2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Linaycım, ultrason çıktılarına baktım ama herhangi bir şey yazmıyor.18 haftalık olarak görünüyor sadece.
Ağırlığını bulamadım.Dr. ada sormak aklıma gelmedi açıkçası.gamyoncuiremsu

benimki 198 gr çıkmıştı galiba biraz tombiş olacak :)merak ettim o yüzden sormuştum..

Arkadaşlar ben daha 14.haftamdayım ve bir haftadır el ve ayaklarım çok şişiyo, bunun için erken değilmi sizcede bir anormallikmi var acaba, sizlerde böyle bişey oldumu

Arkadaşlar ben daha 14.haftamdayım ve bir haftadır el ve ayaklarım çok şişiyo, bunun için erken değilmi sizcede bir anormallikmi var acaba, sizlerde böyle bişey oldumu

geçmiş olsun canım bence doktoruna söyle bunu okumuştum nette şişmelerle ilgili bi kaç şey..haberi olması ii olabilir,ama çok kafanı takacak bişi diil,istersen sen de araştır netten..

waterfull hayırlı olsun canım,sağlıkla büyüsün işallah..
cicikız korkma canım ben de sadece bu sabah kabartısını gördüm ilk defa ..20 .haftaya kadar vaktimiz varmış ama bu aralar doktora gitmediysen bi uğra gör bebişini:))

slm kizlar nasilsiniz yazdiklarinizi okudum ..
Waterfull canim tebrik ederim,insallah oglunu saglikla kucaklarsin..
darisi da basima,persembe gunu dr dan geldim malesef cinsiyetini ogrenemedim,
4 hafta sonraya randevu verdi bakalim insallah o zaman belli olur artik...

canım hayırlı olsun oğluşungamyoncuiremsuallah gönlüne göre vermiştir inşallah:teytey:

günaydın kızlarrrrrrrrrr:dance::dance:

kuzicim benimde 1-2 hafta öncesine kadar el ve ayaklarımdave tabii mide kısmımda şişkinlik oluyordu.ben yaklaşık 10 gündür her akşam 40 dk.hafif tempoda yürüyüş yapıyorum maşallah bu şikayetlerim bitti.
ben bunu yaptığım yürüyüşe bağlıyorum bir dene istersen sendede işe yarayabilir.

Sağol canım birtek bende olmadığını duymak bile iyi geldi, evet yürüyüşlere başlamanın zamanı sanırıma.s.

salı günü gidicem canım zaten şunada zor duruyorum

günaydın k.k.nın güzel anneleri waterfull,talya hayırlı olsun oğluşlarınız :dance::dance:
talyacım soruna cevap veriyorum evet canım ilk bebeğim ama benle aynı haftalarda olan arkadaşlarım var onlar pıt pıt attığını hissediyolar benimki tembel galiba şutarafagitti sağlıklı olsunda aman herşeyi kafaya takıyorum bu aralar

günaydın arkadaşlar.nasılsınız.

cicikızsinem korkma bende hissetmiyorum henüz.ama dün çikolata yemiştim.sonra uzandım yatağıma sol tarafımda birşey uzun bir süre pıt pıt der gibi hareket etti.bilmiyorum artık bebeğin hareketimiydi.belki hareket ediyordur ama biz farkında değilizdir.benim doktorum 20. haftada hissedersin demişti.

Teşekkür ederim balım belki dediğin gibidir hareket ediyodur fakat biz hissetmiyoruzdur.20.haftamı beklim şurda ne kaldı Şeniz

Günaydın herkese, nasılsınız arkadaşlar_?
Teşekkür ederim bu arada hepinize, inşallah hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza.
Hiç farketmez diyordum talyacım cinsiyeti için, ama içimden erkek geçiyordu hep.Erkek olmasına kocişimden çok ben sevindim sanırmlülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…