2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

2 ders borçlu geçersin ikiye. 2 ye geçince kayıt yenilemezsin otomatikman dondurmuş oluyorsun. 1 yıl dondurma hakkın var. sonraki sene yine para ödiyceksin. sınava girceksin. sonra istersen gene kayıt yenilememe hakkın var. 2 yıl üst üste kayıt donduramıyorsun.

konuya çalış sırf test çözüp geçme benimki murat yayınları memnunum ben.

sayısallar zor oluyor. anlatıcak kimse olmayınca okuyup anlayamıyorum.

slm kızlar,
hepinize iyi haftalar,
montesori dediğin site marsg ın dediği gibi gitti gidiyorun aynısı,arkadaşın amerıkadan mı getırtıyor elbıseleri
neyse siteden ürün seçıorsun,o urun için verılmış teklıfler war,istersen sende teklıf werıp belli bır sure beklıorsun yada şimdi hemen satın al yapıosun,her urunun satıcısı farklı olduğu için her üründe farklı ödeme şekıllerı isteyebılıor satıcı,ama genellıkle kredı kartı yada banka hesabı ile oluor,satıcı ile temasa geçıorsun e mail yoluyla ödeme şeklı onaylanıor,15 dolar kargo parası war,ama belli bır km mı yoksa dunya çapındamı 15 dolar onu göremedim

slm kızlar,
hepinize iyi haftalar,
montesori dediğin site marsg ın dediği gibi gitti gidiyorun aynısı,arkadaşın amerıkadan mı getırtıyor elbıseleri
neyse siteden ürün seçıorsun,o urun için verılmış teklıfler war,istersen sende teklıf werıp belli bır sure beklıorsun yada şimdi hemen satın al yapıosun,her urunun satıcısı farklı olduğu için her üründe farklı ödeme şekıllerı isteyebılıor satıcı,ama genellıkle kredı kartı yada banka hesabı ile oluor,satıcı ile temasa geçıorsun e mail yoluyla ödeme şeklı onaylanıor,15 dolar kargo parası war,ama belli bır km mı yoksa dunya çapındamı 15 dolar onu göremedim
başka merak ettığın bırsey warsa bakayım yıne

kızlar bu yazıyı yazan arkadaşım. çok üzgünüz. allah hiçbirimizin yavrusuna böyle şeyler yaşatmasın inşallah.

Arkadaslar,

Maalesef buyuk bir sanssizlik eseri kizimiz Gokcen gecen hafta sali aksami "Streptococcus Agalactiae" isimli bir mikrobun sebeb oldugu siftis hastaligi sebebi ile şok durumda hastaneye kaldirildi. Dun aksama kadar hayati tehlike durumunda yogun bakimda yatan kizimiz bugun sabah itibari ile hayati tehlikeyi atlatti. Mikrop sayisi giderek duserken diger hayati onemli kriterler iyilesiyor.

Bu mikrop heryerde bulunan toplumsal bir mikropmus. Bizim sanslisizligimiz kizimizin bu mikrobun oldugu bir ortamdan gecmesi olmus (bir gun oncesinde doktoruna periyodik muayeneye gitmistik). Mikrop 12 saatte hizla ureyerek tum vucudu enfekte etmis. Maalesef enfekte olan organlarin biriside beyin. Gokcen'în beynindeki ödem'de bugun itibari ile gecti ancak maalesef hasar durumu henuz belli degil.

Doktorlarin soyledigi tomografide, beyinde bir takim hasarlarin goruldugu. Ancak beegimiz sadece 25 gunluk oldugu icin bu hasar tamamen gecebilirmis yada ileriye donuk iyilesebilirmis. Ancak maalesef doktorlar odemin yarattigi hasarin cok buyukte olabileecgini soyluyorlar. Uzun lafin kisasi zaman icersinde bekleyecegiz ve gorecegiz.

Hepinize yogun alakanizdan dolayi cok tesekkur ederim. Gereken hersey en iyi sekilde ve sartlarda yapiliyor. Su an itibari ile dua etmekten baska hic bir sansimiz yok maalesef.

