2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

meraba hanımlar::)
biz de yarın gideceğiz 3'lü teste benim için de dua edin ,güzel olsun herşey,cinsiyetini de öğrenelim ,güle oynaya gelelim evimize:))

hadi bakalım , yarın sizinde güzel haberlerinizi bekliyoruz, bakalım bir oğlumuz dahamı olacak yoksa kızımız mı

inanna13 dualarımız seninle , herşey çok güzel olur inşallah
thinkerbell bi sorun olsa doktor söylerdi sanırım kötü şeyler düşünme
Montisori ben de senin yazını okurken farkettim aynı şeyleri yaşamışız, hamilelik haftamızda çok yakın :)

inanna13 ve ekinsu çok teşekkür ederim verdiğiniz moral için. Kafamda böcükler dolaşıyo şimdi. Kendi doktorum sat tarihinden üç gün falanküçük demişti ama 3 hafta da küçük olmaması lazım. Güya bende üçlü test filan yaptıracakım yarın birde andevaya gitcem bakalım ne olucak:1no2::Saruboceq: gelişmeleri size yazarım burdan :çok üzgünüm:

biz de senin haberlerini beklioruz ,üzülme bebişi üzme olur mu:)):CüvCüv:

Günaydın güzeller. Bugün akşam doktor randevumuz var. Bebişimin hareketlerini hala hissetmiyorum ve ultrasonda kıpraştığını görmeye çok ihtiyacım var:) Bi de cinsiyet olayı açığa kavuşur bugün inşallah. Ayy bol bol dua edin herşeyin yolunda gitmesi için..

Günaydın kızlar
toboti hadi bakalım seninde güzel haberlerini bekliyoruz bu akşam, bugün inanna da gidecek doktora 2 yeni haber daha alıcaz bugün

günaydın hanımlar.........
montesori,sheeda hayırlı olsun canlarım oğluşlarınız sağlıkla büyürler inşallah:lepi:
inaysa,reyhan kızlar hoşgeldiniz aramızaa.s.
cicikız iyi tatiller canım dikkat et kendine ve bebişe olurmu
thinkerbel bencede sürekli gittiğin kendi dr.unun söyledikleri önemli canım üzme kendini,kendi dr.un ne diyecek bakalım
ianna,toboti sizde mi gideceksiniz dr.a :lepi:benimde bu akşam 19:00 da randevum var yarında 3'lü testim olacak inşallah bebişlerimizin cinsiyetlerini öğreniriz ve testlerimizin sonuçları iyi çıkar

ekinsu avatarındaki o dünyalar güzeli kız kim, çok tatlı maşallah ısırırım ben o yanakları

kızlar günaydın c.tesi doktor randevum vardı bebişimi gördüm ve cinsiyetini öğrendim
hanımlar hanımlar oğullarınıza GELİN geliyo :)))

KIZIM oluyo inş

kızlar günaydın c.tesi doktor randevum vardı bebişimi gördüm ve cinsiyetini öğrendim
hanımlar hanımlar oğullarınıza GELİN geliyo :)))

KIZIM oluyo inş
hayırlı olsın canım kızın sağlıla büyür inşallah
sonunda bi kızımız geldi,bu akşam bende inşallah cinsiyetini öğrenirim.allah herkesin gönlüne göre versin

hanımlar günaydın iyi haftalar

sonunda cinsiyetleri öğrendiniz demek çok sevindim. hepinizin gözü aydın.

nazobülo cum çokk şanslısın ya :)))))) benim içinde süsle kızını olur mu ? :)) hep hayalimdi bir kızım olması ama Allahım bize erkek evlat verdi. inşallah ikinci kız olur

hafta sonu hareketlerini hissetmeye başladım. çok güzel bir duyguymuş.

karnımda pıt pıt sanki bir kabarcık var gibi.

herkese gfünaydınlar bebişlerinşzle güzel bir gün geçirmenizi diliyorum nazobülo senide ayrıca tebrik ediyorum gözün aydın canım :))))))))))

teşk marsgcım bende sabırsızlıkla hissetmeyi bekliyorum evet pıt pıt misket atar gibi diolar

hareket halindeyken hissedemiyorsun ama.

şöyle yat uzan kendini dinle... geceleri çok olurmuş diyorlardı gercektende hafta sonu hep geceleri uyanıkken hissettim.

gündüz hareket halinde hissedemiyorsun.

:)) bende dün gece uykusuzdum yattım hep dinledim böle elim karnımda ama gazdan başka bişey yoktu :))) bakalım

teşk inaysa allah herkesin bebişini sağlıkla kucağını versin inş

günaydın kızlar nazobülo kızın hayırlı olsun ...kızlar dün gittim oglusuma alısveris yaptım chicco dan bebek havlusu ,cıtcıtlı badiler,kadife bir tulum aldım ayyyy ne zevkli alısveriş yapmak...magazadaki herkesin karnı burnundaydı etiketlerde yazan ayları pek anlamadım ama bir daha alısverise annemle cıkıcam acemiydim biraz...
marsg senle aynı günlerdeyiz bana da senin baby tickerine benzer farklı da olabilir bir tane hazırlayabilir misin hareketli olursa sevinirim
marsg googleden EBAY diye arandıgında karsına bir alısveriş sitesi cıkıyomus arkadaım oglunu bu siteden giydiriyo fiyatlar cok ucuzmus pek ingilizcem yok bakabilir misin fikir olur bizlere...

hele biz neler aldık ah ah. erekler için yok dedik kıyafet ama neler var. annem yasakladı arrtık birşey almamızı eşimle durduramıyoruz kendimizi.

alıcaklarını hep 56 yada 62 falan al çok küçük alma çok çabuk büyüdükleri için hiçbirşeyi olmaz sonra. 56-62 ilk ay giyer ancak. benim bebek büyük o yüzden 62-68 falan alıyorum ilk ay için bady leri bile. (eşimde 1,90 larda olduğu için küçük bebek olucağını sanmıyoruz zaten 1 hafta önden gidiyor )

ticker bakarım bir kaç tane yaparım begendiğini koyarsın.

magazayada bakim bi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…