2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

oleeeeeeeeeyyy amacıma ulastım :sm_cool:hepinizin tickerini ben bozdumnaniknanik
deeeeeeeermişim bende bosuna ugrasıyo musum:bbo:

merhaba günaydın kızlarr,
nazocum, kutlarım hayatım.kızın olacakmış, sağlıkla büyütürsün kzıını inşallah. Ay bir kızımız daha oldu,
montesori senin de oğlun hayırlı olsun.
evet kıslar yaaa sitede kimsenin takvimi görünmüyor, sorun var sanırım.

Hepsini beğendim hazırladım...son adet tarihimi girdim in weeks i işaretledim..text kısmınada yazdım..takvim istediğim gibi oldu...onun hemen altındaki your link kısmına bastığımdaki çıkan sayfadaki adreside profil ayarlarındaki kilo takip çizelgesindeki kutuya kopyaladım...doğrumudur arkadaşlaaarr...

Hepsini beğendim hazırladım...son adet tarihimi girdim in weeks i işaretledim..text kısmınada yazdım..takvim istediğim gibi oldu...onun hemen altındaki your link kısmına bastığımdaki çıkan sayfadaki adreside profil ayarlarındaki kilo takip çizelgesindeki kutuya kopyaladım...doğrumudur arkadaşlaaarr...

doğru canım. ama şuan çıkmıyor kimseninki genel sorun var.

Bizim bilgisayarın masaüstünde ultrason görüntüsünde bebeğimiz var...bu ticker ıda kaydettim masaüstüne ...resmin hemen altında takvimide var şimdi...çok hoş oldu..)))

Kızlar yaaaa açıköğretim sınavına çalışmam lazım ama hiiiiiiiiiiiiiiiiç canım istemiyo...(((

eylül de büt var dimi. kaçıncı sınıftasın.
hangi bölüm.

benimde var 5 dersim kaldı işletme bitiyor o zaman. bütte ancak 3 ders veririm gene seneye kalacak benimki.

eylül de büt var dimi. kaçıncı sınıftasın.
hangi bölüm.

benimde var 5 dersim kaldı işletme bitiyor o zaman. bütte ancak 3 ders veririm gene seneye kalacak benimki.

Ben daha 1. sınıftayım..bölümüm işletme...3 dertten geçmişim...4 dersten kalmışım..iki dersten 42 den kalmışım:) 2 dersten kalınca bir sonraki sınıfa geçiliyo sanırım barı iki deri vereyimde ikisi kalsın diyorum...

Sen nerden çalışıyosun sınavlaraaa..

daha çok yolun başındasın sıkılıp bırakma sakın.

ben 2 yıllık normal üniversite mezunuyum antalya akdeniz üniversitesi.. açıköğretime 3. sınıftan başladım. şimdi 4 e 2 alttan dersle geçtim.

yardımcı kitap aldım onlardan çalışıyorum.

çalışmadan geçilmiyor maglesef.

ama emin ol normal okullar daha kolay en azından hocaya yalvarıp geçiyorduk :))

daha çok yolun başındasın sıkılıp bırakma sakın.

ben 2 yıllık normal üniversite mezunuyum antalya akdeniz üniversitesi.. açıköğretime 3. sınıftan başladım. şimdi 4 e 2 alttan dersle geçtim.

yardımcı kitap aldım onlardan çalışıyorum.

çalışmadan geçilmiyor maglesef.

ama emin ol normal okullar daha kolay en azından hocaya yalvarıp geçiyorduk :))

Gerçekten çalışmak lazım...bıramayı düşünmüyorum ama bu sene dondursak iyi olucak...bizde karacan ın yardımcı kitaplarından aldık..ama sanki sorular ordan çalıştıklarımdan daha farklıydı....

X