Selamlar.

hero baby 444 43 76
nivea 0800 211 73 73
bioder 0800 261 55 13
evy baby 0800 211 08 10
molfix 0800 291 11 11

kızlar bu markaların ücretsız tuketıcı hatları,bunları ararsanız size ücretsız numuneler yolluolar,banada bır arkadaşım werdı,ben aradım hepsı en kısa surede numune yollayacak,en azından fıkır sahıbı oluruz bebişler için :CüvCüv:

nbr ezraa dediğin gibi 15 dolarda kargo bedeli verceksem gerek yok ordan alısveriş yapmaya sadece cok merak ettiğim için arastırmanı istemiştim sende saglasın kırmamıssın beni arastırmıssın tekrardan tesekkürler...
bende dısardaydım yeni geldim doktorun istediği testi yaptırdım ayyy bide canım nohut pilav cekti kocişde kırmadı beni eee o da evde oturmaktan bunalıyo bütün gün...
ezra ben anlamadım şimdi bu numaraları arayıpne diyoruz acıklar mısın canım...
marsg arkadasının bebegi insallah en kısa zamanda saglıgına kavusur hep due ederim allahım beni dogacak cocugumun saglıgıyla sıhhatiyle sınama diye zor bir durum allah acil şifalar versin dualarıma minik bir yürekde eklendi şimdi...

ewet canım değmez ordan sipariş etmeye,
canım bu numaraları arıosun hamıle bır arkadaşım numaranızı werdi,bende hamıleyım numunelerınızı deneyebılırmıyım dıosun,adres falan alıolar,en kısa surede yolluolar,

nivea olanı aradığında bebek bakım urunlerını tuşla,
bioderm de bizim için ürünler yolluo,

neymiş canım o test anlatsana,

acılmıyo...neyse doktor benden 3 lü testi istemedi onun yerine AFM MOM diye bir test istedi omurga ile ilgili kan verdim onun için...birde saglık ocagına gittim gebelik takibi hakkında bilgi almak istiyorum dedim aval aval yüzüme baktılar kalbini dinleyip tansiyon ölcüyoruz dediler sehir dısındaki arkadaslarım farklı anlattı deyince istanbul dısında daha detaylı oluyo dedi kadın sinir oldum bende...

hangi durumlarda istenmiyorki bu 3 lütest... bende yaptırmaya gidicemde merak ettim.. ultrasonlamı alakalı acaba...fisfisfis

bayanlar haberkeri izliyordumda Ankara daki ölen bebekler 43e yükselmiş.
yazık yaaa Allah bizim bebekleri korusun çok zor olmalı yeni doğum yapıyosun ve bebeği kaybediyosun ve sebebide belli değil... Allah bizlere göstermesin inş.

bayanlar haberleri izliyorumda bitaraftan..şu Ankaradaki bebek ölümleri 43e ulaşmış çok kötü yaaa... okadar üzülüyorumkii sen 9ay karnında taşı ondan sonra hastenede bulaşan mikropla ölsün yazık yaaa çokyazık..Allah bizlere böyle acı göstermesin inş.

reyhancım mrb üçlü testin hangi durumlarda yapıldıgını bilmiyorum da benden istemedi doktor ultrasonla ilgili oldugunu sanmıyorum...ewt bahsettiğin haberi izledim ne kötü yaaa 9 ay karnında tası yok testiymiş ,yok kontroluymus,yo cinsiyetini ne zaman ögrencem,ahh ne alsam diye düşün veeeeee sonus hüsran hemde imalsizlik ve hiç ugruna anlamıyorum ben bu insanları özel hastane fiyatları devletle hemen hemen aynı madem böyle bir durum var uyanık ol kardesim git orda dogum yap allah ailelerine sabır versin...

canım üzülme, amniosentez kesin sonuç verir bir problem yoktur, içini rahat tut, birde yüksek dediğin ne kadar çıktı merak ettim de

oooo kız günü bugun toboti hayırlı olsun bu ikinci kız haberi...
ekinsu ablanın kızına da bittim masallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…