2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ben geldim kızlar,çarşıya çıktım geldım malum ayın 15 i, ödemeleri yaptım,ama nasıl bir sıcak war anlatamam,siz neler yaptınız

dup hosgeldinnn ... ezra napalım sıcakta ben her zaman ki gibi uyumusum kuaföre kadar gittim birara allahım insan teni ne hassas oluyo hamileyken cok sıcakta cıkmasaydın dısarı ben ödemeleri hep netten hallediyorum...neyse acılmıssındır dısarı cıkınca...biz birara izmire gelmeyi düşündük gümüldüre sonra vazgecik sıcaklardan karsıyakada oturan arkadas aman sakın gelmeyim dedi...

dup hosgeldinnn ... ezra napalım sıcakta ben her zaman ki gibi uyumusum kuaföre kadar gittim birara allahım insan teni ne hassas oluyo hamileyken cok sıcakta cıkmasaydın dısarı ben ödemeleri hep netten hallediyorum...neyse acılmıssındır dısarı cıkınca...biz birara izmire gelmeyi düşündük gümüldüre sonra vazgecik sıcaklardan karsıyakada oturan arkadas aman sakın gelmeyim dedi...

iyi yapmışsın uyumakla,vakit geçmio zaten,bende netten yapıorum faturalları falan ama mağaza taksitlerı war onlar elden alıoar,zaten onlarda olmasa şu ara dışarı çıkmak için fırsat olmuo,sıcakta çıktım geldım çünkü akşam uzerı bır dızı takıp edıorum tv de, ee evde olunca dizilere takıldım,
aslında gümüldür serin olur denizide soğuktur,ama ınsan sıcakta yola çıkmaya cesaret edemıo,bugun dahada bı sıcaktı izzmir zaten, 40 dereceyı görmüştür eminim

hııı ne dizisiymiş canım ben tv. en son ne zaman actım hatırlamıyorum hiç izlemem ama bu aksam yalancı romantik var kanal 1 de mutlaka bak...

hııı ne dizisiymiş canım ben tv. en son ne zaman actım hatırlamıyorum hiç izlemem ama bu aksam yalancı romantik var kanal 1 de mutlaka bak...

walla normalde ben bir tek yaprak dökümünü izliorum,ama ewde olunca sıkıntıdan show tv de dudaktan kalbe denk geldı,4 te başlıo hergun ona bakıorum,
ewet o dızıyıde bılıorum denk gelmıştı bı kaç defa matrak bır dızı sanırım,
ya bu ara bır tembellik war ustumde anlatamam,balkonları yıkamam gerek çamaşır ascam nasıl buyuo gözümde,sende de war mı halsızlık

walla normalde ben bir tek yaprak dökümünü izliorum,ama ewde olunca sıkıntıdan show tv de dudaktan kalbe denk geldı,4 te başlıo hergun ona bakıorum,
ewet o dızıyıde bılıorum denk gelmıştı bı kaç defa matrak bır dızı sanırım,
ya bu ara bır tembellik war ustumde anlatamam,balkonları yıkamam gerek çamaşır ascam nasıl buyuo gözümde,sende de war mı halsızlık

o halsizlik bende de var sorma, ev duruyor öyle olduğu gibi bir işin ucundan tutasım yok valla, azar azar yapmaya çalışıyorum ama işte zor geliyor
kanal 1 deki dizi acaip güzel hele şimdi dizinin kadın kahramanı hamile kaldı tam bizlik oldu seyret mutlaka ölürsün gülmekten, bu akşam var 21.30 da sanırım

evde hiçbişiy yapmak gelmiyo içimden ev toplu da birazcık iş var erteleyip duruyorum 5 gündür ütü yapcam bulasık mak. bosaltılacak bekliyorum ...halbuki 2 saatimi almaz ama üşengecliğim tuttu 5 gündür...

Montesori
Ben Gümüldür'deydim geçen hafta. 1-2 gün hariç gayet güzeldi hava.
Deniz de süperdi. Yol da çok yormadı. Üstelik arabamız yok otobüs yolculuğu yaptım.
Gideceksen bu aylarda gitmek lazım. Son üç ay mümkün olmayabilir çünkü tatil..

