2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ezracım hangi firmanın otobüsleri onlar?? ben 5,5 aylıkken bir daha gideceğim izmire. Bu defa biraz daha konforlu bir yolculuk yapmam gerekecek sanırım. bilgi verirsen sevinirm. bi de tuvalet var mı o bahsettiğin otobüslerde??

canım kamıl koç un her saat arabası war ama rahat otobüs dıolar gunde 1 kere sanırım,ben onla gıdıp geldım,bır yanı 2 lı koltuk diğer yanı teklı koltuk,internet i war ,cep telı serbest,çok güzel servıslerı war, tuvalet ihtıyacım otobuste olmadığı için bilemıorum ama vardır belkı,zaten sık duruo,izmırden çıkınca balıkesır otogorda bıde susurluk tarafı sanırım varan tesislerınde duruo,tabı bende yolculuk esnasında çok sıvı tüketmemeye çalıştım.

kızlaaaarrr ben geldim inanın hepinizi çok özledim aklım hep sizdedi bilgisayarım bozuldu:KK43:((( o yüzden giremedim neler konuştuklarınızı merak ediyrm ama ben bıraktığımda syf 300 deydi o yüzden nasl okurum bilmem

neyse nasılsınız bakalım nasıl gidiyo hamişlik???

Barcli merhaba merak ettik inanki seni hoşgeldin,hamişlik iyi gidiyor ben öbürgün gidiyorum dr a 3 lü teste bakalım, sen ne zaman gidiyorsun

kızlaaaarrr ben geldim inanın hepinizi çok özledim aklım hep sizdedi bilgisayarım bozuldu:KK43:((( o yüzden giremedim neler konuştuklarınızı merak ediyrm ama ben bıraktığımda syf 300 deydi o yüzden nasl okurum bilmem

neyse nasılsınız bakalım nasıl gidiyo hamişlik???

hoşgeldin canım. kendi adıma iyiyim:) sen nasılsın gayet enerjik gibisin maşallah:nazar:

Barcli merhaba merak ettik inanki seni hoşgeldin,hamişlik iyi gidiyor ben öbürgün gidiyorum dr a 3 lü teste bakalım, sen ne zaman gidiyorsun

ekinsu canım takvimin yok senin tam olarak kaç hafta kaç günlükken çağırdı 3lü teste??
bana 1 ay sonra görüşelim dedi netleştirmedik tarihi kafam karıştı biraz

hoşbulduk cnm inan giremedim die çatladım orta yerimdennaniknanik

bende prş günü gidicem bakalım hayırlısı artık bunuda atlatırız inş

var mı aranızda cinsiyeti belli olan

Toboti takvimim gözükmüyor mu?
15 + 6 yım bugün canım, bana ayın 14 ü ile 23 arasında gel dedi bende işte 17 sinde gidiyorum.

hoşbulduk cnm valla bende iiim ama hafif boğazlarım acıooo

Geçmiş olsun. Sever misin bilmem karadut reçeli boğaz ağrısına iyi gelir. Biraz boğazında oyalanıp yavaş yavaş akmasına izin vererek tüketeceksin ama. Annemde faranjit var sürekli uygular bunu ondan biliyorum.

Barcli aynı gün gidiyoruz seninle inşalah cinsiyetlerini de öğreniriz
Üç kişinin belli oldu cinsiyeti, ocak ayı annelerinin altında doğum takip çizelgemiz diye bir başlık açtık orada görürsün cinsiyetleri

Toboti takvimim gözükmüyor mu?
15 + 6 yım bugün canım, bana ayın 14 ü ile 23 arasında gel dedi bende işte 17 sinde gidiyorum.

herkesin takvimini görüyorum bir seninkini göremiyorum. benim bilgisayarda bir problem yoks gözükmüyor canım..

Siz oaraya girin yazın bilgilerinizi kızlar ekliyor
barcli sen benim takvimimi görüyormusun?
3 aylık göbişi belli olan varmı başlığınada göbişlerimizi koyduk aaaa kızlar bakmadınız mı?

Siz oaraya girin yazın bilgilerinizi kızlar ekliyor
barcli sen benim takvimimi görüyormusun?
3 aylık göbişi belli olan varmı başlığınada göbişlerimizi koyduk aaaa kızlar bakmadınız mı?

hemmen bakıyorum şefim göbişlereşutarafagitti

burcu canım hoşgeldin ya,merak ettik seni,telefon numaralarını almamışız ya birbirimizin,bı ara msnde verelım canım,tatıle gıttığini düşündüm,ii herşey yolundamış,
benım cinsiyet belli oldu % 90 kız dedı dr senınde belli olmuştur

Baktım göbişlere ben de koyayım dedim ama kendi kendime fotoğrafını çekmeye kalkınca 9 aylık gibi çıktı:) sonra kocişe çektirir koyarım ben de..

burcu canım hoşgeldin ya,merak ettik seni,telefon numaralarını almamışız ya birbirimizin,bı ara msnde verelım canım,tatıle gıttığini düşündüm,ii herşey yolundamış,
benım cinsiyet belli oldu % 90 kız dedı dr senınde belli olmuştur

hoşbulduk cnm ya valla giremedim die içim içimi yedi alıştım ya bide buraya ondan merak ettim nasıl hepinizisırnaşık şey

ayy ne kadr sevindim anlatamam ne güzel kız olacak yaa benimde belli olmuştur bakalım ne dicek drumuz gösterir inş kendinide öğreniriz

ben de bugün doktora gittim bebiş çok tatlıydı orasını burasını kaşıodu minicik burnu vardı 5 parmağını saydım kalbini duyunca benim kalbim durucaktı az kalsın şimdiden çook özlediim

X