2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ben de bugün doktora gittim bebiş çok tatlıydı orasını burasını kaşıodu minicik burnu vardı 5 parmağını saydım kalbini duyunca benim kalbim durucaktı az kalsın şimdiden çook özlediim

gözünaydın canım güzel bir duygu, yeni doktoruna gittin değil mi memnun kaldın mı? ishalin nasıl oldu iyimisin

gözünaydın canım güzel bir duygu, yeni doktoruna gittin değil mi memnun kaldın mı? ishalin nasıl oldu iyimisin
hıhı yeni, buarada senin doktor da marmaranındı, çiftehavuzlar tıp merk ne gidiorum ben sen? bi de yaa bu academic hospital nasıl bi yer ya neese sen benden önce doğurucan anlatırsınjeyyar
ishalim geçti önemli diilmiş zaten artık tehlikeli dönemi atlatmışım, bi de ne dicem benim bebek kız gibi o kadar nazlı bişeykiiii yavaş yavaş oynuyo .çok şirin bişey doktora da böle dedim çok güldü:) heralde herkesin bebeği böle geliodur

hıhı yeni, buarada senin doktor da marmaranındı, çiftehavuzlar tıp merk ne gidiorum ben sen? bi de yaa bu academic hospital nasıl bi yer ya neese sen benden önce doğurucan anlatırsınjeyyar
ishalim geçti önemli diilmiş zaten artık tehlikeli dönemi atlatmışım, bi de ne dicem benim bebek kız gibi o kadar nazlı bişeykiiii yavaş yavaş oynuyo .çok şirin bişey doktora da böle dedim çok güldü:) heralde herkesin bebeği böle geliodur

evet benim dr da marmaradan, ben muayenehanesine gidiyorum, tahliller academic hospitalda yapılıyor, doğum nerde olur bilemiyorum ama hastane güzel ben her sorunumda oraya gidiyorum doktorların hepsi marmaradan, odaları da güzel bir tanıdığımız yatmıştı gayet rahattı, dediğin gibi daha çok vakit var öğreniriz o zamana kadar
bebiş belli olur bir ay sonra senin

bende de var ishal acaba neden oluyo kiii

hap kullanıomusun canım,dr un bana verdiği son gynoferro gıbı bir şey hem demır hem folık hemde b 12 vitamını karışımı bır hap gunde 1 kere alıosun,yan etkılerınde kabızlık yada ishal dıo,alllahtan bende kabızlık yapmadı,ishale yakın gıbı oluo,senınde ilaç belkı yan etkı yapıodur

merhaba balım,senden bişey rica edicem,kullandığın iğnenin endikasyonlarında ve yan etkilerinde gebelerde kullanılmamalıdır diye bişey yazıyomu bakarmısın?benimkinde öyle yazıyo ve ben kullanıyorum.bide iğneyle birlikte herhangi asetilik asit içeren ilaç kullanılmamalıdır yazıyodu ve ben aspirinde kullanıyorum.korkuyorum yaa,offf offf canım sıkıldı

merhaba cemrem.benim iğnede uzun süreli kullanımlarda ölüme yol açar diyor.ama bize doktorlar veriyor bunu.senin için rahat değilse doktoruna sor.ama sanmıyorum zararlı olacağını ya.

bebeğimin cinsiyetini öğrendim.erkek olduğunu söyledi doktorum.darısı başınıza kızlar.

Montesoriiiiiiiiiiiii
Sen benim yeğenime nasıııııııııııııııııllllllllllllllll Hobit dersinnnnnnnnn?????
O bi kerem Dalyan gibim bir delikanlı olicekkkkkkkkkk (valla öyle gelddi içimden ne biliim)

toboti minicik ya hobit dedik şimdilik mercimeklikten cıktı ay agzına saglık yaaa yoksa bebiş erkek mi hayalim erkek bebek önce saglık tabii ama bizim ailede erkek torun yok eşim de karadenizli anlamıssındır artık ...
ezraaaaa benim eşimde insaat mühendisi ama mimarlık bürosunda calısıyo yani bürosu evde home office calısıyo kendi işi tesadüfe bak...alisha da mimar sanırım...
barcliiii hosgeldin hayatım walla merak etti seni...