o halsizlik bende de var sorma, ev duruyor öyle olduğu gibi bir işin ucundan tutasım yok valla, azar azar yapmaya çalışıyorum ama işte zor geliyor
kanal 1 deki dizi acaip güzel hele şimdi dizinin kadın kahramanı hamile kaldı tam bizlik oldu seyret mutlaka ölürsün gülmekten, bu akşam var 21.30 da sanırım

hergun karar weerıorum bugun süpürüp silicem dıe ,her gunde wazgeçıorum bıraz daha ıdare eder dıe,şimdiden böle olursak bebiş olunca nasıl yapcaz düşünemıorum:1no2:

akşam bakarım dıziye merak etım

toboti otobüs yormadımı sarsmadımı, ben korkuyorum uzun yola otobüsle bursadan izmir 5.5-6 saat sürüyor yine de uzun yol sayılır

hergun karar weerıorum bugun süpürüp silicem dıe ,her gunde wazgeçıorum bıraz daha ıdare eder dıe,şimdiden böle olursak bebiş olunca nasıl yapcaz düşünemıorum:1no2:

akşam bakarım dıziye merak etım

Kızlar illa temizlik yapacaksanız yapın ama gözünüzü seveyim 3-4 kg.nun üzeri ağırlık kaldırmayın bu esnada. Bir ablam herşeyi itip çektiği bir temizlik sonrası bir yattı hastaneye son 5 ayı hep hastanelerde geçti doğuma kadar. Aman dedim eve bişi olmaz kirli diye ama Allah korusun sağlık gitti mi zor olur sonra..

Bizim kamp var Gümüldür'de o nedenle otel fiyatlarını pek bilmiyorum ama Grand Efe diye bi otel duymuştum nezih ve de uygun Özdere'de orayı bir araştırabilirsin Montesori.
Ekinsu kendi evimden annemlerin yazlığına gitmem için toplam 8 saat falan yolculuk yaptım. Biraz sarsıldı ama o sorun olmaz dedi doktor. Sadece aralarda yürü ayakların açılsın dedi o kadar.
Hem dün sizin verdiğiniz google video linklerindeki bayan nasıldı kaçıncı ayına kadar yunuslarla hop hop oynadı:)

toboti otobüs yormadımı sarsmadımı, ben korkuyorum uzun yola otobüsle bursadan izmir 5.5-6 saat sürüyor yine de uzun yol sayılır

canım bende geçen hafta sonu izmirden bursaya gıttım 5.5 saat,hiç bişey olmadı,şu rahat otobüsler war tek kişilik koltuklar,onla seyehat ettım,ben arkadaşımın nıkahı için gıtmıştım,1 gun kaldım,tek sorun 2 gun üst uste yolculuk yapınca ayaklarım şişti bıraz,onun dışında gayet rahattım

Kızlar illa temizlik yapacaksanız yapın ama gözünüzü seveyim 3-4 kg.nun üzeri ağırlık kaldırmayın bu esnada. Bir ablam herşeyi itip çektiği bir temizlik sonrası bir yattı hastaneye son 5 ayı hep hastanelerde geçti doğuma kadar. Aman dedim eve bişi olmaz kirli diye ama Allah korusun sağlık gitti mi zor olur sonra..

canım zaten öle ağır temızlık yapmıorum,bebişten önemli mi,kendımı yormadan hafif hafif,aslında bız zaten hep eşimle temızlık yapıoduk,ama şu son zamanlarda hafta sonu da çalıştığı için ben yapmaya çalışıorum,oda bana kızıo zaten bırak yapma ben gelınce hallederım dıo ama bende ona kıyamıorum işte:eek:

canım bende geçen hafta sonu izmirden bursaya gıttım 5.5 saat,hiç bişey olmadı,şu rahat otobüsler war tek kişilik koltuklar,onla seyehat ettım,ben arkadaşımın nıkahı için gıtmıştım,1 gun kaldım,tek sorun 2 gun üst uste yolculuk yapınca ayaklarım şişti bıraz,onun dışında gayet rahattım

ezracım hangi firmanın otobüsleri onlar?? ben 5,5 aylıkken bir daha gideceğim izmire. Bu defa biraz daha konforlu bir yolculuk yapmam gerekecek sanırım. bilgi verirsen sevinirm. bi de tuvalet var mı o bahsettiğin otobüslerde??

canım zaten öle ağır temızlık yapmıorum,bebişten önemli mi,kendımı yormadan hafif hafif,aslında bız zaten hep eşimle temızlık yapıoduk,ama şu son zamanlarda hafta sonu da çalıştığı için ben yapmaya çalışıorum,oda bana kızıo zaten bırak yapma ben gelınce hallederım dıo ama bende ona kıyamıorum işte:eek:

Ben de benimkine kıyamıyorum ama belki de bu şekilde olaya dahil hissediyorlar kendilerini öyle düşün. bebiş için ailecek bi dayanışma:1hug:

Montesoriiiiiiiiiiiii
Sen benim yeğenime nasıııııııııııııııııllllllllllllllll Hobit dersinnnnnnnnn?????
O bi kerem Dalyan gibim bir delikanlı olicekkkkkkkkkk (valla öyle gelddi içimden ne biliim)

X