaskatı oluyo ellerim ya, daha 15.haftadayım bunlar için çok erken, varmı böyle bişey sizde, bu hafta kontrolüm var ama izin problemim var gidemiyorum cumartesi ancak gidebilicem sanırım

benimde çok az şişti yüzüğüm olmuyor mesela artık takamıyorum, dünde ayakkabılarım sıktı ayağım acıdı ama fazla değil gözle görülür düzeyde değil yani, madem yakında gidiyorsun dr a sor ihmal etme bence, ama belki yediklerinle alakalıdır, geçmiş olsun canım

günaydın herkese,

kız bebeişler ortaya cıkmaya başlamış hadi gözümüz aydın.bi ben öğrenemedim galiba bakalım benimde haftaya falan belli olur inş.

günaydın kızlaaar bende bir kaç günlüğüne kaçmıştım ve döndüm. ama orda bile bizim kızlar ne yapıyor diye çatladım yani. benim 3 lü test sonucum bugün çıkyor dua edin bana. ekinsucum sende hoşgeldiiiiinnnnnnn a.s.

geçmiş olsun. tam idrar analizi yaptırdın mı? yaptırmadıysan yaptırmanı tavsiye ederim. tabi dr.una söyleyince o bilgi verir zaten. dr.a danışıp tuz fazla yemezsen faydası olabilir. ama sen yine de dr. a danış canım.

selam kızlar umarım herkes iyidir benim canım sıkıldı yine doktorum 2 li testle karşılaştırmak için 3 lü test yaptırmıştı prşembe günü.o da yüksek riskli çıktı.amniosentezin sonucuna göre konuşuruz dedi.ben umudumu kesmek istemiyorum ama canım çok sıkıldı.çarşamba amniosentez yapılacak sonuçlarınıda bir ay sonra alıcam.bu arada bir aylık tatile çıkıyorum ama tatilden bişey anlarmıyım bilmem.of ya hayatımın en kötü yazı budur heralde

ah canım benim herşeyin hayırlısı olur inşallah sen ve bebeğin için.

nermicimn hoşgeldin canım inşallah güzel bir hamilelik geçirirsina.s.
kızlar günaydın................:teytey::teytey:
dün akşam dr.daydım ama malesef cinsiyetini öğrenemedim acayip hayal kırıklığına uğradım kendimi çok hazırlamıştımsenağlama
sabahtan gidip 3'lü testim için kan verdim öğleden sonra sonuçları alıcam inşallah bi sorun çıkmaz.
toboti gözün aydın canım,savulun erkekler kızlar geliyor:lepi:

benimde ayaklarımı şişiyodu hemen tam idrar yaptırdık bişey çıkmadı sadece bütün gün sarkıtmaktan dedi zaten eve gittiğimde şöle 20 dakka dikiyim hemen düzeliyo
benimde cinsiyeti zor öğrendik aslında karından baktı büyük olasılık kız dedi sonra emin olmak için alttan baktı eminim kız dedi :)))

sonuçları alacak arkadaşlara hayırlı haberler almalrı dileğiyle içiniz ferah tutun

Benim doktorcum çok "açık ve net" bi şekilde gördüm kız dedi:)
Beniz kız çok zilli olacak sanırsam :)

Günaydın arkadaşlar,herkese güzel bir gün dilerim..

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz,Allah hepimize bebeklerimizi hayırlısıyla
kucaklarımıza almayı nasip etsin..

Aman aman ne güzel bizim oğlanlara güzel güzel gelinler geliyor :)) kız anneleri tebrik ederim :))

Nazlıcan canım üzülme allah herşeyin iyisini bilir ,as yide bi yaptır bakalım
en güzel sonucu o verecek,ayrıca birde ayrıntılı ultrason yaptır..
Allahım bana rüyamda as nin sonucunu gösterdi inşallah gerçeğide sorunsuz çıkar..

nermicimn hoşgeldin canım inşallah güzel bir hamilelik geçirirsina.s.
kızlar günaydın................:teytey::teytey:
dün akşam dr.daydım ama malesef cinsiyetini öğrenemedim acayip hayal kırıklığına uğradım kendimi çok hazırlamıştımsenağlama
sabahtan gidip 3'lü testim için kan verdim öğleden sonra sonuçları alıcam inşallah bi sorun çıkmaz.
toboti gözün aydın canım,savulun erkekler kızlar geliyor:lepi:

Talyacım canım sen nerde yaptırdın bu testi sabah verip öğlen sonuç alıyorsun :))
biz 1 hafta bekledik sonuç için :))

X