2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

benim içime de öyle doğuyor zaten göstermiyecek öğrenemiyeceğim galiba

ayyy çok fena olur.

ben çatlıyorum zaten meraktan. birde göstermezse velet...

ya ne diycem odatakımı mı alcaksınız napcaksınız şimdi siz.

biz almayalım daha sepet alalım diyorum sonra 6. ayda falan mı alsam oda takımı ne kadar idare ederki sepette.

oturma odamı mecbur bebek odası yapıcaz. yeni koltuk almıştık onlara da kıyamıyorum :)))

ekinsu mugün muaynem yoktu aslında gidip tahlil yaptırcam onu göstercem doktora o yüzden muayne etmeyebilir

ekinsu mugün muaynem yoktu aslında gidip tahlil yaptırcam onu göstercem doktora o yüzden muayne etmeyebilir

evet muayene etmez ozaman bende kontrole gidiyosun sanmıştım inşallah tahlillerin iyi çıkar ayak şişliği içindi değil mi, ayakların çokmu şişti yoksa fark edilecek şekilde ama azmı şişti

evet işte bende aynısını diyorum.

yatar dimi 7. aya kadar ben düşmüşüm sepetten çünkü annem dönmeye başlıyor kalkıyor o aylarda bebekler diyo :))

süper bişiy yaaa annemin ne zaman hamile kaldıgını bilmek bide su gazete olayı...
kızlar az önce doktordan geldik ikili testimin sonucu gayet iyiydi cikolata yedim gitmedin allahım bebiş bir haraketliydi anlatamam kafası asagıda amuda kalkmıs yatıyodu bacaklar havada...lülülülülülü güldürdü bizi sabah sabah küçük hobit doktor ferrum fort verdi kansızlık için bide dut pekmezi aldım ac karna 1kilo almısım şimdiye kadar hersey süperdi hoplaya zıplaya eve geldik eşimle...:sm_cool:

GÖZÜN AYDIN CANIM ÇOK SEVİNDİM DARISI BİZİM BAŞIMIZA:nazar:

İlahi Marsg düşmüşmüsün çok hareketliymişin herhalde, bizde o zaman 5-6 aylıkken alırız karyolasını bebişin

evet ayak şişiliği için sabahalrı normal gözüküyo ama akşamlrı farkdilecek kadar şişmiş oluyo iki seçenek var ya sarkıttığım için yada albüminden bakalım sonuç göstereceğim için ancak ben rica edersem bakar ama dedim ya eşim yok ya pek düşünmüyorum

arkadaslar selam
bende ocak 2009 anne adaylarindanim 12.haftamin icindeyim. Insallah tanridan hepimizin bebislerini saglikli bir sekilde kucaklarimiza almamizi diliyorum

Cindy yarin icin bol sans ins hersey yolunda gidecek bende 21.inde ense kalinligi ve 11-14 testi icin gidicem.

Ayrica sizlere sormak istedigim bisey var dr'um icerde bir kanama tespit etti ve 3 haftadir haftada 1 pregnly ignesi oluyorum yani hcg hormonu veriliyo. Kanamanin plesentam onde oldugu icin olabilecegini soyledi ama cok uzerinde durmadi sanirim daha cok erken bunun icin cunku. Boyle bisey basindan gecen varsa paylasirsaniz sevinirim

arkadaslar selam
bende ocak 2009 anne adaylarindanim 12.haftamin icindeyim. Insallah tanridan hepimizin bebislerini saglikli bir sekilde kucaklarimiza almamizi diliyorum

Cindy yarin icin bol sans ins hersey yolunda gidecek bende 21.inde ense kalinligi ve 11-14 testi icin gidicem.

Ayrica sizlere sormak istedigim bisey var dr'um icerde bir kanama tespit etti ve 3 haftadir haftada 1 pregnly ignesi oluyorum yani hcg hormonu veriliyo. Kanamanin plesentam onde oldugu icin olabilecegini soyledi ama cok uzerinde durmadi sanirim daha cok erken bunun icin cunku. Boyle bisey basindan gecen varsa paylasirsaniz sevinirim

hoşgeldin canım. hayırlı olsun. bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah. geçmiş olsun bu arada doktorun önemsemediyse demek büyütecek bişey yok.

İlahi Marsg düşmüşmüsün çok hareketliymişin herhalde, bizde o zaman 5-6 aylıkken alırız karyolasını bebişin

erkek olursa da sepette hoş olmaz yaa... :)))) kız olsa prensesler gibi yatarda süslü sepetinde.

erkeğe dantelsiz bişeyler lazım :))

sagol marsg bende oyle avutmaya calisiyorum kendimi onemli bisey olsa dr'um bunu belirtirdi hersey guzel gidiyo diyor ama sadece ben biraz fazla pinpirikliyim o kadar :)

hepimiz aynıyız canım merak etme...

en güzeli takmamak ama olmuyor işte. herşeyi düşünüyoruz. maglessef te hep en kötüsünü düşünüyoruz.

Dup hoşgeldin aramıza, sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah
bu arada iğne kullanan arkadaşlar var ama onlarda kanda pıhtılaşma var ondan dolayı kullanıyorlar, onlar sana belki faydalı bilgiler verebilirler

Dup hoşgeldin aramıza, sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşallah
bu arada iğne kullanan arkadaşlar var ama onlarda kanda pıhtılaşma var ondan dolayı kullanıyorlar, onlar sana belki faydalı bilgiler verebilirler

hosbulduk ekinsu sagolasin insallah hepimiz sag saglim saglikli bir sekilde bebislerimize kavusuruz

bu arada tanistigimiza memnun oldum benim cikmam gerek buradan sIk sIk gorusup bilgilerimizi deneyimlerimizi paylasiriz artik

herkes kendine ve minik meleklerine iyi baksin....

bu arada tanistigimiza memnun oldum benim cikmam gerek buradan sIk sIk gorusup bilgilerimizi deneyimlerimizi paylasiriz artik

herkes kendine ve minik meleklerine iyi baksin....:nazar:

X