2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Günaydın kızlar, sağlıklı günler geçiriyorsunuzdur inşallah.
Nermincim hoş geldin, sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın inşallah.
Toboti gözün aydın canım seninde, bizim oğluşlarımıza kızlar gelsin hadi artık. Sanırım kızlar nazlanıp göstermiyorlar, o yüzden erkekler fazla sanıryoruz, bir süre sonra kızlar iyice artacak gibi görünüyor.
Beşik kertmesi yapalım diycem ama bu beşik kertmesi de olmayacak, göbüş kertmesi yapalım arkadaşlar:roflol::roflol::roflol:
Talyacım hayırlısı olsun güzelim, inşallah bir sorun çıkmaz.

Herkese günaydınnn...ben dün gece epeyce rüyalarla uğraştım arkadaşlar...ilkinde resmen ağlaya ağlaya uyandım...yani normalde hüngür hüngür ağlamamın aynısıydı..gözlerimden yaşlar geliyodu...kendi ailemle ilgili bi rüyaydı ama çok kötü oldum..hıçkıra hıçkıra ağlamışım uyandıktan sonrada rüya etkisiyle devam etti biraz...zar zor uyudumki..sonra başka başka rüyalarla uğraştım...

Hayrolsun sennur. Sıkma canını, inşallah hayırlı haberler alırsın.

Sağol canım..inşallah öyle olur...benimde herkeste olduğu gibi hamilelikteki duygusallaşmalarım arttı sanırım...ailemdende uzağım...sağolsun eşim çoğu konuda yardımcı oluyo ama ne bileyim...anne adayı olmamıza rağmen hala bazen anne şefkatine ilgisine ihtiyacımız olyo sanırım...yalnız hissediyorum galiba kendimi...bak bunları yazarken bile gözümden yaşlar geliyo:a015:

günaydın kızlar, ben de geçen gün acaip kabus gördüm dudağım uçukladı gece dudaklarım kocaman şişiyo yanıyo uyuamıorum kabus gebelikte oluomuş sanırım insan çok etkileniyo ama bence bi anlamı yoktur değişen ruh halimizle ilgili o

sennur hayra yor hayır olsun..kötü düşünceler getirme aklına,hem kendini hem bebeğini üzersin..

sennur bu sabah bende kabusuma ağladım.rüyamda şimdiye kadar çalıştığım bütün kadın doğum doktorlarıyla konuşuyordum amniosentez sonucu kötü çıkarsa gebelik sonlandırmasını anlatıyorlardı bana.korkunçtu.

Günaydın arkadaşlar,herkese güzel bir gün dilerim..

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz,Allah hepimize bebeklerimizi hayırlısıyla
kucaklarımıza almayı nasip etsin..

Aman aman ne güzel bizim oğlanlara güzel güzel gelinler geliyor :)) kız anneleri tebrik ederim :))

Nazlıcan canım üzülme allah herşeyin iyisini bilir ,as yide bi yaptır bakalım
en güzel sonucu o verecek,ayrıca birde ayrıntılı ultrason yaptır..
Allahım bana rüyamda as nin sonucunu gösterdi inşallah gerçeğide sorunsuz çıkar..

canım benim doktorun ultrasonu 4 boyutlu ve testler riskli çıktığından sanırım en uzun beni muayene ediyor.her seferinde zaten ayrıntılı ultrason yapıyor.bir sonraki kontrolde renkli 4 boyutlu da yapacak.ayrıca doğumevindede radyoloji uzmanı da ultrason yaptı.hepsinde ultrasona göre normal ama testler riskli.tek yapabildiğim dua edip beklemek gerildim iyice.birde 4 hafta sonra AS sonucu veriyor burdaki fakülte.daha 4 hafta daha bekleyeceğim yani.

sennur bu sabah bende kabusuma ağladım.rüyamda şimdiye kadar çalıştığım bütün kadın doğum doktorlarıyla konuşuyordum amniosentez sonucu kötü çıkarsa gebelik sonlandırmasını anlatıyorlardı bana.korkunçtu.

İnşallah iyi çıkar canım sonuçlar...bunlardanda sadece rüya olarak kabus olarak kalırlar..içini ferah tut...Allahım en hayırlısı ne ise ınu versin hepimiz için...

nazlıcan canım bu olayı o kadar kafana taktınki onla yatar onla kalkar oldun dolayısıyla kokrtuğun içinde kötü rüya görmüşün sıkma tatlım canını yaşamamız gereken ne varsa yaşıycaz kaçışımız yok bunu unutma yani nolucaksa olucak

slm bugün kimsecikler yok,

başım cok ağrıyor, işyerinde uyuya kalmışım :) acayip halsizlik ve uyku oluyor nezamn gecer onuda ilmiyorum.
ve mide bulantıları bende yeni başladı canım hiç bişey istemiyor, aslında evden yemek getirsem iyi olcak.

doğumdan sonra çalışmayı düşünen kaç arkadaş var acaba ben cok kararsızım işim çok rahat işimi kaybetmek istemiyorum, bebişimide başkalarının eline bırakmak istemiyorum gerci erken ama şimdiden düşünmeye başladım, inş sağlıklı olurda bu düşündüklerimde sorun olmaktan çıkar.

off akşam üzeri 3lü sonucu almaya gideceğim kızlar ya dua edin inşallah sapasağlam çıkarlar

miniğim inş temiz çıakr içini ferah tut,

benim ikili tarama için doktorum ense kalınlığını ölçdü ve ertesi sabahda kan alındı. üçlü teste sanırım aynı şekild eolcak. sbenim gibi yapdıran varmı acaba bende kafama takıyorum 1 günden bişey olurmu acaba normalde aynı gün yapılması gerekiyor diye biliyorum

miniğim inş temiz çıakr içini ferah tut,

benim ikili tarama için doktorum ense kalınlığını ölçdü ve ertesi sabahda kan alındı. üçlü teste sanırım aynı şekild eolcak. sbenim gibi yapdıran varmı acaba bende kafama takıyorum 1 günden bişey olurmu acaba normalde aynı gün yapılması gerekiyor diye biliyorum

canım benim genel kontrolde vardı o yüzden ultrasonla baktık daha sonra kan verdim. bildiğim kadarıyla 3lüde ikili gibi ekstra bişey yok (ense kalınlığı gibi) ama doktorun zaten bi bakar bence ultrasonla o anda.. hıı bide bizim cinsiyeti kesinleştirdik.

X