2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

slm kızlar yoktum bugun umarım iyisinizdir walla sıcak beni cok yoruyo hemen göz kapaklarım kapanıyo uyku bastırıyo sositosositoevdeyken bol bol uyuyorum da...ben anlamadım waterfull kim kova burcu olcak gamzenin bebegimi ben de kova burcuyum hemideee 2 şubat korkmayın kovalardan cok sakin bir yapım var hatta birisi sesini yükseltsin korkarım kendimi tutamayıp agladıgım da olur cok isterdim bebişimin de kova burcu olmasını oglaklar inatcıdır bakalım nasıl olcak bizim bebişler...
ezraaaaaa doktordan gelince yaz bişiyler merak ederim ...:CüvCüv:
bende yarın sabah gitcem doktora kocişle bakalım cinsiyeti belli olcak mı? kızlar bişiy sorcam ben doktora gitmeden özellikle bir gün önce cok heyecanlanıyorum sabahı zor ediyorum sırf beklemiyim diye en erken randevuyu alıyorum sizde de oluyo mu anormal olan ben miyim?:sm_confused:

Teşekkür ederim. İnşallah herşey istediğin gibi olur. Ama ikizlerde normal hamilelikten biraz zor geçer demişlerde. Kesinlikle katılıyorum. Çünkü sürekli istirahat halindeyim. Düşük riski daha fazla. Kanamalarım oluyor sıklıkla. Tabi doğal olarak bunalım takılıyorum sürekli

merhaba arkadaşlar beni affedin yorumcudan bakamadım ama cidden bu öğleden sonra bizim şube kıyamet gibi yoğundu.çıkışta eve de gitmeyince ben daha bu satte bilgisayarı açabildim.sağolsun sennur bakmış sizlere.hakikaten bu yorumcu sitesi üyeliği bir garip olmuş.
cemrem doğum günün kutlu olsun canım.Allah gönlüne göre verir İnşallah canım.

kızlar kımse yok mu,
dr gittim 3 lü test için, önce ultrasonda baktı herşeyı normal,ellerini parmaklarını böbreklerını falan herşeyını kontrol etti,selvı gıbı uzun kızın olacak dedi,bu arada % 90 olan ıhtımal % 100 kesın kız oldu,:lepioposunu falan heryerını görduk,çok şeker di anlatamam,tombık tombık yanakları olmuş bana benzettım,elini ağzına göturup emıo du,sonra bız yuzune bakmak isteyınce de ellerıyle yuzunu kapattı,sankı hıssettı,kızımız 242 gr mış şu an,sonuçlarımda çarşambaya çıkacak, bu arada ultrason göruntulerını dvd olarak kaydetıp cd yı bıze werdı,ewe gelınce bir posta daha izledık bebişimizi,
allah herkesın gönlune göre wersın inşallah:teytey:

selam canım ben burdayım.gözün aydın herşeyin yolunda olmasına sevindim.bak gör kızlar öyle tatlı oluyor öyle kendini sevdiriyorki.maşallah 220 gram çok iyi bu arada.İnşallah sağlıkla kucağına al da görürsün ne tatlı oluyo.en güzel kıyafetler en güzel süsler kızlara göre oğlanlarda sınırlı herşey.nasıl da süsleyip püsleyeceksin onu annesi hayırlısı İnşallah

saol canım , ewet ya şimdiden çok tatlı oluolar,dediğin gibi butun kıyafetler kızlar için cicili bicili gıydırıp dolaştırcaz ,allah hepimize kucağımıza almayı nasıp etsın.

nazlıcan bu arada bugun dr umla uzun uzun konuştukta,
senın rısklı çıkmış ya 2 lı testın,amnıo yapılacak dedın,amnıo yapılmadan önce ultrasonda bellı oluomuş aslında gercekten bı bozukluk warsa,gecen benım dr amnıo yapılmadan önce ultrasonda farketmış,amnıo da korkulacak birşey yok,sadece bebeğin kordonundan kan alıoruz dedi,bebeğe zarar gelmez,% 1 ihtımal bişey olması dedi,
sende korkuorum falan dedın ya içini rahat tut bence

cok sevindim canim,ne mutlu sana...:1hug:allah tamamina erdirsin insallah kizini sana bagislasin...a.s.

beklioruz güzel haberlerini:teytey:

hayırlı olsun canım ,güzel güzel büyütürüz işallah bebeklerimizi:teytey:

oooo ne güzel yaa güne senin yazdıklarını okuyarak basladım harika haberler getirmişsin hadi bakalım az kaldı süsleyip püsleyip giydirmeye...

inanna günaydı canım cok heyecanlıyım bakalım bende güzel haberlerimi veririm size ögleden önce :Saruboceq:bol bol dua ettim cinsiyetini ögreniriz insallah yoksa doktorla bozuşcaz:mymeka: zaten ultrasonu eski sinirlerim zıplıyo o makine karsısındakafamçokkarıştı gecen kafası diye kocişle ayaklarına bakmısız da:roflol:

ezracım çok sevindim canım, gözünaydın, bebişinde maşallahı var tombiş bi şey olucak demekki, test sonuçlarında iyi çıkar inşallah merak etme,artık her gün izlersin görüntülerini bol bol

montesori canım günaydın merak etme bende senin gibiyim en erken randevu olsun istiyorum, 1 ayı 1 gün geçsin istemiyorum, inşallah güzel haberlerlerle dönersin, bakalım ben öğrenemedim ama senin bendeki tahminlerin sana tutar belki yeşil gözlü bir oğluşun olur:)

Son düzenleme:

ekin su günaydın canım doktor bize 1 ay sonraya randevu vermişti gittigimizde eşimle bebişi hisetmedigimiz için daha erkee istedik o da tamam ne zaman isterseniz gelin dedi eee anladı bizim cadı oldugumuzu naniknanikwalla insallah ögrenirim de kurtulurum meraktan ayyy canım güldürdün beni ben mavi gözden hiiiçç hoslanmam hemdeee erkek istiyorum önce saglık tabii senin tahminlerin tutmasın bana bu seferlik

ya ben yanlış söylemişim zaten yeşil gözlü oğluşun dicektim sabah dalgınlığı işte kafamçokkarıştı düzelttim zaten sonradan

amin canim,allah herkesin gönlüne göre versin.çok teşekkürler.

herkese günaydın, ben tatilden döndüm ve bugün doktor randevum var. Büyük ihtimalle cinsiyetini öğrenirim bebeğin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…