merhaba cemrem.benim iğnede uzun süreli kullanımlarda ölüme yol açar diyor.ama bize doktorlar veriyor bunu.senin için rahat değilse doktoruna sor.ama sanmıyorum zararlı olacağını ya.

saol canım.doktoruma sordum,bi sakıncası yok dedi,tedavi amaçlı kullanıyosun,seni iyi yapmaya çalışıyoruz,zararlı olsa verirmiiyim korkma devam et dedi.allah biliyor artık,napalım kullanıcaz.ama o iğneler olmasaydı belki yine bebeğimiz ölücekti.bebeğinin cinsiyeti belli olmuş çok sevindim.tam kaç haftalıkken belli oldu.erkek bebek daha erken belli oluyor diyolar ama bilmiyorum.peki doktor cinsiyetini söylemeden önce sen hissetmişmiydin,karnında seyremeler falan oluyomuydu.merak ediyorum yaaa.heralde benimkide 4.ayda belli olur.içine doğmuşmuydu canım erkek olucağı:))

dup hoşgeldin canım sorunsuz bir hamilelik geçirirsin umarım:nazar:
cidy iyi haberler bekliyoruz senden:nazar:
nazobülo inşallah albümin çıkmamıştır canım:nazar:
balım allah gönlünüze göre vermiştir inşallah çok sevindim :nazar:

saol canım.doktoruma sordum,bi sakıncası yok dedi,tedavi amaçlı kullanıyosun,seni iyi yapmaya çalışıyoruz,zararlı olsa verirmiiyim korkma devam et dedi.allah biliyor artık,napalım kullanıcaz.ama o iğneler olmasaydı belki yine bebeğimiz ölücekti.bebeğinin cinsiyeti belli olmuş çok sevindim.tam kaç haftalıkken belli oldu.erkek bebek daha erken belli oluyor diyolar ama bilmiyorum.peki doktor cinsiyetini söylemeden önce sen hissetmişmiydin,karnında seyremeler falan oluyomuydu.merak ediyorum yaaa.heralde benimkide 4.ayda belli olur.içine doğmuşmuydu canım erkek olucağı:))

doktorun öyle dediyse içini rahat tut.zaten kanına göre veriyorlarmış iğneyide.ben daha seyrime filan hissetmedim.doktorumda 1 ay sonra hissedersin bebeğin hareketlerini dedi.şu anda ben 15 haftanın içindeyim şimdi net olarak söyledi doktorum.ben rüyamda görmüştüm sarışın uzun düz saçlı bir erkek çocuğuydu.yengem diyorki sen yokken çok ağladı oğlun diyor.ama uzun saçlıydı kız gibiydi.o zaman erkek olacağı hissine kapıldım.bence allah anneye hissettiriyor.ben rüyamla öyle hissetmeye başlamıştım.belki kız istediğim için uzun saçlı gördüm ama yengem oğlun diyordu.

günaydın hamişleeeeeeeer :)))
tahlilim temiz çıktı tamamen sarkıtmaktanmış yüksekte tut masanın altına ufak tabure falan koy dedi
cinsiyeti öğrenemedik zaten randevusuz gittiğim için muayne etmedi bi dahakine dedi bende eşim yok die fazla ısrar etmedim ama kocişi fena kandırdım :)))

günaydın hamişleeeeeeeer :)))
tahlilim temiz çıktı tamamen sarkıtmaktanmış yüksekte tut masanın altına ufak tabure falan koy dedi
cinsiyeti öğrenemedik zaten randevusuz gittiğim için muayne etmedi bi dahakine dedi bende eşim yok die fazla ısrar etmedim ama kocişi fena kandırdım :)))

tahlillerin temiz çıkmasına çok sevindim canım:teytey:eeee kocanı nasıl kandırdın bakem

X